Dizajnérska izba v spálni

projektový projekt obývacia izba-spálňa od Dmitrija Urayeva predstavil autorský pohľad na úspešné využitie malého priestoru s veľkým komfortom pre všetkých obyvateľov.

Uvažujme, aké techniky dizajnér použil na zohľadnenie všetkých želaní a potrieb vlastníkov. Najdôležitejšie pri budovaní dizajnuobývacia izba-spálňa projektu, je schopný rozdeliť hlavné zóny: zónu spánku, odpočinku a práce.

Jasne vyznačený a zvýraznený priestor na spanie, matrac na posteľ, zvýraznený v samostatnom výklenku a označený pódiom, v ktorom sú ďalšie skladovacie priestory. Patník na čelo postele, vytvorený pre pohodlie, tam môžete zložiť, knihy a telefóny a tablety.

Priestory na posedenie v kombinácii s obývacou izbou, malou pohovkou a kreslom pojme hostí, ak nie je dostatok miesta, a pomôžu vám aj dva mobilné pufy, ktoré tiež slúžia na každodenné potreby, vrátane pracovnej plochy. projektový projekt obývacia izba-spálňa, tam bolo miesto pre desktop, je skladacie, takže je ľahké skryť za oponou a ušetriť viac miesta.

Že skrine neusporiadajú priestor a nepokazia dizajn obývacia izba-spálňa projektu, dizajnér ich schoval za výklenok. Voľný prístup je poskytovaný na skrine, sú úplne identické a sú určené pre mladých manželov, pretože sme informovaní o vtipnej tlači na stene.

Skrinka za prepážkou má všetko, čo potrebujete a je vhodné pre každodenné použitie. Skladací stôl, jednoduché a pohodlné použitie, ak chcete pracovať, stačí stlačiť opierku nohy.

Projektový projekt obývacia izba-spálňa, vyrobené ľahkým spôsobom, nie je veľa miesta, dostatok nábytku, takže farba stien je biela. Nábytok je tiež maximálne ľahký, drevo, vyzerá prirodzene a harmonicky, absencia hluchých zastávok "na podlahu" vám umožňuje vytvoriť ilúziu vzduchu.

Červená farba v príslušenstve prináša do interiéru dynamiku, energizuje a podčiarkuje orientáciu mládeže na interiér. Ľahká polica na hlavu pre drobnosti a suveníry, tiež drevená. Drevený podnos a stojan na knihy - dva v jednom. Toto príslušenstvo zdôrazňuje kompaktnosť a univerzálnosť. obývacia izba-spálňa projektukde každá položka vykonáva maximálny počet funkcií.

Zanechajte Svoj Komentár