Kompaktné štúdio interiér 18 m2. m. od Ludmila Yermolayeva

Iba 18 "štvorcov" - také oblasti návrhári museli vytvoriť pohodlné a útulné bývanie. Interiérové ​​štúdio 18 m2 m. vytvorené pre mladého muža, ktorý mal dôležité miesto na oddych, prácu a stretnutie s priateľmi.

Ak chcete vyhovieť všetkému, čo potrebujete, pridali oblasť loggie k celkovej ploche, zohrievali ju a odstraňovali okenné a dverné bloky. Pridané 3,2 m2. m. priestor, na ktorom umiestnili kanceláriu.

Vo vstupnom priestore je lavička pre pereobuvaniya, nad ktorou je zrkadlo a vešiaky na oblečenie. Okrem toho je tu zabudovaný úložný systém.

Jednolôžková izba má niekoľko zón na rôzne účely. Kuchyňa je vybavená všetkým potrebným vybavením, v obývacej izbe je veľká pohovka, oproti nej je TV panel. V noci sa pohovka rozloží a nahradí posteľ.

V malom apartmáne sa nachádza aj jedálenský kút, ktorý sa v prípade potreby ľahko čistí a vytvára priestor. Stôl stúpa a zatvára výklenok s riadmi, ako sú dvere, noha sa mení na konferenčný stolík, ktorý zaberá málo miesta, a stoličky do schodov, ktoré sa dajú odstrániť na lodžiu.

Dizajnéri poskytujú rôzne schémy osvetlenia, ktoré používajú stropné svietidlá a závesy. Dodatočné osvetlenie je zabezpečené LED pásmi.

Interiérový štýl je minimalizmus s výrazným škandinávskym prízvukom. Dôkazom toho je použitie bieleho ako hlavného, ​​veľkého množstva prírodného dreva, vzorovaných motívov v obkladačke nad pracovnou plochou. Jasne červené akcenty pridávajú charakter a zbavujú nastavenie monotónnosti.

Zanechajte Svoj Komentár