Šedo-biely interiér podkrovia štýl bytu

Dizajn bytu v štýle loftu je vždy veľa svetla, pocit priestrannosti a zároveň maximálny komfort. Designové štúdio z Českej republiky OOOH navrhlo v tomto štýle podkrovie starého pražského domu. Tí, ktorí milujú jednoduché, rozumné rozhodnutia a zároveň oceňujú pohodlie a moderné technické úspechy, určite ocenia tento interiér.

Dizajn podkrovia je vyrobený v rovnakom tóne, ale výsledný šedo-biely interiér sa nedá nazvať nudným alebo nezaujímavým. Práve naopak: vytvára náladu, umožňuje relaxovať a ponoriť sa do svojho vnútorného sveta.

Rôzne odtiene rovnakej farby - sivá - pokrývajú steny a podlahy, strop a dokonca aj nábytok. Osvetľovacie zariadenia, príslušenstvo a dokonca aj dekoratívne prvky sú v podstate sivé.

Čo sú atraktívne sivobiele interiéry pre dizajnérov? Šedá vám dáva možnosť vytvoriť inú náladu pomocou rôznych odtieňov. Napríklad strieborné tóny môžu premeniť jednoduchý interiér na veľmi drahý a pevný. Táto farba je kombinovaná absolútne so všetkými ostatnými farbami spektra, čo dáva možnosť kedykoľvek zmeniť situáciu, meniť prvky dekoru pridaním farebných akcentov.

Apartmán v podkrovnom štýle dostal vizuálne oddelený obývací priestor od zvyšku priestoru. Nachádza sa priamo pod strešným oknom. Vzhľadom k svahu, je nasmerovaný smerom k oblohe a prijíma viac denného svetla ako bežné okno v stene. Samozrejme, takéto okná by mali byť zvolené s ohľadom na zvýšené mechanické zaťaženie, pretože v zime sa na streche môže hromadiť sneh.

V šedo-bielej interiéri kuchyne môžete počítať najmenej päť odtieňov rovnakej farby, a to je najlepší dôkaz toho, že šedá môže byť veľmi zaujímavá, ak sa hrá správne. Správne použité kovové a lesklé povrchy odrážajú svetlo prenikajúce z veľkej, do podlahy, do okien, rozširujúce priestor a robiace ho jasnejším a radostnejším pri hre na vrchol.

V spálni dominuje minimalizmus, ktorý nezabraňuje tomu, aby bol pohodlný a pokojný. Tam sú tiež prvky z kovu, s dôrazom na celkový štýl interiéru.

Apartmán v podkrovnom štýle môže vyzerať elegantne a elegantne vďaka správnemu výberu farieb a kombinácii rôznych textúr. To je to, čo vyzerá v kúpeľni: veľké množstvo skla a zrkadiel, kovové prvky dekoru, ktoré odrážajú svetelné lúče, rozširujú miestnosť a matné povrchy poskytujú pohodlie a teplo.

Osvetlenie - lampy visiace zo stropu - sa zvyčajne používajú v suterénoch úžitkových miestností. Myšlienkou dizajnérov je spojiť „nebo a zem“, zmeniť jeden z priestorov bytu na „podzemný“ priestor, aby sa obyvateľom rozšíril ich životný priestor nielen „horizontálne“, ale aj „vertikálne“.

Zanechajte Svoj Komentár