Priečka medzi kuchyňou a obývacou izbou

Kuchyňa je univerzálnym miestom v byte, kde nielen jedia a jedia jedlo, ale aj spolu s priateľmi sedia so svojou rodinou, aby si zahrali lotto na dlhý čaj, robia hodiny s mladšími, bez varenia borščov, práce na notebooku alebo na prípravu na započítanie, tak nikto nezasahoval. Preto je mimoriadne dôležitý kompetentný prístup k usporiadaniu veľkej alebo malej kuchynskej miestnosti.

Dekoratívne panely do kuchyne

Moderné projekty v oblasti kuchynského dizajnu berú do úvahy širokú škálu stavebných materiálov, ktoré sa objavili na trhu, ktoré sú ďaleko vyššie ako tie, ktoré sú v kvalite. Stále populárnejšie dekoratívne panely do kuchyne sú schopné nahradiť tradičné tapety a keramické obklady.

TV v kuchyni: ako si vybrať a kam umiestniť

Je ťažké si predstaviť modernú kuchyňu bez televízora. Môže byť starý a malý, ale vždy prítomný. Zvyčajne sa dá na chladničku alebo na parapet, ale toto umiestnenie nie vždy zodpovedá štýlovému rozhodnutiu bytu a kuchyne. Pred inštaláciou akéhokoľvek vybavenia v kuchyni musíte všetko premyslieť do najmenšieho detailu, konzultovať s dizajnérom a hľadať hotové projekty v sieti alebo v tematických časopisoch.

Kuchyne 2 x 3 metre: príklady interiéru

V moderných mestách a obciach je stále veľké množstvo tzv. Chruščov. Boli postavené ako dočasné bývanie, pretože tieto byty nie sú veľmi pohodlné. Rozlišovací znak - blízko kuchyne priestoru - nie viac ako 5-6 metrov štvorcových. metre. Ale aj dizajn kuchyne je 2 až 3 metre štvorcové.

Dizajnová kombinovaná kuchyňa a obývacia izba v Chruščove

Kuchyňa-obývacia izba je dobrým riešením pre byt akejkoľvek veľkosti, najmä tam, kde je kuchyňa len 5-6 m2. metre. Kombinácia týchto dvoch izieb je pohodlná, praktická, a preto zostáva populárna už niekoľko rokov. Originálny, výrazný dizajn kuchyne-obývacia izba v "Khrushchev" vám umožní stráviť viac času s rodinou, veľká skupina priateľov, takmer zabúda na preplnenosti.

Moderná kuchyňa: Design príklady

Moderný je niekedy nazývaný "moderná klasika". Štýl je naozaj nízka kľúčová zmes ľahkých luxusných prvkov a minimalistických myšlienok, ktoré boli v poslednej dobe tak populárne. Môžeme povedať, že moderný sa objavil na troskách klasiky. Na začiatku minulého storočia pokrýva Starý svet vlnu popularizácie dejín.

Použite modrú farbu v interiéri kuchyne

Aj keď je modrá farba považovaná za „obľúbený“ odtieň ľudstva, jej použitie v interiéri nevytvára vždy pohodlie v miestnosti. Prečo je to tak? Dôvodom bola „studená“ farba. Modrá má veľa gradácií, ale stále z nej má trochu „polevu“, ako napríklad z otvoreného okna v zime. Aby nedošlo k popieraniu seba radosť z zdobenie miestnosti vo vašom obľúbenom tieni, musí byť zriedený s teplou spektrálnych protivníkov.

Dizajn kuchyne s ventilačným potrubím

Výstupok vetracieho hriadeľa v kuchyni je pre skúsených dizajnérov trochu ťažší a začiatočníci niekedy ani nevedia, čo s tým robiť. Najčastejšie, v tomto prípade, dizajn skryté vetranie, stavať na falošný krb alebo stĺpec, v závislosti na umiestnení architektonického prvku.

Dizajn kuchyne v štýle minimalizmu

Kuchyňa je jednou z najdôležitejších priestorov bytu, vidieckeho domu. Tu varí a jedia jedlo, relaxujú pri šálke čaju a pracujú na notebooku, niekedy dokonca prijímajú hostí. Jedným z najpopulárnejších štýlov je dnes minimalizmus. Tento štýl je vhodný pre navrhovanie stiesnených kuchýň v "Chruščov", rovnako ako pre moderné priestranné kuchynské priestory v nových budovách.

Malé kuchyne: dizajn a dispozícia

Nie všetky apartmány sa môžu pochváliť veľkou plochou a dokonca aj trochu priestrannou kuchyňou - ešte viac. Najbližšie kuchyne sa nachádzajú v "Khrushchev" - maximálne 5-7 metrov štvorcových. Menšie len v starých tehlových domoch pre sluhov z cárskeho Ruska, kde ľudia stále žijú.

Kuchyne v tvare U: možnosti dizajnu a dispozície

Obývateľná plocha, kde je kuchyňa jednolôžková z obývačky, sa nachádza častejšie. Má veľa otvoreného priestoru, takže moderný interiér tu možno realizovať najúspešnejšie. Jedna z najobľúbenejších možností pre návrh takejto kuchyne je v tvare u. Táto metóda vám umožňuje použiť všetky dostupné metre štvorcové k maximu.

Olivová kuchyňa: Príklady interiéru

Chcete naplniť svoj domov prírodnými motívmi? Ozdobte kuchyňu v tieni olív a budete mať kútik, v ktorom budú vládnuť mladí zelení, slnko a večné leto. Psychológia a farebné charakteristiky Olivový kvet je liečivý elixír pre unavenú dušu. Pomáha zmierniť stres, upokojiť sa, odvrátiť pozornosť od naliehavých problémov.

Dizajn kuchyne 3 x 4 metre

Ideálna kuchyňa je miesto, kde je príjemné a pohodlné variť, jesť, čistiť. Ako plánovať štýlový a funkčný priestor? Čo je potrebné zvážiť pri výbere povrchovej úpravy, náhlavnej súpravy, príslušenstva. Pozrime sa na príklad kuchynského dizajnu 3 x 4. Vytvorenie projektového projektu Vyberte nábytok na základe umiestnenia dverí, okien, zásuviek, vody, vývodov plynu.

Vyrobíme jedálenský kút v kuchyni

Pod domácim krbom sa rozumie nielen horiaci krb a útulná posteľ, ale aj prítomnosť špeciálneho miesta pre príjemné jedlo. Raňajky, obedy a večere nie sú len spoločným jedlom kvôli utopeniu hladu, ale aj iným spôsobom, ako sa spojiť s rodinou, tráviť čas spoločne. Stará ľudová múdrosť hovorí, že krása chaty je nielen v rohoch, ale aj v koláči.

Fialová kuchyňa: dizajnové prvky

Fialová - jedna zo siedmich farieb dúhy, odkazujúca na "studenú", získanú zmiešaním červenej s modrou. Je pomerne vzácna v prírode a ešte menej v interiéri. Takže dizajn fialovej kuchyne má všetky možnosti stať sa jedinečným, dokonca aj pri minimálnych nákladoch, jednoduchým prevedením. Tmavo fialové interiéry sa môžu zdať ťažké, ponuré, pretože sa používajú výlučne v priestranných izbách.

75 príkladov podkrovného štýlu kuchyne interiéru

Vykonávať kompetentný dizajn kuchyne v štýle podkrovia v rodinnom dome alebo v rodinnom dome je pomerne jednoduché. Za týmto účelom pripravte hrubý pracovný plán, podmienečne zobrazte požadované prostredie. Povrchová úprava môže byť zvolená ľubovoľná, pričom niektoré steny v miestnosti môžu byť a nie sú dyhované. Otvorená tehlová alebo betónová stena dokonale doplní zvolený smer.

Dizajn kuchyne v krajine: nápady a tipy

Chata - dočasný, často letný dom na púšti, ktorý majitelia navštevujú len v určitých ročných obdobiach. Poďte sem na rôzne účely. Niektorí nemôžu žiť bez uvoľnenej letnej rekreácie v prírode: čítanie kníh v altánku, zber lesných plodov, grilovanie cez víkendy na dvore, chodenie do kúpeľného domu a kúpanie v rieke.

Dizajn kuchyne s pohovkou: tipy na výber

Kuchyňa je právom jedným z prioritných miest v dome. Tu varí, jedia, pozdravia hostí, pijú čaj s celou rodinou, pracujú na notebooku, dokonca si oddýchnu. Malo by byť pohodlné a útulné. Ak to priestor dovolí, pohovka je umiestnená v miestnosti - ľahká a kompaktná alebo veľká, masívna. Klasický alebo originálny dizajn kuchyne s pohovkou aktívne ponúka mnoho známych interiérových špecialistov.

Usporiadanie kuchyne dizajn 4 námestie. m

Hrozný sen obyvateľov Chruščova - kuchynský dizajn 4 m2 M. Páči sa mi elegantný bufet, moje ruky siahajú po "objednávke" tlačidlo, ale po minúte príde k poznaniu, že okrem sekretárky sa do izby zmestí iba chladnička. A funkcie varenia a umývania riadu s takýmto setom budú musieť byť zabudnuté. Obývacia izba ako miesto na jedenie je dobrou voľbou.

Interiér kuchyne 11 námestí. m

Kuchyňa už nie je len jedáleň. Stal sa snáď najfunkčnejšou izbou domu alebo bytu. Dizajn modernej izby, či už je to kuchyňa alebo obývacia izba, odráža aktívny životný štýl väčšiny rodín. Zvážte, ako vybaviť kuchynský dizajn 11 metrov štvorcových.