Dizajn bytu v neoklasicistickom štýle zo štúdia Volkov

Dizajn bytu v neoklasicistickom štýle je vyrobený v modro-tyrkysových tónoch, najvhodnejší pre vytvorenie svetlej vzdušnej atmosféry v modernom byte. Veľkým úspechom bolo voľné usporiadanie, ktoré umožnilo umiestniť všetky potrebné funkčné priestory, ktoré zmenia typické bývanie na útulný a pohodlný obytný priestor.

Byt dispozície v neoklasicistickom štýle

Byt v pláne pripomína klasický budoár Francúzska. Spací časť je v samostatnom výklenku, uzavretý závesmi, jedáleň a obývacia izba sú v strede priestoru, kuchyňa je umiestnená pozdĺž steny a nie je nápadná. Kúpeľňa má vstup z chodby. Medzi spálňou a obývacou izbou bola umiestnená dekoratívna obrazovka: čierny rám s obdĺžnikovými sklenenými vložkami s dôrazom na prepracovanosť okolitého interiéru.

Dizajn obývacej izby

Stena v blízkosti krbu, sa stal hlavným dekoratívnym prvkom bytu v neoklasicistickom štýle, akcentovaný originálnou tapetou s jemnou potlačou. Dva skrine, dve police a zrkadlá na stenách, symetricky umiestnené na oboch stranách krbu, predstavujú klasický princíp symetrie v interiéri. Nad falošným krbom je televízny panel.

Izba je osvetlená klasickým bielym lustrom s krištáľovými prvkami. Pred pohovkou Chesterfield na podlahe je koža zebra, vedľa nej je útulná biela stolička s modrým vankúšom. Očarujúci krištáľový stôl a stojanová lampa na vyrezávanej nohe s bielym odtieňom dopĺňajú interiér obývačky v neoklasicistickom štýle.

Dizajn kuchyne

Dizajn bytu v neoklasicistickom štýle zabezpečuje samostatný jedálenský kút. Okrem toho je pri okne pohovka - to bolo usporiadané na parapete. Tu si môžete prečítať, piť čaj, vychutnať si výhľad z okna alebo prijímať hostí. Klasický okrúhly stôl a štyri stoličky okolo stolovej skupiny, zvýraznenej príveskom v tvare polgule.

Biela a modrá vytvárajú atmosféru sviežosti, kovový lesk závesu a sklo zástery dodáva vitalitu a odlesky. Šedo-modrá keramická podlaha s bielymi vložkami vo forme malých štvorcov vyzerá štýlovo a podporuje neoklasicistický štýl interiéru bytu.

Biela nábytková súprava je priestranná a pohodlná pre prácu, chladnička je ukrytá v stĺpci vľavo od umývadla. Na pravej strane - priestor pre rezanie výrobkov, servírovanie, ako aj malé domáce spotrebiče. Varná doska v interiéri bytu v neoklasicistickom štýle je postavená v strede, nad ním je odsávač pár. Na zvýšenie skladovacej kapacity bol horný rad skríň vyrobený vysoko na strop.

Spálňový dizajn

Dizajn bytu v neoklasicistickom štýle zahŕňa rozdelenie priestoru na spanie - tu je oplotený sklenenými panelmi a oddelený hrubou šedo-modrou oponou z obývačky.

Na ľavej strane je objemová šatníková skriňa, uzamknutá bielymi posuvnými dverami, takže nevyzerá objemne.

V blízkosti postele s mäkkou čelo postele - dve malé skrinky. Stena za čelo postele je omietnutá rovnakou tapetou ako časť steny pri krbe.

Dizajn chodby

Cez malú časť chodby, obsahuje stoličku, zrkadlo a vstavaný úložný systém vľavo od vchodu. Vstupná hala je rovnaká ako v kuchyni.

Kúpeľňový dizajn

V kúpeľni v neoklasicistickom štýle sa aplikuje spôsob rozširovania priestoru pomocou zrkadla - zaberá celú stenu nad pracovnou doskou pozdĺž pravej steny. Na stolíku je umývadlo a pod ním je skladovací systém. Malý výklenok nad toaletnou inštaláciou, pokrytý bielymi dverami, slúži na uskladnenie chemikálií v domácnosti. V jednej zo skriniek sú stroje na údržbu bielizne - pranie a sušenie.

Zanechajte Svoj Komentár