Nástenné dekorácie fotografie: dizajn, umiestnenie, tému, fotografie v interiéri izieb

Výzdoba steny s fotografiami vám umožní naplniť miestnosť teplými spomienkami a priniesť do nej útulnú atmosféru. S pomocou rôznych zbierok, ktoré prinášajú v sebe určité pozemky, udalosti a emócie, môžete pridať k celej atmosfére neuveriteľného pohodlia.

Možnosti dizajnu fotografickej karty

Na výzdobu stien sa používajú rôzne možnosti dizajnu.

ako súčasť

Rámy pre obrázky sa najčastejšie vyberajú s ohľadom na všeobecný štýl a farebnú paletu celej miestnosti. Pre registráciu si môžete vybrať ako rám, vyrobený v jednej farbe a viacfarebné rámy rôznej hrúbky.

Pre svetlé steny je dokonalejší a tenší rám pre fotografické karty a pre neutrálne steny si môžete vybrať tmavé rámy, ktoré vytvoria zaujímavý kontrastný prízvuk.

Bez rámu

Pri správnom umiestnení obrázkov bez rámov vytvorte živú, prirodzenú a neobvyklú kompozíciu, ktorá vyzerá veľmi originálne. Vďaka absencii ráfika tieto fotografie dokonale zapadajú do dekoru miestnosti.

Fotografia má svetlú stenu zdobenú farebnými fotografiami bez rámov.

Rámy sa tiež nepoužívajú pre modulárne fotografické snímky alebo viac panelov pozostávajúce zo segmentov akéhokoľvek tvaru a veľkosti.

Čierna a biela

Hlavným prvkom interiéru budú bezpochyby retro fotografie alebo fotografie v čiernobielom prevedení, zdobené klasickými rámami so symetrickým alebo ľubovoľným usporiadaním na stene, ktoré do neho prinesú jedinečnú originalitu.

Polaroid

Miniatúrny formát obrázkov z polaroidového filmu, doplnený špecifickou frázou alebo nezabudnuteľným dátumom, bude na stene vyzerať obzvlášť pekne a pripomenie vám príjemné chvíle.

Instagram

Pomocou malej karty, vo forme štvorca, môžete ozdobiť stenu rôznymi spôsobmi, napríklad úplne zakryť povrch alebo vytvoriť párne rady v rovnakej vzdialenosti od seba.

Ako krásne zdobiť stenu?

Najzaujímavejšie možnosti dizajnu stien v dome.

V tvare srdca

Fotokoláž vo forme srdca premieňa a zjemňuje atmosféru, zapĺňa ju príjemnými sentimentálnymi emóciami a teplom. Takýto dizajn bude vynikajúcim riešením pre spoločné romantické obrazy.

Na fotografii sú malé farebné fotografie umiestnené v tvare srdca na stenu.

Na corkboard

Korková doska je veľmi pohodlným interiérovým predmetom pre moderný dizajn. Prírodný textúrovaný materiál, pôvodne zdobený vašimi obľúbenými fotografickými kartami, má naozaj zaujímavý vzhľad.

Na kolíkoch na prádlo

S pomocou fotografií a obyčajných drevených alebo moderných bielych šnúriek na bielizeň môžete vytvoriť nielen dekoráciu, ale aj druh umeleckého diela na zdobenie nenápadnej prázdnej steny.

Na policiach

Vďaka svojej pohyblivosti môžete umiestniť obrázky nielen na stenu, ale aj umiestniť ich na stropné police. Fotorámčeky rôznych veľkostí, mierne sa prekrývajúce sa stanú veľmi štýlovou výzdobou každej miestnosti.

Na fotografii je znázornený interiér obývačky so stenou zdobenou policami s fotografiami umiestnenými na nich.

S girlandou

S pomocou takejto koláže môžete nápadne osviežiť a transformovať výzdobu miestnosti. Mäkké svetlo vychádzajúce z girlandy dodá vašim fotografiám nezvyčajný vzhľad a zmení ich na skutočný umelecký predmet miestnosti.

Na zavesenie

Fotografia na prívesku v podobe obyčajného lana, šnúrky alebo saténovej stuhy vytvorí jedinečnú a jedinečnú hotovú kompozíciu a vyplní priestor jasom a nežnosťou.

Strom v tvare

Takáto konštrukcia vo forme rodokmeňu, vymaľovaného alebo vyrobeného z dekoratívnych materiálov s fotografiami umiestnenými na každej vetve, sa stane zvláštnym dekorom miestnosti.

Fotografia zobrazuje stenu s maľovaným rodokmeňom zdobeným rodinnými fotografiami.

Vo forme hodín

Ruky hodín, ukazujúce na príjemné chvíle života, dokonale ozdobia akúkoľvek stenu miestnosti a vytvoria na nej jasný akcent.

S písmenami a nápismi

Roztomilé nápisy alebo trojdimenzionálne písmená vám umožňujú pridať kompozície expresivity a emocionality. S týmto dizajnom si môžete vytvoriť svoj vlastný neobvyklý koláž.

triptych

Tri samostatné fotografické segmenty, zjednotené jedným ideologickým a príbehovým dielom, dokonale zapadajú do takmer každého interiéru a stávajú sa jeho individuálnymi, nepreťaženými zbytočnými detailmi, dekoráciou.

Kombinácia veľkých a malých fotografií

Fotorámčeky rôznych tvarov a veľkostí s usporiadaným alebo chaotickým usporiadaním môžu oživiť a dodať dynamiku aj najprísnejšiemu a diskrétnemu dizajnu.

