Bytový dizajn 45 m2. m v anglickom štýle

Bytový dizajn 45 m2. m. jej pani pracovala sama. Už dlho sa chcela presťahovať zo svojich rodičov a veľa snívala o tom, ako by sa jej budúci domov mal pozerať.

Keď dostala nehnuteľnosť „zabila“ „dvojizbový byt“ v dome predvojnovej budovy, bola veľmi rozrušená: nebolo jasné, či to stojí za to sa snažiť nejako opraviť toto bývanie, pretože bolo zanedbané. A kto by si myslel, že za menej ako šesť mesiacov by sa to zmenilo na elegantný byt v anglickom štýle

Najprv sa hosteska rozhodla, že vykoná opravy, investuje tam minimálne množstvo peňazí a až potom sa rozhodne, čo ďalej - predá a bude hľadať novú možnosť, alebo sa bude snažiť žiť v tom, čo sa stane. Bytový dizajn 45 m2. m. bolo rozhodnuté urobiť v anglickom štýle, ale postupne sa začali pridávať aj rysy francúzskej rustikálnej klasiky, vďaka čomu bol interiér obzvlášť pohodlný a útulný.

prísnybytový dizajn 45 m2. m. značne zmäkčil, keď sa v ňom objavili prvky štýlu Provence. Lustre vo forme svietnikov s tienidlami nad jednotlivými „sviečkami“ sú jasným znakom tohto štýlu.

Okrem nich sa v obývacej izbe nachádza aj moderný reflektor - v obývacej izbe sa tieto lampy nachádzajú v blízkosti regálu s knihami av kuchyni - nad stolom.

Hoci hlavnou myšlienkou bol dizajnApartmány v anglickom štýleMnohé rozhodnutia vznikli spontánne a zmenili koncepciu na cestách. Takže hosteska náhodne získala tapetu, odrážala farbu podlahy a nastavila tón „proveniencie“ v dizajne obývačky. Jasné akcenty zdôrazňujúce „britský“ štýl - záclony a vankúše na gauči.

Ak chcete vytvoriť Apartmány v anglickom štýle sú potrebné pomerne veľké priestory, takže začali opravy s prestavbou, v ktorej bola úzka izba rozprestretá v dĺžke skombinovaná s kuchyňou, pričom medzi nimi bola klenba.

Neprítomnosť nosných múrov umožnila demoláciu všetkých priečok a ich nový spôsob, čím sa v spálni objavila samostatná šatňa a zväčšila sa vstupná hala.

WC a kúpeľňa v kombinácii, výsledkom bola priestranná moderná izba.

Balkón s posedením.

Zanechajte Svoj Komentár