Byt o výmere 15m2. m.

Urobiť prestavbu malého bytu, nie je ľahká úloha. A zase byt 15 štvorcových. m.a je stále vo výstavbe v roku 1900, kde jedinou výhodou je, že sa nachádza v centre Milána neďaleko hlavných turistických atrakcií mesta, je takmer nemožné mať plnohodnotné ubytovanie s kúpeľňou, kuchyňou, priestorom na spanie a úložným priestorom.

Taliansky dizajnér Silvana Citterio to urobil s veľkým úspechom. S týmto v bytový dizajn 15m2. m. pocit kompaktnosti a malého priestoru sa necíti. Všetko v ňom vyzerá harmonicky.

Na pôdoryse vpravo, na päť metrov štvorcových, sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, bidetom a umývadlom. Vľavo od priečky sú zvyšné obytné zóny. Na kolmej stene je francúzsky balkón s oknom.

Vďaka vysokým stropom byt 15 štvorcových. m. podarilo rozdeliť do zón v dvoch úrovniach. V pláne je znázornená prvá úroveň, v ktorej sa nachádza kúpeľňa, šatňa, chodba a schody do druhého poschodia.

Druhá vrstva ubytovala veľkú posteľ a konferenčný stolík pre dvoch.

Zostávajúca výška na druhej úrovni je jeden meter od podlahy.

Pracovná plocha kuchyne sa nachádza pozdĺž priechodu z kúpeľne na predné dvere. Má vstavané spotrebiče. V kuchyni je veľa zásuviek.

Priamo nad kuchynským kútom sa nachádza malý konferenčný stolík a dve vysoké stoličky.

Vedľa nich je pódium s veľkou manželskou posteľou a tesne nad posteľou je polica na fotografie a lampa.

Veľké zrkadlo pripevnené k stene v blízkosti stola je zároveň oproti nohám postele, čím sa vizuálne zväčšuje miestnosť a každý príjem so zrkadlami v malom priestore. byt 15 štvorcových. m., vždy zväčšuje priestor.

Schodisko do druhého poschodia slúži súčasne s hornou časťou kuchyne a časť podlahy na druhej úrovni je sklopná a pri otvorení umožňuje prístup do umývadla, sporáku a pracovnej plochy kuchyne. Nože a nádoby na korenie sa pripevňujú na magnety na zadnej strane podlahy. Čo je veľmi pohodlné s takým malým priestorom.

Možno to vidieť bytový dizajn 15m2. m. využili každú príležitosť na vytvorenie pohodlia. Takže kroky do druhej úrovne slúžia ako zásuvky.

Byt je najpoužívanejším priestorom. Tu je nielen vrchná časť kuchyne sklopená, ale aj podlaha na „druhom poschodí“. Pod tajným poklopom je pomerne priestranný šatník. A malý rebrík vám pomôže zostúpiť do neho.

Steny v kúpeľni sú lemované bielymi dlaždicami v štýle muriva. Aj keď kúpeľňa zaberá tretiu časť bytu, ale vďaka bytový dizajn 15m2. m. Toto nemá vplyv na celkový komfort. V kúpeľni sú všetky hygienické zariadenia veľmi pohodlné. Sklopná zrkadlová skrinka dodáva extra úložný priestor pre kozmetiku.

Zanechajte Svoj Komentár