Interiér obývacia izba vo fialovej farbe

Farba okolitého priestoru má obrovský vplyv nielen na našu náladu, ale aj na náš blahobyt. Výber "našej" farby, snažíme sa dostať to, čo nám chýba z prírody, posilniť naše slabosti, dosiahnuť harmóniu pocitov a myšlienok.

Fialová farba v obývacej izbe miestnosť sa používa veľmi zriedka, čo je pochopiteľné - to je jedna z najzložitejších farieb, ktoré najviac ovplyvňujú ľudskú psychiku. To má veľa odtieňov, na opis, ktoré musíte použiť názvy rastlín alebo prírodných látok, napríklad fialová, fialová, levanduľa, farba "baklažán", "červené hrozno", fialová.

Pozitívny vplyv fialová v obývacej izbe možno vyjadriť v exacerbácii pocitov, pozdvihnutí myšlienok, neočakávanom náleze vnútornej harmónie. Správne zvolený odtieň pomáha milovať seba samého, zvýšiť sebaúctu.

Temné tóny fialovej, blízkej modrej, v dávnych dobách symbolizovali moc a boli považované za vzrušujúce. Pri dlhodobom kontakte však môžu znížiť aktivitu a spôsobiť depresiu.

Lilac odtiene fialová v obývacej izbe odrážajú hľadanie, neúplnosť, nezrelosť, a tak, ako to bolo, tlačí na hľadanie riešení. Sú užitočné pre ľudí, ktorí hľadajú cestu v živote.

Lilac na dlhú dobu - symbol intuitívneho poznania sveta. Relaxácia, pokoj, ponorenie do kontemplácie, prispieva k prehlbovaniu sa do vnútorného sveta. Ďalší priaznivý účinok má pozitívny vplyv na videnie.

kombinácie

Vytvorte harmonické interiér fialová obývacia izba - Úloha je pomerne zložitá, jej riešenie si vyžaduje špeciálne zručnosti a vedomosti. Samo o sebe je to veľmi ťažká, „bohatá“ farba, ktorá dobre nezapadá do ostatných. Na rozdiel od iných, je to dosť náročné na veľkosť miestnosti: obývacia izba vo fialovej nemôže byť príliš malý - to jednoducho nebude vyzerať.

pri plánovaní fialová v obývacej izbe, musíte starostlivo vybrať farby tkanín spoločníkov, nábytok, podlaha, strop. Profesionálni dizajnéri považujú tie odtiene ružovej, červenej a vlastnej fialovej farby za najvhodnejšie. Kombinácie s modrou, zelenou, oranžovou a žltou farbou sa neodporúčajú.

Interiér fialová obývacia izba Môžete stavať na kombinácii odtieňov farieb a rozdielu ich jasu. Steny mäkkého levanduľového odtieňa sú napríklad výhodne rozložené na pohovkách a kreslách z bielej kože s neopatrne vyhodenými tmavofialovými vankúšmi. Okná môžu byť zároveň zdobené závesmi z jemných lila tónov.

Na vrchole módy v posledných rokoch je štýl podkrovia. Interiér fialová obývacia izba v tomto štýle organicky dopĺňajú tmavo fialové pohovky a fialové mäkké pohovky.

V provensálskom štýle doplnené bielymi a modrými prúžkami nábytku a bielymi závesmi s výrazným kvetinovým vzorom.

Ak si nie ste istí svojím vlastným dizajnovým talentom, nerobte to. fialová farba v obývacej izbe hlavné, pomerne svetlé akcenty. Takže, fialové pohovky a záclony budú vyzerať dobre proti béžovej steny, vankúše z baklažánu farby vyzerajú skvele na piesočnatej-posteľné prikrývky, a fialové sklenené vázy alebo kytice svetlých lilacs priťahujú pozornosť a prepnúť vaše myšlienky na vznešené.

Samozrejme, toto nie je najjednoduchšia farba pre experimenty s návrhmi, ale podľa jednoduchých pravidiel fialová v obývacej izbe môže byť vrcholom Vášho bytu.

Interiér obývacia izba vo fialovej v byte pre mladý pár 110 metrov štvorcových. m.

Obývacia izba dizajn v jemných fialových farbách v štúdiu 20 metrov štvorcových. m.

Výzdoba interiéru obývacia izba 16 m2. Som s fialovými akcentmi.

Zanechajte Svoj Komentár