Dizajn veľmi malého bytu 15m2. m.

Je to možné na takej malej ploche apartmány 15m2. m. vytvoriť pohodlnú a obytnú miestnosť? Interiéroví dizajnéri prevzali túto úlohu a výsledok bol mimo všetkých chvály.

Dizajn veľmi malého bytu bol vytvorený pre študenta a jasne sa zameriava na realizáciu jeho potrieb.

Hlavná farba, samozrejme biela, rozširuje a prehlbuje priestor, modré akcenty dávajú jasnosť a umiestňujú miestnosť do kategórie mužov.

Do byt o 15 m2. m. bolo možné sa otočiť a necítiť sa v klietke, návrhári navrhli používať veľmi malú rozkladaciu pohovku ako posteľ.

dizajn veľmi malého bytu Je vždy ťažké nájsť miesto pre plnohodnotnú kuchyňu a príklad tohto bytu nie je výnimkou. V chladničke nebolo miesto, funkcia spoločného pre všetky potreby stola sa vykonáva na kuchynskej linke na varenie, kachle sa stále mohli ubytovať.

Ako už bolo spomenuté, pracovisko v tomto byt 15 štvorcových. m je kuchynský stôl, ale súhlasím, a na viac metrov, ako často pracujeme v kuchyni.

Skriňa je zamaskovaná vo farbe stien, čo ju robí neviditeľnou a neumožňuje jej vážiť priestor.

Prekvapivo, ale v dizajn veľmi malého bytu tam bolo miesto pre kúpeľňu. Samozrejme, že "kúpeľňa" je pomerne hlasný názov pre tento malý kútik so sprchovacím kútom a žinku, ale majiteľ bytu môže umývať a osprchovať kedykoľvek. Dekorácia tehlovej steny dodáva vizuálnu expanziu, ktorá je dôležitá na týchto skromných metroch.

Apartmán 15 námestí. m. pred rekonštrukciou.

Pracovné výkresy apartmány 15m2. m.

Zanechajte Svoj Komentár