Dizajn kompaktného ateliéru 22 m2. m.

Štúdio apartmán 22 námestí. m. Je to príklad, ako môžete pohodlne ubytovať všetko, čo potrebujete na bývanie v malom priestore, vrátane plnej kuchyne. V skutočnosti sa v kuchyni podarilo vyčleniť menej ako štyri metre - 3,8 „štvorcov“ zahŕňajú skladovacie systémy, domáce spotrebiče a dokonca aj stôl, na ktorom môžu dvaja voľne obedovať.

Design Studio 22 námestí. m. vyrobený v štýle minimalizmu. Po kompletnej prestavbe sa okná rozšírili, rozložené svahy prenajali viac svetla. Jasná žltá bola zvolená ako akcentová farba, vďaka ktorej bola malá miestnosť ešte jasnejšia a radostnejšia.

Rozšírený parapet sa stal konzolovým stolom, pri ktorom nielen jedia obed, ale aj práca. Bolo tam miesto garsónka 22 m2. m. a pre rekreačnú oblasť (zapadá na balkón) a pre skladovacie systémy a do kúpeľne.

Biele kuchynské fasády sú dokonale kombinované so „šťavnatou“ žltou zásterou nad pracovným priestorom a záclonami rovnakej farby v obývacej izbe.

Stena s TV panel vykonáva v dizajn štúdio 22 námestí. m. Okamžite tri funkcie: tvorí obývaciu izbu a poskytuje prezeranie TV, pokrýva pracovnú plochu kuchyne z obývacej izby a je stenou úložného systému v priestore chodby.

Malá kuchyňa štúdio apartmány 22 m2. m. má nielen kachle s umývadlom, ale aj celú modernú sadu kuchynských spotrebičov, ktorú vyžaduje hostiteľka. Nájdete tu chladničku, umývačku riadu a dokonca aj práčku.

dizajn štúdio 22 námestí. m. dokonca sa podarilo vyčleniť samostatný salónik. To sa zmenilo na nepríjemný úzky balkón. Teraz si môžete oddýchnuť a obdivovať výhľad na mesto. Tak bolo možné dokázať, že aj veľmi malý byt sa môže stať útulným a pohodlným domom pre malú rodinu.

kúpeľňa

Zanechajte Svoj Komentár