Interiér podkrovia-škôlka: funkcie, fotografie

Zmysel pre štýl u dieťaťa musí byť zvýšený od detstva. Interiéry, ktoré ho obklopujú, musia byť harmonické a štýlovo vyvážené.

Interiér materskej školy v štýle loftu je jednou z možností vytvorenia štýlového priestoru pre dieťa a je to tiež dosť rozpočtové.

Samozrejme, v štandardnom byte viacpodlažnej budovy nie sú takmer žiadne tehlové steny a trámy nevyčnievajú zo stropu. Štýl loftu v detskej izbe však možno vytvoriť pomerne jednoduchými prostriedkami.

Predpokladá sa, že podkrovie je vhodnejšie pre adolescentov, najmä tých, ktorí sú označovaní ako "povstalci". Vyznačujú sa túžbou po slobode, nezávislosti, nadradenosti nad rovesníkmi.

Interiérové ​​prvky pre deti v podkroví

  • Štýl vyžaduje veľké priestory, takže miestnosť nemôže byť nútený nábytok, musí zostať priestranný, aj keď jeho plocha je malá.
  • Ako dokončovacie práce je potrebné zvoliť jednoduché materiály, ale len tie, ktoré zodpovedajú štýlu: tehly, dosky, omietky alebo ich náhrady. Napríklad jedna zo stien je položená s tehálami alebo orezaná betónom. V tomto prípade, tehál je lepšie, aby maľovať.
  • Ako podlaha s použitím hrubých a ešte lepších dosiek.
  • Nosníky na strope alebo imitácia určite určia zvolený štýl.
  • Nábytok vyzdvihnúť hrubé, jednoduché, nasekané formy, alebo použiť staré veci s dlhým "príbeh". Hlavnou podmienkou je, aby bola funkčná.
  • Hrubé materiály sú zmäkčené pomocou dekoratívnych detailov - mäkké koberce, svetlé koberce, plagáty na stenách.
  • V prípade potreby územného plánovania, napr. Prideľovanie priestoru na varenie domácich úloh, je lepšie vykonať pomocou regálov, aby nedošlo k vizuálnemu zníženiu objemu miestnosti.
  • Venujte veľkú pozornosť dekorácii. Zvyčajne sú dospievajúci závislí na hudobných skupinách, herci a herečky - loft poskytuje vynikajúcu príležitosť na výzdobu miestnosti plagátmi s ich obrazmi, playbillmi predstavení svojich obľúbených spevákov. Mladšie deti môžu prispieť k dizajnu miestnosti svojimi vlastnými kresbami.

Podkrovie v detskej izbe je predovšetkým funkčné a pohodlné. To však neznamená, že nie je miesto pre originálne riešenia. Napríklad kombinácia „starého“ a „nového“ vzhľadu je veľmi výhodná: plochá televízna doska je na hrubej tehlovej stene a super moderné pomôcky sa nachádzajú na starých doskách.

Plne zachovať všetky detaily interiéru škôlky v štýle loftu nie je vôbec potrebné, nevyhovuje každému dieťaťu. Použitie niektorých štýlových prvkov a ich pridanie napríklad do minimalistického interiéru je skvelým riešením. Niektoré z týchto podkrovných častí podľa vášho výberu urobia situáciu individuálnou a vytvoria náladu.

Použitie štýlu podkrovia vám umožní vytvoriť pohodlný a praktický interiér, ktorý bude zároveň módny a umožní dieťaťu plne vyjadriť svoju individualitu.

Zanechajte Svoj Komentár