Návrh projektu 3-izbového bytu v modernom štýle

Autori ateliéru Art-Ugol predstavili projekt 3-izbového bytu s plochou 61 m2. m, ktorá sa nachádza v meste Novosibirsk. S cieľom získať viac voľného priestoru, bol vybraný spoločný variant moderného plánovania - s kombináciou kuchyne a obývacej izby. Samostatné izby sú spálňa s funkciou kancelárie a škôlky.

Dizajnový projekt bytu je postavený v modernom štýle - so znakmi minimalizmu a ekologického štýlu. Má široké použitie textúry dreva a prirodzenú farebnú schému s odtieňmi bielej, šedej a hnedej. Výsledkom je funkčný a pohodlný obytný priestor plný teplej a relaxačnej atmosféry.

Kuchyňa-obývacia izba

V projekte 3-izbového bytu dominuje textúra dreva v dekorácii obývacej izby, ktorá prechádza od steny k stropu. Jedinečný pohľad na interiér dáva obdĺžnikový dizajn s akvárium, ktoré nevyzerá objemne vďaka osvetleniu po obvode. Nádherný panel v hornej časti dizajnu a pôvodné hodiny na stene sú štýlovým doplnkom dizajnu.

Nábytok v miestnosti sa skladá z priestrannej pohovky so zaujímavou textíliou a poličkou namontovanou na stenu, nad ktorou bol nainštalovaný tmavo sfarbený panel - ideálne pozadie pre plátno a dekor.

Pracovný priestor sa nachádza vo výklenku, kde je nainštalovaná uhlová súprava s bielymi fasádami v minimalistickom štýle. Pohodlná poloha domácich spotrebičov zjednodušuje varenie a dekorácia zástery „pod stromom“ podporuje všeobecnú predstavu o projekte 3-izbového bytu.

Jedálenský kút je podčiarknutý exkluzívnym reflexným povrchovým závesom. Oválny tvar stolovej dosky a žltá žltá farba stoličiek umožnili oživiť projekt dizajnu a dodať mu sviežosť.

spálne

V dizajne spálne sú rovnaké dizajnové prvky ako v projektovom projekte v obývacej izbe, a na odovzdanie individuality používali monochromatické obrazy v rámci a neobvyklých predmetov dekoru. V spálni sa okrem postele nachádzajú aj vstavané skrine a pracovisko v blízkosti okna s policami na knihy na okrajoch.

škôlka

Priestor je zariadený v príjemných svetlých farbách. Sada vstavaného nábytku nám umožnila vytvoriť pracovisko a umiestniť knihy, ako aj televízor s akustikou.

V projekte 3-izbového bytu vyzerá detská izba veľmi štýlovo vďaka zaujímavému abstraktnému vzoru na stene.

Vstupná hala

kúpeľňa

V projekte kúpeľne sú prísne línie a biely lem úspešne doplnené „teplými“ fragmentmi v hnedých odtieňoch a panelom s prírodným motívom.

Zanechajte Svoj Komentár