Moderná klasika v interiéri bytu 70 m2.

Štandardný byt zvyčajného plánovania, s objemom sedemdesiatich metrov štvorcových, sa stal objektom pre rozvoj interiéru v štýle modernej klasiky.

Štandardný byt zvyčajného plánovania, s objemom sedemdesiatich metrov štvorcových, sa stal objektom pre rozvoj interiéru v štýle modernej klasiky.

Ako prvok modernej klasiky v interiéri, zrkadlá sú aplikované v obývacej izbe na oboch stranách falošných stien s televíznym priestorom a slúžia ako fasády pre priestranné regály. Odraz miestnosti v dvoch objemových zrkadlách od podlahy po strop slúži ako pokračovanie miestnosti.

Autor projektu mal dve hlavné úlohy: starostlivo a organicky skryť nedostatky bytu - nízke stropy a malé obytné priestory. Vytvorte pohodlný a pohodlný priestor s využitím moderných klasík v interiéri bytu, pre všetkých členov rodiny.

Moderné klasiky v dizajne prezentovaného bytu sú vyrobené v umiernených farbách, bez príliš strnulých a „ostrých“ akcentov, celý štýl je vytrvalý a elegantný, ako to vyžadujú kánony klasických dizajnov, a modernosť je vyjadrená priamo v textúrach a niektorých líniách, ale skôr obmedzená a ušľachtilá. , takže celý interiér vyzerá dôstojne a stručne.

V prvom rade bola vyriešená otázka expanzie miestnosti, aktuálnej a vizuálnej. Zvážte, aké techniky pomohli dizajnérovi zväčšiť priestor pomocou prvkov modernej klasiky v dizajne.

Spoločný priestor bol pridelený, ktorého priestor je tridsať štvorcov, to je obývacia izba, kuchyňa a jedálenský kút. Demontáž stien pomohla vytvoriť jednotnú miestnosť so širokou perspektívou.

Obytný priestor je vybavený stuhou panoramatických okien, drevenými rámami z farebného dubu, karamelovou hnedou farbou, dokonale dopĺňajú moderný klasický interiér a dodávajú mu kúzlo vidieckeho domu. Vďaka širokému osvetleniu bola spoločenská miestnosť veľmi svetlá a priestranná.

Projekt interiéru je v štýle modernej klasiky, plný pôvabných prvkov výzdoby a dekorácie: fasádne tehly pôvodne zdobené steny v spálni, dekoratívne omietky boli použité na steny a strop, keramické žuly s dekoratívnymi vložkami zdobia podlahu, štukové výlisky sa používajú na výzdobu stropu. Lampa odtiene lámp, fotografie a maľby, zdôrazňujú pohodlie domova.

Pre zväčšenie rodičovskej spálne bola fyzicky pripojená balkónová zóna, vďaka ktorej sa v miestnosti objavil malý budoár, pre prácu a voľný čas.

Fotografický papier slúži ako vynikajúca technika pre umelé zväčšovanie interiérov v štýle modernej klasiky, v oblasti budoáru sa používala grafická tlač, jeho veľkosť a nenápadný obraz vám umožnia vytvoriť objemný interiér.

Upevnené na strop spálne - zrkadlá dávajú hĺbke miestnosti a objemu, vďaka ich použitiu sa zdá, že malá miestnosť je dvakrát taká veľká.

Photowall-papier bol tiež použitý pre detskú izbu, umožnil posúvať hranice miestnosti a pridať do interiéru „rozprávku“.

Zanechajte Svoj Komentár