Priestranný a svetlý dizajn bytu 58 m2. m.

Dominantný dizajn bytu 58 námestí. to bolo vytvorenie priestranného a ľahšieho priestoru, ako je to možné všade, okrem najintímnejšej oblasti akéhokoľvek bývania - spálne. Chcela, aby bolo veľmi osobné a útulné, uzavreté pred zvedavými očami. Veľké firmy sa často zhromažďujú v byte, majitelia milujú sedieť s priateľmi, ale zároveň potrebujú osobný odpočinok a možnosť pracovať vo večerných hodinách.

Na splnenie všetkých týchto podmienok, v návrhu bytu 58 metrov štvorcových. m. kombinovaná kuchyňa a obývacia izba - tvorili veľký priestor, ktorý možno naplniť rôznymi funkciami.

V malej oblasti by ste nemali používať príliš veľa rôznych konečných riešení, av dizajne bytu 58 metrov štvorcových. Z nich sú len tri: murovaná stena v obývacej izbe, zebranová dyha a svetlé parketové dosky na podlahe.

V dizajnovom štýle veľa z ekologického smeru: toto je drevo a prírodný kameň a živý oheň v biokrbe. Biely nábytok s prísnymi formami kladie dôraz na klasické noty v interiéri.

Stena v priestore na spanie je tmavá, so svetlým vegetatívnym ornamentom - opakuje ozdobu zástery nad pracovným priestorom v kuchyni.

Pracovisko v spálni je malé, ale je to celkom vhodné pre jednu osobu.

Dizajn bytu 58 námestí. m. poskytuje veľký počet skladovacích miest, sú rozptýlené po celom byte, takže je ľahké obnoviť poriadok.

Priestor chodby sa tiež ukázal ako otvorený, svetlo z okien sa dostáva do predných dverí. Malé rozmery, to začalo vyzerať oveľa širšie, a čo je najdôležitejšie, svetelný v dôsledku použitia zrkadiel ako skladovacie fasády.

Pôvodne zariadená kúpeľňa. Má pomerne veľkú veľkosť a nie celkom známe usporiadanie: pozostáva z dvoch samostatných častí, spojených priechodom.

Oranžová dlažba obklopujúca kúpeľňu pripomína južné slnko a zapĺňa miestnosť teplom.

Zanechajte Svoj Komentár