Rustikálna spálňa 10 m2. m.

Rustikálna spálňa Môžete zariadiť bez vysokých nákladov, zatiaľ čo malý rozpočet neznamená, že interiér sa ukáže byť bezvýrazný. Štúdio Artscor Studio dokázalo: použitím lacných tkanín, štandardného nábytku a najjednoduchších dekorácií môžete vytvoriť zaujímavý obytný priestor, štýlový a útulný.

V dizajne tejto spálne zohráva hlavnú úlohu textil. Je sólistom, ktorý premieňa skromnú izbu na pôvodnú miestnosť, ktorá má svoje kúzlo.

Hlavné farby povrchových materiálov - svetlosivá s béžovou farbou. Sú v tomrustikálna spálňa pôsobia ako pozadie, na ktorom je obzvlášť výhodná kombinácia modrej a bielej - to sú farby používané v textíliách. Strom prináša pokoj a prirodzený pokoj do interiéru, modré a biele tóny látky osviežujú a osviežujú.

Čipka vzor na modro-bielej látky podporujú čipky na posteli, a pridať pohodlie. Látka bola zakúpená v IKEA, časť textílie kúpili majitelia spálne, cestovali po celom svete - čipky na posteli pôvodne z Kuby a obrúsky na nočné stolíky - z Prahy.

Stoličky vyzerajú nezvyčajné, sú veľmi vhodné pre situáciu, majitelia takmer nič. Sú to sovietsky stoličky, ktoré zdedili po príbuzných. Maľovanie a ťahanie rovnakej tkaniny, ktorá sa používa na dokončenie celej spálne, premenil ich na módne "vinobranie".

Rustikálna spálňa Vyzerá obzvlášť romanticky vďaka neobvyklému nočnému čelu postele. V tomto prípade je jeho úloha vykonávaná látkovým závesom, zaveseným pomocou rímsy na stene.

Originálne, svetlé, krásne a tiež oveľa lacnejšie ako zariadenie so štandardnou hlavičkou. Okrem toho vám toto riešenie umožňuje ľahko a rýchlo meniť interiér, meniť tkaninu opony.

Úloha centrálneho lustra v rustikálna spálňa vykonáva lacnú lampu Ikea, na ktorej je prilepený modrý vzor copu. Drôt voľne visí, čo vám umožní prevážiť luster na správnom mieste na strope, zatĺkať niekoľko háčikov.

Modrá je hlavnou farbou spálne, a dokonca aj strop má tento odtieň. Malé vizuálne zníženie celkovej výšky miestnosti v dôsledku opustenia tradičnej bielej farby na strope v tomto prípade nie je kritické, pretože to je spálňa, kde väčšina ľudí ľahne. Ale toto riešenie vyzerá veľmi štýlovo.

Police vyrobené z kovu sú ľahké a odolné, pri nízkej cene. Zvyšné konštrukčné prvky Rustikálna spálňa - stoly v blízkosti okrúhlej postele, lucerny, boxy na uskladnenie drobných vecí - rozpočtové položky IKEA, vkusne vybrané špeciálne pre toto štylistické rozhodnutie.

Stará, dávno stratená šatníková skriňa, ktorá bola kedysi servírovaná v administratívnych priestoroch, po malých úpravách dokonale zapadala rustikálna spálňa, Horné panely boli nahradené pokryté modro-bielou tkaninou, spodné boli zdobené pekným šablónovým vzorom. Starožitný šijací stroj, bábika a obrúsok s výšivkou vytvorili dekoratívnu kompozíciu na skrini, ktorá interiéru dodala útulnosť.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár