Laconic design jednoizbový byt 44,3 m pre rodinu s dieťaťom

Premyslený územný plán - Hlavným rysom dizajnu byt s jednou spálňou pre rodinu s dieťaťom, alebo dokonca s dvoma deťmi. Z obytnej plochy len 44,3 m2. Špecialisti dostali krásny a praktický byt s dvoma zónami - škôlka a pre dospelých. Tu pre každého člena rodiny je miesto, a dieťa a dospelí budú pohodlné a útulné vo výslednom interiéri.

Byt dispozície

Dizajnéri poskytli všetky oblasti potrebné pre modernú úroveň pohodlia. V byte je útulná obývacia izba, kuchyňa, priestranná a funkčná vstupná hala, kúpeľňa a balkón. Kompetentne umiestnený oddiel oddelil „detskú“ zónu od „dospelej osoby“. Cez malú oblasť, v izbe pre dieťa nie je len miesto na spanie, ale aj pracovný priestor, kde je vhodné robiť domáce úlohy. V detskej izbe sa nachádza aj vstavaná skriňa, ktorá umožňuje udržiavať oblečenie a hračky v poriadku.

Farebný roztok

Na rozšírenie vizuálne malej miestnosti boli steny natreté vo svetle sivomodrom odtieni. Farby studeného svetla vizuálne „oddeľujú“ steny a biely strop sa zdá byť vyšší. Ľahké drevené podlahy v kombinácii s nábytkom rovnakej farby dodávajú pocit tepla a pohodlia, zjemňujú studené farby.

výzdoba

Do malého bytu sa zdalo priestrannejšie, dizajnéri odmietli nadmerné dekor. Okno bolo zvýraznené tmavosivou tylovou oponou. Dobre sa mieša s tónom stien a zvýrazňuje okno. Parapety sú vyrobené z dreva rovnakej farby ako nábytok, ktorý dodáva interiéru úplnosť.

Svetlá drevená podlaha je v súlade so svetlým nábytkom, biele lampy majú rovnaký tón ako nábytok a spoločne vytvárajú harmonický farebný priestor, v ktorom sa cítite príjemne a pohodlne. Kvetinové závesy a tyrkysové riady vytvárajú jasnú, slávnostnú náladu a slúžia ako aktívny akcent v interiéri.

skladovanie

Aby nedošlo k preťaženiu už aj tak malého bytu, skrine boli zabudované do priečky medzi obývacou izbou a škôlkou. Ukázalo sa, dva veľké vstavané skrine, ktoré úplne vyriešiť všetky problémy s ukladaním pre dospelých i deti. Všetko sa zmestí - a topánky, sezónne oblečenie a posteľná bielizeň. Okrem toho, v chodbe je obrovský šatník.

  • Deti. Hlavným plusom dizajnu jednoizbového bytu pre rodinu s dieťaťom je pridelenie špeciálnej „detskej“ zóny, v ktorej je všetko zabezpečené pre pohodlie dieťaťa a tínedžera. Obrubník pod stolom pracovnej plochy bude obsahovať učebnice a notebooky a veľká stolová doska vám umožní nielen pohodlne si sadnúť na cvičenie, ale aj robiť svoju obľúbenú vec, napríklad modelovanie alebo šitie.
  • Kitchen. Dvojposchodová kuchynská súprava obsahuje všetky potrebné zásoby a malé spotrebiče. Priestor nad chladničkou je tiež obsadený priestrannou zásuvkou na uloženie rôznych drobností.
  • Obývacia izba. V obývacej izbe sa okrem priestrannej vstavanej skrine objavil malý modulárny systém uzavretých a otvorených políc. K dispozícii je televízor, je tu miesto pre knihy a rôzne doplnky - svietniky, obrazy v rámoch, suveníry, ktoré cestujúci tak radi privezú domov.

svetlý

Minimalistický interiér oživuje lampy v štýle loftu, vyrobené v jasných farbách. Sú expresívne a stručné a sú v dokonalej harmónii s prostredím. Umiestnenie svietidiel určených pre maximálny komfort.

V detskej izbe je elegantne tvarovaná stolná lampa, v kuchyni je stropný luster. Aby bolo možné pohodlne robiť, v obývacej izbe je za stropné osvetlenie zodpovedný centrálny vešiak a čitateľnosť je zabezpečená podlahovou lampou, ktorú možno premiestniť na pohovku alebo na stoličku. Vstupný priestor je jasne osvetlený otvoreným svietidlom tak, že v skrini, uzavretej zrkadlovými dverami, aby sa vizuálne zväčšila chodba, je možné ľahko nájsť potrebnú vec.

nábytok

V dizajne apartmán s jednou spálňou sa veľká pozornosť venuje nábytku. Je vyrobený z ľahkého dreva a kovu, čo mu dodáva moderný vzhľad. Formuláre sú stručné, hladké, takže objekty nevyzerajú ťažkopádne a neznižujú voľný priestor miestností.

Farebná schéma je pokojná, v súlade s farbou stien - šedo-modrá. Hojdacie kreslo v obývacej izbe je luxusný tovar, ktorý dodáva pohodlie. Je veľmi príjemné relaxovať a tráviť čas čítaním kníh alebo sledovaním televízie. Lôžko v detskej izbe na „druhom poschodí“ nad pracovným priestorom je rozhodnutím diktovaným nedostatkom priestoru. Koniec koncov, deti milujú vyliezť niekde na dovolenku!

kúpeľňa

Kombinácia WC a kúpeľne umožnila zväčšiť priestor a dať tu všetko, čo potrebuje moderný človek. Vlastne, kúpeľ sám o sebe nie je tu, aby sa ušetrilo miesto, to bolo nahradené sprchovým kútom, transparentné steny, ktoré sa zdali "rozpustiť" vo vzduchu a nie neporiadok miestnosti. Monochromatické ozdoby na dlaždice nielen osviežiť, ale aj dodatočne zónu v kúpeľni.

Výsledok

Projekt používal iba prirodzené, príjemné na dotyk kvalitné materiály. Elegantné farebné kombinácie, funkčný nábytok, dobre premyslená osvetľovacia schéma a minimálna, ale aktívna výzdoba umožnili vytvoriť jemný, príjemný interiér, v ktorom všetko slúži odpočinku a relaxácii.

Zanechajte Svoj Komentár