Projekt je dvojizbový byt 57 m2. m. z ateliéru "Victory Design"

Projekt je dvojizbový apartmán o rozlohe 57 m2. m. navrhol štúdio "Victory Design". Úlohou dizajnérov bolo premeniť štandardný dvojizbový byt Stalinovej stavby na pôvodný moderný štúdiový apartmán so samostatnou spálňou.

Plánovanie dvojizbového bytu

Projekt kuchyne-obývacia izba

V byte projektu, vizuálne oddelenie medzi obývacou izbou a kuchynským kútom je pomocou podlahy: v kuchyni je ľahká dlažba, av obývacej izbe je rad tabule. Okrem toho sú zóny od seba oddelené úzkou priečkou, v blízkosti ktorej je umiestnená pohovka na strane obývacej izby.

Po demolácii stien pod stropom zostala ložisková skrutka, ktorú bolo potrebné ozdobiť. Dizajnéri našli nezvyčajné riešenie: priečnik bol obložený kovovými plechmi. V dôsledku zrkadlového efektu sa „rozpúšťa“ v priestore a nezasahuje do vizuálneho vnímania hlasitosti.

V projekte dvojizbového bytu je spoločná štúdio určená pre tri hlavné časti: obývaciu izbu, kuchyňu a jedáleň. Jedáleň sa nachádza bližšie k obývačke, vistosi Vistosi Naranza sa nachádza nad stolom stola - poskytuje dodatočné osvetlenie a túto oblasť vizuálne zvýrazňuje.

Obývacia izba je osvetlená vstavaným stropným systémom, pričom jedálenský kút je zvýraznený príveskom elegantného tvaru. Pohovka, zložená z modulov, môže byť rozšírená v noci - potom sa miestnosť zmení na hosťovskú izbu.

Jedna z kuchynských stien je zdobená tehlami - tento prvok podkrovia vyzerá nečakane obklopený lesklými bielymi povrchmi. Dekoratívna hodnota tehlovej steny je podčiarknutá absenciou série nástenných skriniek na nej, zaberajú ďalšiu stenu. Objem vína kolekcia sa nachádza na konci headsetu.

Zástera blízko pracovnej plochy je takmer neviditeľná - je vyrobená z tvrdeného skla. V projekte kuchyne, okrem stropných vstavaných miest a povinného osvetlenia pracovného priestoru, zostávajú zavesenia lakonických geometrických tvarov rôznych výšok nad časťou povrchu stola.

Spálňový projekt

Stena v blízkosti hlavy postele je natretá v jemnej béžovej farbe, s ktorou sú kombinované odtiene textílií a farba čalúnenia. Na uľahčenie sledovania televízie bez toho, aby ste sa dostali z postele, boli pre projekt použité produkty Ninfea: opierka hlavy môže byť premenená, čo vám umožní pohodlne sedieť v sede.

Spálňa je osvetlená na troch úrovniach: stropné svietidlo, stojanová lampa v priestore na čítanie a nočné lampy - môžete zmeniť smer svetla otočením stropného svietidla v pravom uhle.

V projekte dvojizbového bytu bol podľa návrhu zhotovený spálňový nábytok, ktorý zaberá veľmi málo miesta, ale je veľmi pohodlný a funkčný. V blízkosti okna je pracovná plocha, ktorá plynule prechádza do skrine pod televízorom, ktorá sa potom mení na stojan na knihy.

Kúpeľňový dizajn

Interiér dvojizbového bytu je udržiavaný vo svetlých béžových odtieňoch, ktoré v kúpeľni dopĺňa aktívna oranžovo-tónová dlažba. Hlavnou výzdobou kúpeľne bola samotná vodovodná batéria - má nezvyčajný oválny tvar a vyzerá veľmi moderne a elegantne.

Práčka bola inštalovaná vo výklenku a nad ňou boli vytvorené otvorené police. Osvetlenie je tiež neštandardné: namiesto zabudovaných reflektorov existujú stropné stropné svietidlá známej spoločnosti s dobrou ochranou proti vlhkosti.

Projekt chodby

V celom projekte dvojizbového bytu majú dvere skryté boxy, takže sú na povrchu stien takmer neviditeľné. Svetlá podlaha, steny a strop, zrkadlové fasády skladovacieho systému - to všetko zvyšuje a "objasňuje" priestor.

Malá polstrovaná stolička slúži ako miesto na sedenie a zároveň ako ozdobná ozdoba. Môže sa dať kdekoľvek. Ďalším dekoratívnym prvkom sú lampy Artemide usporiadané v rade. Odrážajú sa v zrkadlových dverách skrinky a vytvárajú svetelnú čiaru siahajúcu do nekonečna.

Zanechajte Svoj Komentár