Kúpeľňa a spálňa v tej istej miestnosti

Kombinovať spálňa s kúpeľňou odvážne, ale zároveň dosť zaujímavé rozhodnutie. Kúpeľňa v spálni je to veľmi krásne a moderné, ale nikto vám nedovolí prepracovať takúto miestnosť na vlastnú päsť. Preto, aby ste získali povolenia, musíte sa obrátiť na ZINZ pre všetky povolenia na prestavbu.

Budete potrebovať BTI služby, ak sa rozhodnete urobiť ďalšiu kúpeľňu v štandardnom apartmáne, alebo máte nápad urobiť kúpeľňa v spálni, Pred súhlasom budete musieť navrhnúť svoju izbu, pomôže vám to v architektonickej kancelárii. Odborníci by mali pripraviť všetky požadované projektové dokumentácie pred začatím opráv.

Kúpeľňa a spálňa by mali byť navrhnuté v rovnakom štýle, aby sa dve rôzne funkčné miestnosti javili ako jeden celok.

Samozrejme kúpeľňa v spálni Toto je vždy veľké riziko vysokej vlhkosti v miestnosti, ako aj častých zmien teploty. V takejto miestnosti je nevyhnutné mať dobré vetranie, aby sa neskôr na stenách a nábytku neobjavila huba a kryt nábytku sa nezhoršil.

Vyhrievané podlahy v spálňa s kúpeľňou bude najsprávnejšie rozhodnutie.

Čo si vybrať kúpeľňovú misu alebo sprchu? Voľba inštalatéra je obrovská: sprchovací kút s podnosom, závesná sprcha, vírivá vaňa, sprcha s integrovaným mediálnym centrom, akrylová vaňa alebo dokonca sauna. Rozhodnutie bude závisieť od toho, akú funkčnosť očakávate kúpeľňa v spálni.

Nástenné dekorácie kúpeľňa v spálni môže byť pestrá: dlažba, dekoratívne omietky, špeciálne nepremokavé tapety, mozaika dlaždíc, ako aj steny môžu byť maľované v rôznych farbách s vlhkosťou odolnou farbou, ktorá môže byť neskôr aktualizovaná a meniť paletu farieb.

Dokonalá kombinácia rôznych materiálov na stenách, môžu byť použité po celom obvode miestnosti, aby sa vytvorila ilúzia všeobecnosti izby s kúpeľňou.

Zanechajte Svoj Komentár