Svadobné okuliare dekor: 11 spôsobov, ako vyzdobiť

Svadba je nielen krásne fotografie proti západu slnka, ale aj slávnostné úsilie. Organizácia podujatia môže byť zverená profesionálnej agentúre, ktorá sa postará o všetko potrebné. Avšak, malé detaily svadobný scenár sú pekné "hrať" na vlastnú päsť. Niekto chcel ozdobiť obradnú miestnosť. A niekto má rád srandu s nádhernými kvetmi. Populárna je aj tendencia zdobiť okuliare. Svadobné sklo dekor umožňuje pár realizovať svoje vlastné kreatívne nápady potešiť hostí. Okrem toho priaznivo ovplyvňuje rozpočet. Preto nižšie uvádzame hlavné typy a štýly zdobenia svadobných skiel.

Tkanina a čipky

Na zdôraznenie elegantného tvaru sklenených pohárov sa používa jemná čipka. Prelamovaný materiál je krásny a cenovo dostupný. Nevyžadujú sa tu špeciálne schopnosti. Je potrebné len zabaliť pohár s krásnou tkaninou. Sukňa vyzerá elegantne, ak sú záhyby vyrobené pomocou lepidla. Výsledný obraz sa odporúča pridať luky satén alebo hodváb.

Varovanie! Je dôležité zvoliť si bujnú čipku, ktorá si dlhodobo udržiava svoj tvar.

Noha skla môže byť ozdobená špirálovou stuhou s umelým kvetom. Ten bude musieť byť upevnený lepidlom. Užívanie kamienkov, perličiek alebo perál na tyrkysových listoch kvetu si budú všetci hostia dlho pamätať.

Pred výberom čipky sa odporúča určiť štýl podujatia. Ak hovoríme o klasickej svadbe, potom stačí ozdobiť bielu čipku ozdobnou niťou. Ak chce pár módny bohémsky štýl, je ľahké ho dosiahnuť pomocou farebných materiálov. Populárna je považovaná za dekor svadobných pohárov v šarlátovej farbe. Rustikálny štýl zahŕňa použitie pastelových odtieňov a čipky s vyvýšeným povrchom.
farby

Ak chcete zanechať svoj vlastný obraz na okuliaroch, nemusíte študovať nikde. Niekoľko školení v predvečer svadby vám umožní rýchlo zvládnuť starostlivé remeslo. Pri vykonávaní práce je potrebné dbať na čistotu okuliarov. Aj napriek širokému výberu, nasýtené akrylové farby využívajú najväčšiu popularitu. Pred nanesením na povrch skleneného výrobku sa tento odmasťuje. Vďaka dôkladnej príprave atribútu slávnostného stola remeselník nakreslí nádherné kresby s prelamovanými prvkami. Následne je výrobok potiahnutý akrylovým lakom.

Varovanie! Pred nanesením laku je potrebné počkať, kým vzory nezaschnú.

Farebné sklo a priesvitné farby sú tiež žiadané. S ich pomocou vytvárajú jedinečný dekor, sebestačný vo svojich estetických vlastnostiach. Na doplnenie farebného skla je sotva potrebné. Aby symbolika vitráží potešila majiteľov po dlhú dobu, je potrebné používať domáce okuliare čo najmenej. Je to preto, lebo obrázok sa ľahko odlúpne. Ale s použitím viacfarebných farieb je možné maľovať veľké kresby.

Dodatočne zdobené nohy pomocou spreja. Väčšina skla je skrytá za novinový papier, zatiaľ čo farba je postriekaná matným tieňom nad elegantným stonkom. Na upevnenie je vhodné použiť lepiacu pásku.
stuhy

Dekor s farebnými stuhami je všade považovaný za bežnú techniku. Jednoduchosť jeho vytvorenia, ako aj veľké množstvo možností viedlo k rozšírenej popularite. Farba materiálu nevesty a ženícha sa vyberá výlučne podľa vlastného uváženia. Môže to byť iné: má bohatý tón, ale má viac odtieňov jasnejšie. Parametre pások sa však musia zhodovať. To isté platí pre páskový materiál. Saténový výrobok je doplnený o luky, kamienky, ruže, korálky atď. Je nepravdepodobné, že by takýto dizajn tvrdo zasiahol. Ale svadobná atmosféra bude cítiť v každom detaile.
Flitre a korálky

Môžete pridať akrylovú farbu s viacfarebnými jiskrami. Perlové kúsky hviezd skvele odrážajú svetlo, vytvárajúc ilúziu mágie. Tento zázrak je potom príjemné pozorovať v rodinných fotografiách. Rovnako ako kamienky. V druhom tieni nápoj sám, víno alebo šampanské. Lákavé hostí veľkolepý rozptyl. Sortiment kamienkov sa vyznačuje aj bohatým výberom. V kombinácii s obrazom sú však aj tie najmenšie kamienky schopné revolúcie.
Poradie činností v tomto prípade je nasledovné: t

  1. Dekoratívna kvetina je nalepená v strede skla;
  2. Potom má zvyšok rastliny estetickú hodnotu;
  3. Potom prichádza obrat guľôčok. Použitie polovíc guľôčok sa vzťahuje na "správnu" metódu.

Vzhľadom k tomu, že to umožňuje nielen opravy v dome, aby sa, ale aj najefektívnejšie využitie oblasti okuliarov.

