Ako si vyrobiť trať z betónu sami

Záhradné chodníky sú neoddeliteľnou súčasťou moderného krajinného dizajnu. Mali by byť silné, krásne, dobre zapadajú do okolitého prostredia, celkový "obraz" na pozadí pozemku. Skladby v krajine s betónom sú optimálne vo všetkých ohľadoch, sú relatívne ľahko vyrobiteľné vlastnými rukami, aby vytvorili zložitý tvar, aby sa ozdobili.

Box evergreen

Pri výbere rastlín na zdobenie stránky, mnoho záhradníkov preferuje trvalo zelené trvalky. Letničky, listnaté budú slúžiť ako dekor na určité obdobie, po ktorom sa stanú nenápadné. Na dvore môžete často nájsť krásne stálezelené javorové drevo. Vzhľadom k rôznorodosti odrôd nenáročný ker dokonale zapadá do akejkoľvek kompozície, úspešne dopĺňa najsofistikovanejšie konštrukčné riešenia.

Dizajny s grilom a sporákom

Každý majiteľ súkromného domu by chcel mať na svojom pozemku altánok so sporákom. Vonkajšia kuchyňa pod holým nebom umožňuje veľa manipulácií, ktoré nie je možné vykonávať v interiéri. Bude možné smažiť kebab, mäso na uhlie, zapojiť sa do fajčenia rôznych produktov, konzervovanie zeleniny a ovocia na zimu.

Celoročné tieni odolné kvety pre záhradu kvitnúce celé leto

Záhradný dizajn - komplexný fenomén. Každý, kto rešpektuje letného rezidenta, majiteľa pozemku nachádzajúceho sa okolo domu, chce tento priestor usporiadať čo najkrajšie. Ale ak je "mŕtvy" dekor ľahko umiestniť takmer kdekoľvek, potom žijú okrasné rastliny nie. Najčastejšie potrebujú svetlo, niektoré ďalšie špeciálne podmienky.

Hranice pre záhradu vlastnými rukami

Človek a zem boli vždy jedno, sú nerozlučne spojené. Väčšina obyvateľov veľkých miest sa s ňou spojila. Na to, aby získali dacha pozemky, pestovať miestne oblasti, pestovanie rôznych plodín. Na vytvorenie funkčnej záhrady využívajú všetky vedomosti nahromadené predchádzajúcimi generáciami, inštalujú obrubníky pre postele, stavajú skleníky, hnojia pôdu a vykonávajú ďalšie činnosti.

Spirea: pristátie a starostlivosť

Obrovská úloha v umení krajinného dizajnu sa dáva rastlinám. Skúsení dizajnéri poznajú takmer všetko o každom druhu, od vlastností trávnikovej trávy až po vlastnosti veľkých stromov. Začiatočník záhradník bude musieť pochopiť všetky jemnosti kombinácie rôznych flóry, študovať vlastnosti kvetov, kríkov.

Prútený plot to urobíte sami

Еще не так давно плетеные ограждения являлись основным способом отделения частных владений. Подчеркнутая старина и природное происхождение сырья позволяют плетню органично вписываться в загородный пейзаж. По этой причине они востребованы на больших территориях около населенных пунктов и между ними, а также в парках и различных объектах природного характера.

Ako zasadiť trávnik: správne inštrukcie

Dobre upravený zelený trávnik okolo domu môže výrazne zlepšiť krajinný dizajn. Okrem toho kladie dôraz na exteriér budovy, pomáha vytvárať osobitnú estetickú príťažlivosť lokality. Ale na siatie trávnika trávnika je potrebná starostlivá príprava miesta. Následná starostlivosť o kryt si bude vyžadovať aj veľa času a úsilia od vlastníkov.

Záhradná chryzantéma

Medzi širokú škálu rastlín v krajine, záhradný chryzantéma zaujíma samostatné miesto. "Kráľovná jeseň" otvára svoje púčiky v auguste, naplnenie stránky s ohromujúci koláč chuť. S pravidelnou, primeranou starostlivosťou sa poskytuje krásne kvitnutie až do mrazu. Existuje mnoho druhov chryzantém, ktoré sa líšia tvarom, farbou okvetných lístkov, štruktúrou stoniek.

Ako urobiť swing, aby si svoje vlastné ruky

Zariadenia na zábavu a zábavu vám nielen umožnia stráviť čas vonku v pohodlí a potešení, ale sú tiež súčasťou krajinného dizajnu. Spolu s altánkami a lavičkami zdobia prímestské, susediace dom. Samonosné hojdačky umožňujú majiteľom súkromných vidieckych domov, chát na oddych, upokojiť sa, snívať, sedieť na kymácejúcej lavičke, okrem toho sú samoobslužné návrhy pýchou svojho pána, predmetu, ktorý sa môže pochváliť priateľmi a známymi.

Ako postaviť stodolu to urobiť sami

Prítomnosť rôznych budov na mieste umožňuje jednoduché skladovanie palivového dreva, záhradné a záhradné náradie, rôzne nástroje. Sú vhodné aj na chov hospodárskych zvierat, chov vtákov. Je celkom realistické stavať vysokokvalitné a spoľahlivé kôlne vlastnými rukami, ak sa postupne rozhodnete z akých materiálov bude vybudovaná úžitková jednotka, aké požiadavky musí spĺňať.

Ako urobiť letnú sprchu v krajine: inštrukcie krok za krokom

Chatka pre mnoho ľudí je miestom pre letnú dovolenku. Niekedy nie je dostatok vybavenia v budovách a musíte použiť otvorený priestor pre vodoinštaláciu. V krajine, kúpeľňa nie je tak potrebné ako sprcha, takže kabína pre sprchu bude dosť dosť. Letnú sprchu do záhrady si môžete kúpiť vo forme prefabrikovanej konštrukcie alebo si ju vyrobiť sami.

Krásne okrasné kríky na záhrade

Nie je možné vytvoriť úplnú harmóniu krajiny dachy bez okrasných kríkov. Vďaka tomu je prirodzený obraz úplný, jasný a atraktívny. S pomocou nízkych rastlín je možné rozlíšiť určitú zónu, je výhodné zdôrazniť dekoratívne prvky. Unikátna atmosféra vytvorí stálezelené druhy.

Technológia, ktorá dlažba vlastné ruky

Pre mnohých ľudí, od vlastníkov súkromných domov, verejných inštitúcií až po štátnych zamestnancov, je otázka, ako položiť dlažbové dosky, dosť relevantná. Koniec koncov, pomocou umelých tehál, môžete zlepšiť dvore, položiť cesty, aby pohodlné platformy v blízkosti budov, vydláždiť ulici alebo dlažba.

Živé rastliny

Živý plot - druh hranice, rámovanie určitej oblasti, vyrobené výsadbou lezenie, strom, ker rastliny. Rozdeľuje chalupu, záhradné parcely, poľnohospodársku pôdu, prideľuje samostatné malé zóny v miestnej oblasti. Na vytvorenie živých plotov sa použilo obrovské množstvo druhov vegetácie - dekoratívne, krásne kvitnúce a používané v potravinách, liečebné účely.

Hydrangea záhrada: výsadba a starostlivosť o kvety

Podľa botanickej klasifikácie patrí hortenzie k rodine rovnakého mena. Teraz tieto kvety hojne kvitnú v záhradách a majestátne sedia v kvetináčoch na okenných parapetoch, pri pohľade z okien. V Európe sa hortenzie objavili pred viac ako šiestimi storočiami. Exotická rastlina bola prinesená v rôznych časoch zo Severnej Ameriky a Ázie do Francúzska a Anglicka.

Pergoly z dreva: projekty a nápady na dizajn

Svetlá architektonická stavba, postavená vo vlastnej záhrade alebo v krajine, bude zdobiť oblasť v blízkosti domu, dá na mieste kompletný vzhľad, zdobené podľa všetkých pravidiel krajinného dizajnu. Každá osoba má záhradný pavilón spojený s rôznymi pocitmi a spomienkami. Je to drevený altánok, ktorý vám umožní relaxovať na čerstvom vzduchu, ukryť pred slnkom, vychutnať si prírodu a sotva znateľný vánok.

Alpine slide: ako to urobiť sám

Alpské šmýkačky sa čoraz častejšie objavujú v záhradách, verejných záhradách a rekreačných oblastiach. Krajinné zloženie balvanov, vodopádov, rastlín pripomína kúsok horskej krajiny, ktorá poteší jasným kvitnutím od jari do jesene. Kombinácia hrubých skál a jemných kvetov, smaragdovej trávy vytvára pocit pokoja a častí exotickej divokej prírody.