Ako urobiť čelo postele?

Pohodlná posteľ je hlavnou vecou na zamyslenie pri zriaďovaní spálne. Textil, osvetlenie - to všetko je tiež dôležité, a to sa tiež nezabúda. A taká dôležitá otázka ako dekorácia čelačasto ani neuvažuje. Ale správne vyrobené čelo môže nielen spať pohodlnejšie, ale aj skrášliť spálňu.

plátno

Pozrite sa na hlavu postele možné použiť textilné materiály. Bude mäkká, čo eliminuje možnosť náhodných otrasov. Z hľadiska dekoratívnosti sú textílie jedným z „vďačnejších“ materiálov. Môžete si vybrať farbu záclon, aby bolo pozadie pre ručne vyrábané remeslá, alebo naopak, premeniť ju na najjasnejšie interiér prízvuk výberom vhodného tkaniva vzor.

Jedna možnosť čelo - vankúše. Môžu mať rôzne dĺžky, napríklad na celej čelnej strane alebo malé, z ktorých je zhotovená „textilná mozaika“.

drevo

Zo všetkých dekoratívnych materiálov najvhodnejších pre dizajn hlavy postele je strom. Je to teplý, relatívne „mäkký“ materiál, ktorý dodáva dekorom pohodlie. Ďalším významným plusom sú nízke náklady na takéto výrobky.

police

Veľmi úspešné riešenie - urobte hlavu postele police. Ten, ktorý prechádza cez posteľ môže byť použitý na inštaláciu lampy, knihy, fotorámčeky alebo dekoratívne maličkosti.

nábytok

Čelo postele nábytok - nie veľmi časté, ale veľmi zaujímavé rozhodnutie. K tomu môžete použiť rôzne prevedenia, napríklad zásuvky, nočné stolíky, skladovacie systémy. V uzavretých sekciách môžete umiestniť oblečenie, posteľnú bielizeň, otvorené knihy alebo doplnky.

výklenok

Tradičný, ale zriedka používaný dnes urobte hlavu postele výklenky. Môžu byť rovné alebo klenuté, slúžiť na ukázanie predmetov z kolekcií pána, alebo na vkladanie svietidiel, drobných dekoratívnych predmetov. Vo výklenkoch s veľkou veľkosťou môžete umiestniť obrázky so svetlom. Vo všeobecnosti je osvetlenie výklenkov v stene veľmi zaujímavou technikou zdobenia.

obrázok

Dobré riešenie pre dizajn čelo postele - vinylové samolepky. Dekoratívne samolepky urobia z čela zaujímavý a originálny, veľmi ľahko sa odstránia a môžete ho kedykoľvek a kdekoľvek zmeniť.

Baldachýn

Romantický a ženský čelo - jeho dizajn so špeciálnym baldachýnom dvoch zhromaždených látok z materiálu, vystužený na malej rímse na stene nad čelo postele a zavesený na oboch stranách s krásnymi záhybmi.

Dekoratívne možnosti takéhoto dizajnu sú skutočne nekonečné, tu môžete použiť rôzne textílie tkanín, kombinovať tyl, hrubú záclonovú tkaninu, čipky. Hra farba a závesy, môžete dosiahnuť veľmi výrazné dizajnové efekty.

stena

Headboard Design môže zahŕňať celú stenu - a tu je obrovský priestor pre fantáziu. Na stenu, ktorá priamo susedí s čelo postele, môžete umiestniť fotografie, inštaláciu lámp alebo vašu jedinečnú zbierku.

Stenu je možné ozdobiť lištami, ozdobiť ozdobnými panelmi alebo vyrobiť čalúnenie na strop.

Jednou z módnych dekoratívnych techník je prechod čelo postele nielen na stenu, ale aj na strop spálne.

Pozrite si video: How to Make Your Own Tufted Headboard (November 2019).

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár