Návrh malého bytového transformátora z MKCA

MKCA Studios predstavili malý bytový transformátor, zosobňujúci nový prístup k vytvoreniu moderného pohodlného domova. Ukázalo sa, že to, čo sa stalo, zjavne presahuje rámec rozvoja nového interiéru, je to skôr výsledok vedeckého výskumu, ktorý umožňoval brať do úvahy všetky ľudské potreby a naplno realizovať potrebné funkcie, pričom zaberá veľmi malú plochu.

Vo vnútri transformátora je útulné spať, pohodlne sa usadiť, pohodlne pracovať, ľahko pripraviť jedlo, zabaviť sa s priateľmi. K dispozícii je aj kúpeľ - aj keď malý.

Denné vybavenie obývacej izby má útulnú obývaciu izbu s veľkou mäkkou pohovkou pred TV panelom, pracovnú časť s otvorenými policami na uloženie dokumentov a kníh, ako aj príslušenstvo. V blízkosti pohovky sa nachádza malý okrúhly stôl, ktorý sa dá ľahko presunúť z miesta na miesto a použiť ako konferenčný stolík na kávu alebo kávu.

V malom byte-transformátor je vyhradený jedálenský kút: stôl so sklenenou dosku tvorí to pri okne, ktoré umožňuje, aby to vyzeralo veľmi ľahké a beztiaže napriek jeho značnej veľkosti, a dve stoličky blízko neho.

Na vizuálne zvýraznenie tejto oblasti sa na podlahu položí koberec zvieracej kože. Tmavošedé stoličky jednoduchých geometrických tvarov sú v súlade so sivým obalom okna, čím sa transformujúcemu interiéru dodáva grafická kvalita.

Kuchynská linka je kompletne biela a je navrhnutá tak, aby sa použil každý centimeter priestoru, všetko, čo potrebujete, je po ruke a zároveň nie je cítiť tesnosť.

Vo večerných hodinách je byt úplne transformovaný mobilnými prvkami. Slúžia súčasne ako úložné priestory a pohyblivé „steny“ a tie moduly, ktoré sa pohybujú a môžete úplne zmeniť konfiguráciu malého bytového transformátora. Posúvaním „steny“ s televízorom bližšie k pohovke môžete otvoriť vchod do šatne. Je plná moderných úložných systémov pre oblečenie - zásuvky, koše, tyče, police.

Z opačnej „steny“ môžete položiť posteľ na podlahu - a potom dostanete malú útulnú spálňu.

Každý detail je v interiéri transformátora, všetko je mimoriadne pohodlné a ergonomické. Takže v blízkosti hlavy postele je zabudovaná skrinka na alarm a všetko, čo chcem mať na ruke, ísť do postele. Ak televízor otočíte okolo centrálnej osi, môžete sledovať televízne programy bez toho, aby ste sa dostali z postele.

Počas dňa môžu byť všetky posuvné prvky zasunuté a majú maximálny priestor. Dekoratívne stropné trámy sú osvetlené LED diódami, nielenže zvyšujú objem a komplikujú priestor, ale slúžia aj ako hlavný zdroj osvetlenia v byte. Okrem toho sa v rôznych oblastiach malého transformátorového bytu používajú funkčné armatúry.

Zanechajte Svoj Komentár