Spálňa interiéru s šatňou

Šatník v spálni - životne dôležitá potreba. Okrem toho je vždy škoda plytvať vzácnym priestorom a preťažovať ho skriňami, najmä preto, že spálňa je spravidla malá miestnosť. A veci je potrebné pridať!

Čo by malo byť najlepšie interiér izby so šatňou miestnosť? A všeobecne - potrebujeme oddelenú miestnosť pre naše veci, alebo je jednoduchšie dostať sa so šatníkom? Odborníci sa domnievajú, že samostatná šatníková skriňa je oveľa pohodlnejšie a umožňuje vám uvoľniť objem spálne.

Môže byť však usporiadaná len na veľkej ploche, ktorá nie je vždy možná. Ako teda nahradíte plnohodnotnú šatňu v bežnom byte? Čo by malo byť spálne s šatňou izba v modernom byte?

výklenok

Ak sa nachádzate vo fáze opravy a pôdorys vám umožňuje poskytnúť samostatný výklenok pre váš šatník - naplánujte si to! Potom bude po oprave potrebné len vyplniť vnútrajšok potrebnými skladovacími boxmi, tyčami, policami a inými systémami, ako aj vybrať dvere, ktoré sú najvhodnejšie pre interiér izby so šatňou area.

Stena v hlave

Ak je miestnosť naťahovaná na dĺžku a posteľ stojí oproti koncovej stene, dobrým riešením by bolo postaviť priestrannú šatníkovú skriňu blízko tejto steny a posteľ sa do nej hodí harmonicky. Polica nad čelo postele rieši problém neprítomnosti nočných trubíc v tomto prípade. Existujú dva plus body: Takéto spálne s šatňou zóna zmení proporcie miestnosti a poskytne každému z nich vlastnú skrinku na ukladanie osobných vecí.

Zrkadlové skrine

Malé spálne by nemali byť preplnené obyčajnými skriňami, ale aj v tomto prípade plán. interiér izby so šatňou Izba dostatočnej veľkosti nebude fungovať. Preto by ste mali používať skrine so zrkadlovými dverami, vizuálne posúvajúce priestor.

Sklenená priečka

Veľmi zaujímavé dostať interiér izby so šatňou miestnosť oddelenú od hlavného priestoru sklenenou priečkou. Nebude sa cítiť, že časť zväzku "zmizla" a zároveň dostanete takmer kompletný šatník. Sklo môže byť matné, priesvitné, má obraz alebo dokonca imituje farebné sklo.

Posuvné systémy

Moderné skrine, pohybujúce sa pozdĺž vodiacich líšt a ako by sa "oddeľovali" správnym smerom, šetria miesto a sú veľmi pohodlné.

hraničné

Izby- "autá", ktoré, žiaľ, stále existuje veľa v bytovom fonde, neposkytujú možnosť dodať dostatočnú veľkosť. šatníková skriňa v spálni, V tomto prípade môžete použiť avantgardné riešenie - nezvyčajné na prvý pohľad, ale celkom pohodlné.

Podobné spálne s šatňou Môže tiež výhodne vyzerať nielen v úzkej miestnosti, ale v prípade predĺžených miestností je to skutočná spása! Uprostred miestnosti je umiestnená šatníková skriňa alebo stojan s hlavou na jednej strane. Priestor na druhej strane môže byť použitý ako šatňa, alebo dvere takejto skrine sa môžu otvárať v tomto smere.

Otvorené systémy

Otvorené úložné systémy nielenže nepokazia vzhľad miestnosti, ale môžu ju dokonca ozdobiť - napríklad pri plánovaní používajú túto techniku. spálne s šatňou v štýle podkrovia.

ramienko

Áno, zvyčajný vešiak, presnejšie - mobilný dizajn na kolieskach, ktorý vám v prípade potreby umožňuje pohybovať takou "mobilnou skriňou", čo uľahčuje čistenie - je to vhodná voľba pre veľmi malé priestory alebo v prítomnosti malého počtu vecí. Na ňom môžete zavesiť skladovací systém vo forme otvorených krabíc a pod ním umiestniť boxy s topánkami.

Ako vidíte, obrovskéšatníková skriňa v spálni v týchto dňoch už nie je potrebné sa zmieriť. Zostáva len na výber z navrhovaných možností, ktoré sú pre vás najvhodnejšie.

Zanechajte Svoj Komentár