Varovanie! S pomocou perličiek dokáže skúsený dizajnér vytvoriť zázrak. Postačí, aby sa v akciách dodržiavala harmónia. Nie je napríklad potrebné kresliť srdce.
perie

U peria sa vytvárajú pompézne a štýlové dekorácie. Okuliare s takou nezvyčajnou výzdobou rozveselujú lepšie ako samotný nápoj. Hravé produkty sú kombinované so všetkými predchádzajúcimi možnosťami. Vzhľadom k tomu, dúha luky nie je veľa ľudí prekvapený, nevesty radšej rozvíjať svoj vlastný dizajn. Dôraz s perím vždy prikladá dôležitosť celej kompozícii, naplňuje ju vzdušnosťou a nehou.
Okvetné lístky ruží

Románske lístky sa vzťahujú na univerzálne metódy dizajnu. Zdobenie sklenených výrobkov s čerstvými kvetmi je trochu zaťažujúce, pretože náklady na materiál sa sotva vyplatia. Svadobná oslava v živote párov sa koná len jeden večer. Je dôležité, aby boli čerstvé, bez nepríjemného zápachu. Karmínové a šarlátové odtiene ruží sú absolútnymi lídrami na trhu doplnkov. Fuchsia sa tiež rýchlo dostáva do módy. Mnohí však preferujú harmanček. Majú svoje vlastné symboly a cena v stávke nestojí za to.
Umelé kvety

Keďže živé rastliny nestoja dlho, odporúča sa ich nahradiť umelými. Neexistujú žiadne obmedzenia v rozsahu a ceny jednoducho tam nie sú. Každý si vyberie množstvo podľa svojho uváženia. Namiesto atlasu sa zvyčajne používa organza. Okvetné lístky sú navlečené z úzkej strany pohára na víno a potom zlepené. Ak sa tak nestane, môžu ľahko spadnúť do rúk. Výhodou umelého materiálu je jednoduchosť lepenia malých doplnkov. Kamienky a farebné korálky sú lepšie fixované pomocou horúceho lepidla. Okrem toho, hotové okuliare sa používajú viac ako raz, potešia novomanželov.
Použitie polymérneho ílu

Intímnejšia organizácia svadby zahŕňa jemnú manuálnu prácu. Osvojiť si zručnosti vytvárania hlineného dekoru je jednoduché. Každé dieťa použilo plastelínu, ktorá vo svojej viskozite pripomína plastovú hlinu. Na použitie tejto technológie budú remeselníci potrebovať nasledujúce komponenty:

  • Polymérny íl jemného odtieňa;
  • Rukavice na prácu;
  • Lepiace spojivo;
  • Pracovná doska, ako aj špáradlo.

Válcovaná vrstva materiálu je rozdelená na malé kúsky, aby sa z nich vytvoril vzhľad okvetných lístkov. Potom sa vytvorí pripravený kvet. Polymerové kvety sa pečú pri vysokých teplotách, aby vytvrdli. Potom sú obrázky pripevnené k okuliarom lepidlom. Vzhľadom k tomu, modelovanie je považovaná za úzkostlivú prácu, nie všetci novomanželia chcú stratiť čas na to. Spoločný proces však ukazuje vzájomnú lásku a úctu. Vystavenie ženícha v takejto citlivej veci ukáže neveste správnosť zvolenej voľby.
Pozlátené

S pomocou zlatého odtieňa môžete ozdobiť čokoľvek. O to dôležitejšie je jeho využitie na festivale lásky. Všade sa nanáša pozlátený sprej. Okuliare nie sú výnimkou. V kurze ide ako misa, tak noha. Ak je potrebné maľovať len jeden prvok, potom druhý je uzavretý s pravidelným novinám. Opúšťajú fragmenty bez pozlátenia a dosahujú úžasný efekt. K tomu, aby ste si šablónu alebo dekoratívne postavy. Najprv sa zlepia a potom sa po nanesení zlatého prachu znovu odstránia.
lept

V rytine, na rozdiel od všetkých predchádzajúcich verzií, existuje nevýhoda. Ak ju chcete použiť, musíte kontaktovať sprievodcov. Význam obrázku alebo textovej správy však pre novomanželov zostáva. Preto stále existuje priestor pre kreativitu. Toto môže byť nezabudnuteľné vyhlásenie lásky, motto manželského zväzku, vzájomné mená, atď. Menej spoločné prvky portrétovania. V kombinácii s tenkou stuhou pastelových farieb sa však rytina stáva pýchou a reliktom manželského páru.

Varovanie! Gravírovanie oznámenia len v tesnej blízkosti. Preto bez dodatočnej dekorácie nestačí.
Poháre vo forme nevesty a ženícha

Na nosenie slávnostných kostýmov na okuliaroch ich musia remeselníci najprv vytvoriť. Pre človeka rozrezal niekoľko kúskov bielej a tmavej hmoty. Ak je sklo samotné navinuté bielym materiálom, potom iba noha je tmavá. Tiež, s pomocou čiernej tkaniny, sú známe príslušenstvo: manžetové gombíky, gombíky, kravaty, motýliky, atď.

Pre ženy je potrebná krajková sukňa so saténovou stuhou v tvare korzetu. Doplnok k oblečeniu s ozdobnými flitrami, remeselník dostane šaty. Potom sa nalepia na okuliare.
záver

Výzdoba okuliarov pre vlastnú svadbu má veľa výhod oproti používaniu majstrov tretej strany. Láska k tvorivosti vedie k tvorbe majstrovských diel. Môžete si vyrobiť oblečenie pre výrobky spolu.

Zanechajte Svoj Komentár