Interiérový dizajn malého ateliéru 22m2. m.

Malý apartmán s rozlohou 22 metrov štvorcových. m. má len jednu izbu. Dizajnéri zo štúdia Gradiz museli navrhnúť dizajn pre mladú ženu, ktorá chcela jas a dynamiku. Výsledkom je originálny, nezabudnuteľný interiér pripomínajúci francúzske ulice.

Interiér malého ateliéru dotvára atmosféru hlavného mesta všetkých milovníkov - Paríža. Stena miestnosti je podobná vonkajšej stene obytného domu: nad nimi sú okná s „markízami“ a oknami kaviarne.

Medzi obytným priestorom a kuchyňou v byte 22 m2. m. nie sú žiadne priečky, a kuchyňa pokračuje v "ulici" štýl. Zástera pracovnej plochy vyzerá ako tehlová stena domu, aj keď v skutočnosti ide o keramickú dlažbu určenú špeciálnym spôsobom. Rozdeľuje kuchyne a obývacia izba bar proti jednoduchej forme.

Hlavné farby v interiéri malého štúdia sú biele a čierne. Biela - farba stien, stropu a dokonca aj podlahy. V čiernej farbe je celý dekor vyrobený: okná na stene, barový pult, vzory na častiach stien, „spájanie“ dekoratívneho muriva v pracovnom priestore, závesná lampa, stoličky a mnoho ďalších prvkov.

Byt má 22m2. m. v úlohe prízvuk slúži bohatá ružová farba. Je to trochu, ale vytvára osobitnú, romantickú náladu a dodáva šarmu a elegancii celej atmosfére. Nachádza sa vo vstupnom priestore, v kuchyni, v hlavnom objeme bytu. Rovnaký ružový a pozdrav nápis v obchode s obuvou, jeho pozitívna nálada sa dobre hodí k farbe.

Starostlivo premyslený dizajn interiéru malého ateliéru umožnil vytvoriť pohodlný a vizuálne priestranný obytný priestor vo veľmi malom priestore. Hlavné techniky, ktoré pomohli dosiahnuť tento efekt: použitie bielej ako hlavný, zrkadlový efekt, ako aj demolácia priečok a integrácia funkčných oblastí.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár