Boho štýl v interiéri + 50 nápadov na fotografii

V modernom interiéri sú najúžasnejšie veci, majú radi ľudí a sú široko žiadaní medzi milovníkmi novosti, slobody myslenia, fantázie. Dobrým príkladom je štýl boho v interiéri. Čo je boho? Jeho názov pochádza zo slova Boheme, teda Gypsy, Bohemia. Rozdiely od iných smerov Vyzeral relatívne nedávno, ale už vyniká špeciálnymi znakmi, je to práve pre nich, že sa ľahko odlišuje od iných štýlov.

Rokokový štýl v interiéri +40 fotografií

Rokoko - štýl v umení a architektúre, ktorý sa datuje do začiatku storočia XVIII. Tento prúd sa vyznačuje osobitnou milosťou, ľahkosťou a ideologickým základom je krása, neznesiteľná mládež, galantná milosť. Najvýraznejší rokokový štýl v interiéri. Charakteristické črty "elegantného" štýlu - na všetky druhy "ženských vecí" (šperky, sošky, luxusné tkaniny, hladké línie, tlmené tóny), zvýšená pozornosť pri výbere najmenších detailov, ako aj túžba zabezpečiť, aby bol každý bar uvedený do dokonalosti ,

Moderný štýl v interiéri na fotografických príkladoch

Tento štýl, počnúc poslednými desaťročiami 19. storočia, sa rýchlo rozšíril vo všetkých druhoch umenia. Najprv sa výtvarné umenie, diela európskych architektov začali odkláňať od kalibrovaných proporcií, striktnej geometrie. Rovnako ako iné oblasti, aj modernistický štýl v interiéri bol výsledkom úplného zmätku a miešania smerov, protestov umelcov a dekoratérov proti rigidnému rámcu akademického umenia.

Dizajn v štýle Provence - francúzsky interiér v byte

Dizajn apartmánu v štýle Provence umožňuje vytvoriť skutočný raj, ktorý kombinuje všetku jednoduchosť, jednoduchosť a jednoduchosť francúzskeho vidieka. Pre milovníkov romantiky a jemnej prírody, táto možnosť určite ochutná: neexistujú žiadne agresívne detaily, objemný nábytok, šero.

Chebbi chic v interiéri - príklady dizajnu

Moderné interiéry sú navrhnuté tak, aby uniesli svojich majiteľov pohodlie, praktickosť a neskladali zbytočné predmety. Takéto interpretácie však nie sú pre každého rovnaké. Pravé romantické motívy nesie chebbi-chic štýl. Takýto "otrhaný šik" môže byť vytvorený zo starožitných predmetov, ktoré zostávajú zo staršej generácie.

Ruský štýl v interiéri - 35 fotografií myšlienok stelesnenia

Prebudovanie ruského štýlu, tak farebného a rôznorodého, sa stáva čoraz zaujímavejším nielen pre vlastencov, ale aj pre západných dizajnérov. A ak pre tento druhý štýl je pocta exotickej móde, potom len ruský človek môže oceniť dedičstvo predkov a jedinečnú atmosféru priestorov vytvorených v ruskom štýle uznávaných po celom svete v interiéri domu alebo bytu.

Interiér robíme v klasickom štýle - príklady dizajnu

Klasický štýl v interiéri bytu alebo vidieckeho domu sa odporúča pre tých, ktorí nechcú preťažiť priestor zbytočnými detailmi, uprednostňujúc pokojnú zdržanlivosť. Ak sa odvolávate na pôvodné zdroje, "klasický interiér" by sa mal chápať ako "príkladný". Interiér klasiky je preto referenčným dizajnom, ktorý si zaslúži napodobňovanie.

Francúzsky štýl v interiéri bytu

Francúzsko ... Slovo samo o sebe už spôsobuje veľa príjemných združení: vynikajúci luxus, neprekonateľnú rafinovanosť, vysoké náklady, vysoký štýl. Dnes, medzi minimalizmus, funkčnosť s vysokou technológiou, je francúzsky štýl v interiéri, ktorý priťahuje mnoho, vďaka svojej jednoduchosti, elegantný, univerzálnosť a rafinovanosť.

Japonský štýl interiéru +120 fotografické nápady

Obyvatelia európskych krajín, zvyknutí na útulné interiéry s čalúneným nábytkom, masívne skrine a komody, ťažké dvere z masívneho dreva a mnoho dekoratívnych prvkov, japonský štýl je schopný prekvapiť a ohromiť svojou eleganciou a minimalizmom. Tento etnický štýl v poslednom desaťročí nezanecháva najvyššie pozície v zozname najobľúbenejších interiérových štýlov, pretože spája dokonalé farebné kompozície a striktný minimalizmus, lakonické formy a neštandardné riešenia, prirodzenosť a strohosť.

Interiér štýlovej chaty - príklady dizajnu v dome a byte

Historický domov štýlu chaty je juhovýchodne od Francúzska, neďaleko Álp. Jedná sa o útulné, teplé domy s charakteristickými dizajnovými prvkami v podobe šikmej strechy, otvorené terasy, z ktorých je tak pohodlné obdivovať okolitú krásu. Atmosféra vnútorného priestoru je schopná prekvapiť moderného človeka svojou veľkolepou jednoduchosťou, expresivitou, krutou romantikou.

Interiér klasického štýlu bytu - 25 fotografií

Už niekoľko storočí klasika stelesňuje dokonalú chuť, luxus a eleganciu. Po dokončení interiéru bytu v klasickom štýle získate dokonalú kombináciu krásy a praktickosti, ktorá bude relevantná nielen v najbližších rokoch. Celkový pohľad nevyzerá príliš pompézne, aj keď je jasné o životaschopnosti majiteľov, ich bezchybnej chuti.

Ecostyle v interiéri bytu a domu

V čoraz väčšej miere existujú nápisy "bio", "organické" na potravinách, chemikáliách pre domácnosť, oblečení. "Zelená" a prírodné - trend moderného života. Prečo nie urobiť krok vpred k prírode - vytvoriť eko-štýl v interiéri domu. Ako výsledok, získať skutočnú oázu, osobný rezervovaný kútik, kde si môžete oddýchnuť, upokojiť, cítiť vnútornú harmóniu.

Interiér Village House - 30 nápadov na dizajn vo vnútri

Práve pri samotnej zmienke o dome v obci sa pred očami objavuje čistá, čistá miestnosť a cítite teplo letného dňa, vôňu bylín a čerstvo upečeného chleba, takže rustikálny štýl v interiéri by mal byť vytvorený z chutných vôní, pohodlia a prírodných materiálov. Široký výber - náročná voľba Rustikálne možnosti podľa individuálnych preferencií majiteľa domu môžu byť: Provence; country hudba; moderný rustikálny; Ruská vo svojich protikladoch: svetlo, svetlo a tmavá hmota; Anglický vidiek.

Americký štýl v interiéri bytov a domov

Po prvé, americký štýl v interiéri osloví spoločenských a aktívnych ľudí s demokratickými názormi, ktorí nie sú viazaní na tvrdý stylistický program a oceňujú pohodlie domova. Je tiež ideálne vhodný pre experimentátorov, pretože sa ľahko mení pod vplyvom nálady a tiež umožňuje spojiť nekompatibilné v jednej oblasti.

Loft štýl v interiéri - bohémsky a šokujúce

Loft štýl štrajku s luxusom, šokujúce dekor. Tento dizajnový dizajn kombinuje dva rôzne obrazy - bohémsky a podzemný. Bohatstvo, bieda sa spájajú a preukazujú príťažlivosť. Starý, opustený priemyselný priestor je stelesnený v zdanlivo nádhernom. Z anglického "loft" preloženého podkrovia, podkrovia.

Art deco štýl v interiéri - 30 fotografií dizajnérskych nápadov

Art Deco doslova preložené ako "umenie zdobenie" z francúzštiny. Ide o štýlové hnutie, ktoré získalo svoje meno z medzinárodnej výstavy z roku 1925. Art Deco v interiéri vždy vyberala kreatívna inteligencia, elita, šľachtická elita. Súvisí to s luxusnými stavovými interiérmi ako z obrázkov lesklých časopisov, luxusných apartmánov, hviezd budoáru, exkluzívneho vybavenia.

Provence štýl v interiéri - 40 fotografií nápadov na dizajn

Je tu obrovské množstvo trendov v interiéri, ktoré dokážu priniesť komfort do domu. Štýl Provence v interiéri je považovaný za najjednoduchší a naj vzdušnejší z nich. V tomto článku vám povieme, ako vytvoriť francúzsku oázu vo vašom vlastnom hniezde, ako si vybrať dokončovacie materiály, aké odtiene, farby dodajú do domu čistoty a sofistikovanosti, aký nábytok sa používa v dizajne.

Škandinávsky štýl: aplikácia pri tvorbe interiéru

Takmer všetky štýly výzdoby priestorov sa objavili v rôznych lokalitách alebo štátoch. Ukazujú klimatické črty oblasti, zvyky ľudí žijúcich a ich charakter. Výnimkou je škandinávsky štýl v interiéri, ktorý sa teší veľkej popularite. Mnohí ľudia v našom štáte sa tomuto štýlu páčili a počet jeho fanúšikov stále rastie.

Štýl minimalizmu v interiéri - vytvára dokonalý dizajn

Všetka japonská kultúra bola postavená na princípoch minimalizmu. Od dávnych čias, japonské obydlia boli navrhnuté v prísnom súlade s pravidlami harmonickej jednoduchosti: oni ne zavesili nič na stenách, namiesto okien špeciálne oddiely boli inštalované od stropu k podlahe, sedel na rohože, a spal na špeciálnych matrace matrace.