Moderný dizajn detskej izby pre tri dievčatá


Aby bola miestnosť pre tri dievčatá priestrannejšia, bola k nej pripojená lodžia, čo umožnilo vyriešiť otázku umiestnenia pracovných stolov pre triedy.

nábytok

Nábytok v miestnosti je neobvyklý. Je dosť ťažké umiestniť tri lôžka, takže je tu priestor pre všetko ostatné, najmä vzhľadom na to, že plocha miestnosti je len 18 metrov. Preto dizajnéri išli na neštandardnú cestu. Všetky tri lôžka sú umiestnené v rôznych výškach. Každé lôžko vykonáva aj ďalšie funkcie.

Takže pod najvyššou z nich nie sú len boxy na uskladnenie detských vecí, ale aj stôl bežnej veľkosti a zásuvka, kde môžete viesť učebnice a notebooky.

Posteľ je vybavená aj výsuvným rebríkom.

Stolička v blízkosti pracoviska má ortopedický chrbát, ktorý je veľmi dôležitý pre vytvorenie správnej polohy študenta.

Dizajn miestnosti pre 3 dievčatá je veľmi funkčný, všetky tri lôžka sú herný komplex a vykonávajú rôzne úlohy. Najnižšia posteľ má napríklad odnímateľnú zátku a môže slúžiť ako pohovka, z ktorej je vhodné sledovať televíziu.

Ak chcete zväčšiť hrací priestor, môžete ho zatlačiť pod ďalšiu posteľ, ktorá má priemernú výšku.

Zásuvky na bielizeň boli umiestnené pod tým istým lôžkom.

Jedna zo stien v miestnosti pre tri dievčatá úplne obsadila konzolu. Jeho bunky sú otvorené, takže je vhodné skryť hračky tam. Jedna časť konzoly sa zmení na dlhú pohodlnú pohovku a nad ňou stúpa skrinka, na ktorej sú otvorené police na knihy a detské zbierky. V skrini sú police a zásuvky, ako aj tyče pre vešiaky s oblečením.

Konzolová pohovka bola ozdobená mäkkými rohožami, valcami a vankúšmi. Vo výklenkoch päťmetrovej konzoly, jednej z hlavných skladovacích priestorov v materskej škôlke pre 3 dievčatá, našli svoje miesto dve neobvyklé pufy. Sú prefabrikované a dajú sa ľahko premeniť na malé detské sedacie súpravy alebo dokonca ležadlá. Urobte to tak ľahko, že aj dieťa môže robiť svoju prácu. Okrem toho, pohovky môžu byť použité pre detské hry, zbierať z nich rôzne návrhy, napríklad domy.

Návrh miestnosti pre 3 dievčatá zabezpečoval využitie priestoru bývalej lodžie na zabezpečenie miesta na štúdium. Na dvoch stranách, symetricky, nainštalovali dva desktopy.

Malé zástery nad povrchom sú vybavené prepážkami - na stole bude vhodnejšie držať tréningové pomôcky a notebooky. Stolové dosky je možné zdvihnúť zo súčasných 50 až 70 cm, pretože dievčatá stále rastú.

Stoličky z dreva majú nastaviteľnú výšku a hĺbku sedadla, polohu schodov možno meniť.

osvetlenie

Strop v miestnosti pre tri dievčatá sa podobá hviezdnej oblohe. Vstavané svetlá majú čierne rámy, ktoré vyniknú na bielom pozadí a sú usporiadané asymetricky. Plastové difuzéry rozprestierajú v miestnosti mäkké, rovnomerné svetlo. Veľké okrúhle lampy dopĺňajú malé škvrny na LED.

Pre nočné osvetlenie v detskej izbe pre 3 dievčatá spĺňajú eleganciu minimalistického dizajnu, s flexibilnými nohami, čo vám umožní otočiť svetelný tok tam, kde je to potrebné. Inklúzia sa vykonáva pomocou senzora.

Zavesenie nad pracoviskami bývalej lodžie má prirodzené dubové náboje a umožňuje použitie iba moderných energeticky úsporných žiariviek. Pre všeobecné svetlo na lodžie stretnúť LED bod na strope.

Zdroj: Program otázok o byte

Projekt: "Ryby a transformátory"

Zanechajte Svoj Komentár