Umiestnenie fotografií na stene

Niekoľko možností, ako zavesiť obrázky na stenu.

Nad pohovkou

Toto usporiadanie je tradičným štýlovým ťahom. Asymetrické umiestnenie fotorámikov bude zvláštnym zvýraznením miestnosti a dizajn v centre dodá priestor priestoru.

Na fotografii je obývacia izba a stena nad pohovkou s dizajnom v podobe čiernobielych fotografií.

Nad posteľou

Fotografie umiestnené na stene nad posteľou pritiahnu pozornosť tejto časti miestnosti. Bude to vyzerať organicky, ako jedna veľká fotografia a niekoľko.

Foto koláž triptych zobrazujúci prírodu, ktorá sa nachádza na stene nad posteľou v interiéri spálne.

V rohu

Pre dekoráciu, môžete použiť špeciálne rohové fotorámčeky, krásne rámovanie rohu alebo niekoľko fotografických kariet rôznych veľkostí, ale v rovnakom štýle rozhodnutia. Urobí sa tak tvorivý, originálny a veľmi efektívny dizajn.

Chaotický poriadok

Je to asymetria, s ktorou môžete bezpečne experimentovať s rozložením fotografií. Zloženie, ktoré presahuje správne geometrické tvary, vám umožní vytvoriť výrazný dizajn.

Predmety fotografie

Tematické fotografie poskytujú príležitosť, aby sa do atmosféry dostala určitá nálada.

  • Travel.
  • Foto dieťaťa po celé mesiace.
  • Family.
  • Podľa udalosti.

Fotografia zobrazuje čierno-bielu tematickú fotografickú koláž v interiéri škôlky pre novorodenca.

Nápady na zdobenie stien v interiéri izieb

Správne vybrané fotografie sa zmestia do vnútra každej miestnosti, urobia ju skutočne individuálnou alebo dokonca zmenia vnímanie priestoru.

Detská izba

Pre registráciu detí vhodné fotografie zobrazujúce dieťa, ako v prísnom klasickom rámci as najneobvyklejším jasným rámom. To bude vyzerať veľmi odlišné originálne zdobenie experimenty a nápady, ako je expozícia fotografií, ktoré ukazujú postupné zrenia dieťaťa, od dieťaťa až teenager.

Obývacia izba alebo hala

S pomocou pozemkov alebo osobných fotografií v rovnakom štýle, môžete naplniť obývacia izba s komfortom a pridať zvláštne emócie do atmosféry.

Na fotografii je moderná obývacia izba so stenou zdobenou fotografiami s rodinným pozemkom.

kuchyne

Fotografie, zavesené na stene v interiéri kuchyne, sa stanú štýlovým a moderným dekoračným ornamentom, ktorý poteší oko a vytvorí priaznivé prostredie pre pobyt v tejto miestnosti.

spálne

Fotografie pre výzdobu spálne by mali byť s pozitívnymi a šťastnými momentmi zachytené. Feng Shui, rodina, svadobné fotografie alebo fotografické scény naplnené láskou bude ideálnou voľbou pre zdobenie steny.

Hala a chodba

Obrázky v rámci budú oživovať vstupnú chodbu, harmonicky dopĺňať jej obraz a priťahovať najväčšiu pozornosť.

Pozdĺž schodov

S pomocou fotorámika v jednom štýle umiestnenom približne na tej istej linke môžete ozdobiť stenu pozdĺž schodov. Takáto výstava sa nepochybne stane jednou z najlepších myšlienok výzdoby.

študovať

V dizajne skrine je dôležité rešpektovať zmysel pre proporcie. Na vytvorenie pokojného emocionálneho pozadia sa niekoľko čiernobielych fotografií rovnakého formátu zmestí na jednu alebo dve strany steny.

Na fotografii je znázornený interiér skrinky a steny s dizajnom v podobe fotografií v čiernobielom prevedení.

Fotografie v rôznych štýloch

Fotografie môžu byť umiestnené na stenu v interiéri akéhokoľvek štýlového smeru.

klasický

Jedna veľká fototapeta alebo galéria niekoľkých obrazov v malom umeleckom obraze sa stane konečným nádychom klasického dizajnu a vytvorí harmonickú kompozíciu v interiéri. V tomto štýle by mali byť umiestnené portréty blízkych, rodinných príslušníkov alebo fotografie prírody.

moderný

Pre moderný trend budú vyhovovať štýlové fotografické koláže, zložené zo špeciálnej chuti. S pomocou úspešného symetrického usporiadania bude takýto dizajn na stene vyzerať celkom rentabilne, štýlovo transformovať okolitý priestor a meniť postoj.

Na fotografii je moderná obývacia izba s čierno-bielymi fotorámikami umiestnenými na stene nad pohovkou.

podkrovie

Tu budú vhodné čiernobiele alebo svetlé a nasýtené fotografie s papierovou podložkou umiestnenou na stene alebo na policiach. Nastavia náladu na priestor a zdôraznia výraznosť štýlu podkrovia.

Provence

Roztomilé fotografie v starých drevených svetelných rámoch, alebo s rámom vyrobeným z vlastnej vôle vám umožnia vytvoriť útulný kútik príjemných spomienok.

Fotogaléria

Stena zdobená fotografiami dodá miestnosti pohodu, pohodlie a jedinečnosť, úplne zmení pocit o životnom prostredí, zlepší náladu a umožní vám vytvoriť akcenty v miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár