Zlepšenie letnej chaty vlastnými rukami

Niektorí obyvatelia mesta majú vidiecky dom, iní myslia na kúpu letnej chaty. Dokonca aj majitelia pohodlných apartmánov nemôže odmietnuť také potešenie ako rekreáciu v prírode medzi bujnou trávou a svetlými farbami. Pri chate si môžete nielen vychutnať spev vtákov, prechádzku vo vlastnej záhrade, zhromaždiť celú rodinu na grile, veľa pestovať zeleninu a ovocie tu.

Country WC to urobiť sami

Jednou z hlavných budov na chate je WC. Bez výstavby nie je možné si predstaviť plnohodnotnú, pohodlnú existenciu. Štruktúra určená na správu prirodzených potrieb, najčastejšie je stánok inštalovaný nad žumpou. Majitelia chát, prímestských pozemkov začnú usporiadať územie s výstavbou skrine.

Tvorba detského ihriska sami

Akvizícia, výstavba od nuly chaty dodáva záujem nielen o usporiadanie budúceho domova a vytvorenie pohodlia, ale aj o správne využitie miestnej oblasti. Skvelý nápad pre majiteľov rodinných domov je výstavba detského ihriska. Komfortnú zónu je možné zorganizovať aj v malom priestore pri vchode, v mýtine uprostred mrakodrapu.

Zóna Mangalnaya pri chate

Kemping je zvyčajne sprevádzaný opekaním rýb, zeleniny alebo mäsa na otvorenom ohni. Žiadne korenie a originálne metódy varenia doma nedávajú jedlám jedinečnú chuť s náznakmi dymu z ohňa. Для выездного отдыха обычно используют компактные переносные мангалы.

Urobiť dobre s vlastnými rukami

Dobre sa nazýva symbolom civilizácie. Od príchodu hydraulických stavieb ľudia opustili kočovný spôsob života, presťahovali sa na cestu. Zdroj vody bol na každom pozemku. Ale ak skôr bol použitý priamo pre potreby domácnosti, teraz sa používa aj na dekoratívne účely, zdobenie so sebou celkový dizajn kaštieľa, súkromný dom.

Brazier z tehly vlastnými rukami

Brazier - špeciálne zariadenie, na ktorom môžete variť kebab, klobásy a iné jedlá. Tieto návrhy sú jednoduché kovové a vylepšené (z tehál). Ten, s niekoľkými výnimkami, je stacionárny: pre ich vybudovanie musíte urobiť plán, naliať základ.

Drovnitsa dať svoje vlastné ruky

Väčšina z pohodlných domov už dlho prešiel na plynové kúrenie, opustenie kachlí. Aj keď je palivové drevo považované za „pamiatku“ minulosti, ani jedna chata bez nich nemôže robiť. Takéto palivo sa používa na zapálenie kúpeľa, domáceho krbu a grilu. Palivové drevo počas spaľovania emituje špecifický zápach, ktorého tóny sa líšia v závislosti od typu dreva.

DIY záhradné postele: krásne a praktické možnosti

Majitelia chát a vidieckych domov dychtia, aby ich životy boli nezávislé od záležitostí záhrady, ale zároveň chcú získať veľkú úrodu. Práca v krajine tradičným spôsobom trvá veľa času a výsledok nie vždy zodpovedá očakávaniam. V malej oblasti s nedostatkom priestoru môžete umiestniť pôvodné postele, čo prináša veľa výhod pre pestovanie rôznych plodín.

Čo robiť na trati v krajine: krásne a lacné

Túžba priblížiť sa k prírode pre obyvateľov miest je prirodzeným prejavom ich ľudskej podstaty. Vidiecke farmy sa stali miestom pre sezónne bývanie alebo strávenie víkendov. Tu môžete uniknúť zo starostí a každodenného rozruchu. Pozemky sú určené predovšetkým na záhradkárstvo.

Zoznam trvalých kvetov do záhrady a záhrady

Mnohí majitelia súkromných domov zaberajú pôdu len na pozemku. Nie všetci si myslia, že okrem zdravej zeleniny si môžete sami a ostatným skutočným estetickým pôžitkom vychutnať celú sezónu. Luxusné kvety v predzáhradke a kvetinové záhony potešia oko, naplnia vzduch príjemnou vôňou.

Plánovanie dachy: vypracovanie plánu

Pre plánovanie a usporiadanie lokality nie je dostatok údajov o ploche a tvare. Je potrebné brať do úvahy umiestnenie, geografickú orientáciu, topografiu, klimatické a pôdne podmienky. Konfigurácia veľkého obdĺžnikového grafu niekedy ponecháva vlastníkovi na výber, ale niekoľko základných možností rozloženia.

Altánok s grilom: príklady projektov

Krásny a originálny altánok s grilom alebo grilom je ideálny pre voľnočasové aktivity. Pavilóny môžu byť akejkoľvek veľkosti a tvaru, postavené z rozpočtu alebo drahých materiálov. Moderné altány sú dobrým doplnkom vidieckeho domu alebo malej letnej chaty.

Terénne úpravy dlhé a úzke plochy

Nákup chaty je najobľúbenejší spôsob, ako získať svoj vlastný pozemok, postaviť dom, závod záhrada, letná dovolenka s grilom. Ale nie každý dostane priestor, vo forme blízko námestia. Krajinotvorba úzkeho priestoru, s vhodným zónovaním, využitím rôznych prostriedkov vizuálnej úpravy formy, dobrá poloha domu sa môže stať nebeským miestom pre rodinnú dovolenku.

Okrasné stromy pre záhradu: popisy a mená

Aký druh osoby, ktorá má krajinu hacienda, nesníva o luxusnej záhrade, kde budú nielen ovocie, ale aj krásne okrasné rastliny? Úhľadne zdobené kríky, okrasné stromy pre záhradu, nachádzajúce sa okolo obrovskej chaty alebo malého vidieckeho domu, vytvoria vynikajúcu atmosféru pre relaxáciu po namáhavom každodennom živote, stanú sa pýchou majiteľov, predmetom "bielej" závisti svojich susedov.

Arbor Interiér: Moderné Myšlienky

Po prvé, altánok je odľahlým miestom v súkromnom priestore pre rekreáciu a rekreáciu v prírode. V krajinnom dizajne je táto budova považovaná za dôležitý prvok kompozície, jasný akcent, detail, ktorý môže radikálne zmeniť vizuálne vnímanie krajiny. Pri usporiadaní stránky si starostlivo vyberte nielen tvar a obsah altánku, ale aj miesto pre neho.

Dekoračné fontány a vodopády, aby

Každý letný rezident chce, aby jeho miesto a záhrada boli najoriginálnejšie a najkrajšie. Inštalácia malých architektonických foriem a sôch pomôže k neobvyklému dekorovaniu domu priľahlej zóny. Ale aj moderné nádvoria budú môcť zlepšiť nádvorie. Existuje mnoho modelov, ktoré sa líšia v dizajne, spôsobe inštalácie a vzhľadu.

Anglický štýl v krajinnom dizajne

Anglický štýl v krajinnom dizajne vo svojej vlasti nahradil francúzštinu. Zahŕňa celú skupinu oblastí, v ktorých je vyzdobený palác, krajina, eklektický, zámecký park, viktoriánske záhrady. Samostatne oslavovať moderné štylistické pobočky - Záhradná chata. Umenie krajinného dizajnu v Anglicku sa vyvinulo v dvoch smeroch: aristokratické parky a vidiecke záhradníctvo.

Moderný dizajn krajiny: novinky a trendy

Moderný dizajn krajiny zahŕňa výzdobu veľkých pozemkov, parkov a záhradných parciel. Stojí na križovatke rastlinnej výroby, architektúry a stavebníctva. Predtým, táto metóda na zlepšenie sprisahania bola k dispozícii len bohatým majiteľom domov, ale dnes sa situácia zmenila.

Terénne úpravy v krajine stránky z 5 000 častí

V moderných predmestiach sú najobľúbenejšie dachy alebo domácnosti s malými rozmermi - len štyri alebo sedem hektárov. Ľahko sa o ne starajú, na víkend alebo v lete po práci je dostatok miesta na dobrý odpočinok. Niekedy je však zložité správne zónu 5 hektárov krajinotvorného dizajnu - táto oblasť nie je taká veľká, aby vykopala plnohodnotný bazén, rozbila priestrannú záhradu a zároveň ponechala priestor na opaľovanie, smaženie kebabu, cibule rastlín, zemiakov a kvetov.

Projekt krajinného dizajnu lokality: etapy vypracovania, pravidlá a predpisy

Každý chce navrhnúť svoj domov podľa svojich preferencií, aby bol krásny, útulný, výstižný alebo luxusný, módny alebo autentický. Ale usporiadanie súkromnej chaty alebo chaty - len polovica bitky. Bez ohľadu na to, aká krásna je štruktúra navonok, stratí polovicu svojho šarmu, ak sa vynorí v „odpadovej krajine“ - nepohodlnom mieste s pokriveným bridlicovým plotom a nedbalými lôžkami v pozadí.