Švédsky štýl v interiéri bytu 49 metrov štvorcových

Bohužiaľ, plánovaná stavba neposkytuje neštandardné plánovanie, takže takéto rozhodnutia v nových budovách - rarita. Švédsky štýl v interiéri však možno vytvoriť v obmedzenom priestore. Je tiež povzbudzujúce, že sa v domoch najnovšej série začali stretávať byty s veľkými kuchyňami, chodbami alebo úplne bezplatnou dispozíciou. To otvára veľké možnosti pre dizajnérov.

Obrovské okná nemajú záclony - to vám umožní doslova chytiť každý lúč slnka, každú časť denného svetla. Z vizuálneho hľadiska je táto recepcia priestrannejšia. Švédsky štýl v interiéri vám umožní robiť bez záclon, ale môžete sa uchýliť k tomuto riešeniu len vtedy, ak sa nevedia pozrieť do vašich okien. To je zvyčajne výsadou osôb s vysokými podlahami.

Škandinávsky interiér bytu v Göteborgu sa ukázal byť výrazný najmä kvôli neštandardnému plánovaniu, pretože dom, v ktorom sa nachádza, bol postavený už dávno. Obrovské okná, krb s komínom, štuky na strope - to všetko je veľmi zariadená izba.

Kuchynský priestor je takmer rovný dvadsať metrov, takže bez akýchkoľvek ťažkostí bolo miesto pre všetky potrebné funkčné plochy. Samotná kuchyňa sa nachádza tu, kde si môžete uvariť s pohodlím, jedálňou, kde je pekné mať obed a večeru a posedenie s krbom.

Švédsky štýl v interiéri je zvyčajne vytvorený pomocou prvkov divokej zveri. Tu je celostenná zástera natretá kvetinovými motívmi, ktoré odrážajú tieto rastliny v rekreačnej oblasti, na balkóne av záhrade. Zástera má hlboký biely výklenok, v ktorom je postavený drez. Nad umývadlom - otvorené police na skladovanie riadu. Jas v interiéri dodáva v obývacej izbe oranžovú čalúnenú pohovku.

Škandinávske interiéry bytov ako hlavné naznačujú použitie bielej farby na strope a na stenách. Zvyšné farby sú voliteľné a spravidla sú navrhnuté v zelenomodrom gamute. Akcenty môžu byť oranžové, žlté.

Pri výbere nábytku, skúste použiť najotvorenejšie, napríklad miesto uzavretých políc - otvorené regály, šatníková skriňa bez dverí v priestore na spanie, beztížne tenké police v obývacej časti, ľahké návrhy na topánky vo vstupnom priestore. Nekupujte príliš veľa, zbytočné. Čím menej nábytku máte, tým ľahšie je dýchať v dome.

Malý útulný otvorený balkón s jedálenskou skupinou pre dve osoby.

kúpeľňa

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár