Minimalistický dizajn bytu je 64 m2. m.

Dizajn bytu 64 štvorcových. m. vyzerá veľmi moderne. Prevaha svetlých farieb robí miestnosti priestrannými a zároveň pohodlnými. Všetky izby sú zariadené v rovnakom type: jedna stena je pokrytá tapetou z náčrtkov od dizajnéra a má zaujímavú textúru, zatiaľ čo zvyšok je natretý svetlou farbou rovnakého tónu.Minimalistický interiér v obývacej izbe zdobí vlnitý vzor na tapetu, av spálni - designer tlače.

Ako podlahové krytiny v. T bytový dizajn 64m2. m. boli použité rôzne materiály: v obývacej izbe a spálni je parketová doska z teplej dubovej farby, v sanitárnych priestoroch, predsieň, šatníková skriňa av kuchyni - žula, imitujúca štruktúru vápennej tufy, biela.

Minimalistický interiér na balkóne zmäknuté veľmi jemným snehovo bielym kobercom s hustým zdriemnutím. Látkové stropy sú zaujímavým riešením, ktoré vám umožní dať miestnosti viac tepla a pohodlia. bytový dizajn 64m2. m. široko používané techniky zvyšovania vizuálneho priestoru. Ak chcete uvoľniť obývacia izba, pracovisko bolo vzaté na lodžiu.

Zrkadlá v chodbe „od seba odtrhli“ steny a pridali objem. Prístelky sa nachádzajú v obývacej izbe.

Nábytok pre minimalistický interiér apartmány boli na objednávku. Skrine pozdĺž steny sa ukázali byť priestrannými, hoci nezaberajú veľa miesta. Aby sa šetril priestor, bol toaletný stolík malý. Okrem obvyklého osvetlenia je v byte usporiadaná špeciálna „noc“ - tucet LED svietidiel, ktoré je možné zapnúť z dvoch bodov súčasne, dáva slabé rozptýlené svetlo, čo umožňuje voľný pohyb v tme.

bytový dizajn 64m2. m. sú tu dve toalety - veľké, majster, vstup do ktorého je cez spálňu, a malý, hosť. V paneli pod stolom stola sú miesta na uskladnenie a práčka s integrovaným sušením. Hosť má svoju vlastnú chuť: všetky objekty sa vznášajú nad podlahou, pretože sú upevnené na stenách. To zároveň uľahčuje vzhľad a čistenie miestnosti.

V spálni.

Zanechajte Svoj Komentár