Interiér obývacia izba v bielej a čiernej farbe.

Tam sú farebné kombinácie, ktoré budú vždy v móde. Patrí medzi ne pár čiernej a bielej. Vytvorenie obývacej izby v čiernej a bielej, môžete si byť istí, že to bude vždy relevantné. Je to nadčasová klasika, prísna a zároveň rafinovaná.

Kombinácia, tieto dve farby vyrazia akýkoľvek štýl, akýmkoľvek smerom, budú relevantné ako v klasickom, tak v podkrovnom štýle. Existujú však určité pravidlá na uplatňovanie týchto farieb v interiéri a ich zanedbávanie môže viesť k výsledku, ktorý vás sklamá: namiesto štýlového priestoru, ktorý sa dá ľahko dýchať, je šanca dostať sa do tmavej, represívnej atmosféry.

Interiér čiernej a bielej obývačky by mal mať jednu farbu ako základňu, druhý môže slúžiť ako dodatočný. To znamená, že hlavná vec bude buď čierna alebo biela. Ich prítomnosť v pomere 1: 1 je neprijateľná.

Výber hlavnej farby, musíte si uvedomiť, že jasné farby vizuálne rozšíriť miestnosť, pridať svetlo, pocit slobody a "vzdušnosť" na vnímanie priestoru.

Tmavé, naopak, zužujú miestnosť, robia ju „malou“, kompaktnou. Výber správneho základného tónu umožňuje nastaviť veľkosť miestnosti.

Dizajn čiernej a bielej obývačky s čiernou ako hlavnou, z pohľadu psychológov, pomôže upokojiť nervy, vytvoriť pocit ochrany, „skryť“ sa pred vonkajším svetom vo vnútornej kapsule, a tak sa ukázať tým ľuďom, ktorí chcú odísť do dôchodku a chrániť svoj vnútorný svet ,

V takom prípade, ak chcete zjemniť ostré kontrasty, môžete použiť farebné odtiene základnej farby pri vytváraní obývacej izby v čiernej a bielej farbe, a to šedej. Béžový tón bude tiež robiť, prináša do interiéru dotyk tepla a pohodlia. V tomto prípade je tiež vhodné použiť príslušenstvo „zlatých“ odtieňov. V prípade sivej sú vhodné príslušenstvo a chrómové doplnky.

V interiéri čiernej a bielej obývačky sú vhodné rôzne vzory a ozdoby, ktoré vizuálne „miešajú“ tieto dva tóny. Napríklad v časti čiernej a bielej plochy - čierny vzor na bielom pozadí, alebo biela tapeta s čiernym dekorom. Taktiež je možné použiť také prvky v dekoratívnych tkaninách s podobným vzorom alebo tienidlá.

V dizajne čiernej a bielej obývacej izby môžete bezpečne používať svetlé farebné akcenty: žltú, červenú, zelenú. Je však dôležité, aby ste to nepreháňali: príliš veľa aktívnych kvetov môže zbaviť interiér štýlu, roztrieštiť ho, nedbalý. Niekoľko jasných vankúšov, rámov na fotografie alebo jednopodlažná váza s kontrastnou farbou je dosť veľká.

Čiernobiela obývacia izba vyzerá obzvlášť štýlovo, ak farby stien a nábytku navzájom kontrastujú. S ľahkými stenami a podlahovým nábytkom by mal byť čierny a naopak.

Interiér v čiernej a bielej sa môže stať skutočnou výzdobou domu, ak budete dodržiavať všetky pravidlá jeho tvorby a správne vyberiete potrebné príslušenstvo.

Zanechajte Svoj Komentár