Čierna a biela detská izba pre 2 škandinávske deti

"Bytový problém" je televízne vysielanie pre tých, ktorí robia opravy, alebo majú záujem o interiérový dizajn. Na webovej stránke programu peredelka.tv môžete nájsť veľké množstvo užitočných materiálov a nápadov na interiérový dizajn, konzultovať s odborníkmi, zvážiť konkrétny problém na fóre a podať žiadosť o účasť v televíznom programe. Stránky hostí súťaže prepracovať publikum, a každý, kto sa zúčastňuje má možnosť vyhrať ceny. Okrem toho si môžete prezrieť všetky natáčanie "bývanie problém", nákup vnútorných položiek používaných v programoch v internetovom obchode.


Pre dve deti, návrhári ponúkli vytvoriť čierno-biela detská izba - riešenie je dosť netradičné, možno povedať, tučne. Ale výpočet sa vyplatil: dostanete nečakaný, svieži interiér, ktorý možno „maľovať“ v ľubovoľných farbách podľa nálady majiteľov izieb.

Tu budú hračky, autá, lopty, všetko, bez ktorých si neviete predstaviť detskú škôlku, a to všetko bude slúžiť ako dekoratívny dizajn miestnosti, ktorý stojí na neutrálnom bielom pozadí.

nábytok

V detskej izbe pre 2 deti boli postavené dva samostatné „domy“. Jedna je čierna, druhá biela. Všetok nábytok bol vyrobený na mieru podľa výkresových výkresov: vyzerá veľmi jednoducho, je neobvykle funkčný a umožňuje organizovať pohodlné miesta na spanie, miesto na hry, na prácu a na ukladanie rôznych vecí.

Pozdĺž jednej zo stien je stojan - to budú krabice hračiek. Grafitová povrchová úprava fasád bola hlavným obrazom mesta. Tento čiernobiely obraz môže byť na žiadosť detí zafarbený farebnými značkami alebo dokonca len pastelkami v ľubovoľných farbách.

Ale toto nie sú všetky tajomstvá! Deti v škandinávskom štýle s prevahou bielych a čiernych akcentov sa ukázali byť naozaj veľmi funkčné.

Fasády skrine tak môžu slúžiť nielen ako doska na kreslenie, ale tiež slúžia ako magnetická tabuľa, čo umožňuje pripojiť poznámky, výkresy, cestovné poriadky. Na tento účel sa pod grafitovú farbu aplikoval magnetický povlak.

Naproti skrini s obrazom mesta - ďalší skladovací systém, tentoraz biela. Tu sa uchovávajú detské oblečenie a horná časť skrine sa mení na detské ihrisko.

Strana ihriska má oplotenie, aby deti nemohli spadnúť, v ktorom sú „okná“ vytvorené vo forme malých trojuholníkov.

Vstup do areálu - na strane, po schodoch.

Biela lavička v blízkosti bielej skrine v čiernej a bielej detskej izbe sa zmení na pohodlnú pohovku s ozdobnými vankúšmi. Pod ním v oddelených otvorených priehradkách môžete uložiť koše hračiek, alebo zariadiť „garáž“ pre veľké autíčka.

Nad bielou lavičkou je veľký čierny televízny panel.

Naproti bielej skrini - poschodová posteľ, navrhnutá dizajnérmi špeciálne pre škôlku v škandinávskom štýle. Bol vytvorený na základe domu pre hry, populárneho v severných krajinách, ale mierne upravený. Čierny rám tvorí grafický vzor, ​​ktorý jasne vyniká proti bielym stenám.

Medzi čiernou šatníkovou skriňou a lavicovou pohovkou na podlahe boli pripevnené dva pufy s čalúnením v čierno-bielej vzorovanej látke a vzor na jednom z nich je ako „negatívny“ druhého. V detskej izbe pre 2 deti je takýto nábytok nevyhnutný, pretože podlaha je ich obľúbeným priestorom pre hry a čalúnené stoličky zmäkčia tvrdý povrch.

Neďaleko sú dve tabuľky. Môžu byť použité ako spoločne, tak aj od seba, napríklad tlačením do postele a nastavovaním namiesto nočného stolíka.

Elegantná geometria koberca je jedinečná, je vyrobená podľa náčrtkov projektantov a jednoducho nie je žiadna sekunda. Trojuholníky na koberci opakujú tvar trojuholníkových okien hracieho priestoru na skrinke a sú vizuálne podopreté trojuholníkmi čiernej farby roztrúsenými na stene s televíznym panelom.

Farby týchto trojuholníkov sú prechodné medzi bielou a čiernou farbou a slúžia ako prepojenie v palete farieb interiéru.

svetlý

Deti v škandinávskom štýle sú osvetlené minimalistickými lampami v čiernych prípadoch. Pásový systém pre ne je tiež natretý čiernou farbou.

Voľne sa pohybujú a môžu sa na správnom mieste zoskupiť v správny čas. Okrem toho môže byť svetelný lúč nastavený v horizontálnom a vertikálnom smere. To umožňuje osvetliť takmer každý roh miestnosti.

Školka pre 2 deti vytvorila rovnaké podmienky pre každé dieťa. Každý z nich má svoje vlastné nočné osvetlenie: lampy sú upevnené na pružnej „nohe“, ktorej smer svetla môže byť tiež zmenený.

V hracom priestore nad skriňou, v akomsi "podkroví", je k dispozícii dodatočné osvetlenie: lineárne svietidlo bolo umiestnené priamo pod stropom. Rovnomerne osvetľuje celý priestor hracieho priestoru.

Svetlý girlanda je ovinutá okolo čierneho rámu postele, čo dáva sviatočnú náladu v čierno-bielej detskej izbe. Môže svietiť všetkými farbami dúhy.

Okrem toho je tu aj stojací lampa - dá sa pohybovať a umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Na pozadí bielych tylu záclony, to je takmer nepostrehnuteľné, pretože ako noha a tienidlo sú vyrobené z bieleho lakovaného hliníka.

Zdroj: Program otázok o byte
Projekt: "Čierne a biele mesto"

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár