Ako zariadiť kuchyňa-obývacia izba, dve spálne a šatňa na 44 metrov?

Bytový dizajn na 44 m2 bol navrhnutý pre rodinu s dieťaťom. Spočiatku, byt nemal vnútorné priečky, takže let design nápady nebol obmedzený na nič. Avšak pre každého člena rodiny sa rozhodli prideliť vlastný priestor, aj keď malý, ale súkromný.

Kuchyňa bola v kombinácii s obývacou izbou, navyše, pridelili samostatnú miestnosť pre manželskú spálňu a vybavili plnohodnotnú škôlku. Vo vstupnom priestore sa objavila priestranná šatňa, ktorá rieši problémy s uskladnením odevov a obuvi.

Hlavná téma interiéru malého kompaktného bytu - geometrické tvary a reliéfy. To môže byť vysledované v celom dizajne - od dekorácie stien na formy svietidiel. Táto technika zjednocuje všetky priestory do jedného, ​​vytvára spoločný štýl bytu.

Kuchyňa-obývacia izba 18,6 m2. m.

Izba kombinuje dve funkcie: miesto pre prijímanie hostí a miesto na varenie a stravovanie. V blízkosti jednej zo stien - mäkké, útulné pohovky, nad nimi - otvorené police pre knihy, pozastavené veľmi netradične - "rybie kosti".

Tu si môžete oddýchnuť a odpočinúť si, prechádzať časopisy alebo chatovať s priateľmi. V „sedacej zóne“ bola jedna stena obložená vzorom pripomínajúcim drevené podstavce s kosoštvorcom.

Nábytok bol vybraný tak, že jedna položka vykonávala niekoľko funkcií naraz. Pracovná doska kuchyne „súbežne“ je teda jedálenský stôl, malá pohovka, rozložená, sa zmení na lôžko pre hostí.

Pohodlné stoličky majú priehľadné sedadlá a tenké, ale odolné kovové nohy - toto riešenie vám umožňuje „rozpustiť“ ich v priestore a vytvoriť tak dojem voľného objemu. Dokonca aj dekoračné prvky v tomto malom kompaktnom byte sú funkčné: knižnica tvorí vzor pripomínajúci vzor na kuchynských stenách, hrnce na zelené rastliny majú biely lesklý povrch a pracujú na vizuálnom zvýšení objemu miestnosti.

Spálňa 7,4 m2 m.

Miestnosť sa ukázala ako veľmi kompaktná, ale rieši jej hlavnú úlohu: manželský pár má možnosť odísť do dôchodku. Minimalistická spálňa v dizajne bytu 44 m2. m. obsahuje všetko, čo potrebujete: posteľ, malé skrinky a šatníková skriňa so zrkadlovými dverami - pomáhajú vizuálne zväčšiť priestor malej miestnosti.

Hlavným dekoratívnym prvkom v miestnosti je stena za čelo postele, pokrytá panelmi s reliéfnym vzorom čučoriedkovej farby. Čiernobiele fotografie na stenách pridávajú grafiku do interiéru spálne.

Detská izba 8,4 m2. m.

Pre výzdobu stien v detskej izbe sme vybrali praktické tapety - bez ohľadu na to, čo dieťa maľovalo na stene, to môže byť namaľované bez toho, aby sa uchýlili k drahým opravám. Podlaha je laminovaná v prírodnej dubovej farbe z Quick Step. Nábytok pre deti biela, klasická forma IKEA.

Kombinovaná kúpeľňa 3.8m2. m.

V kúpeľni sa použili porcelánové obklady a dlažby z kolekcie Corten-Heritage z Tau Ceramica, nábytku IKEA.

Šatníková miestnosť 2,4 m2. m. + vstupná hala 3.1 m2. m.

Vo vstupnom priestore bolo možné vyčleniť priestor pre šatňu, ktorá sa stala hlavným miestom na uloženie všetkých potrebných vecí. Jeho rozloha je len 2,4 m2. m., ale starostlivo premyslené plnenie (koše, vešiaky, poličky na topánky, zásuvky) vám umožní, aby sa tu zmestili všetko, čo mladá rodina potrebuje.

Dizajnéri navrhli používať skladacie stoličky pre prijímanie hostí, a špeciálne háčiky sa objavili v šatni - stoličky môžu byť ľahko upevnené nad dverami, prakticky nezaberajú priestor a sú vždy po ruke.

Zanechajte Svoj Komentár