Levandulová farba v interiéri +50 fotografií

V interiéri nie je nič jemnejšie ako farba levandule. Táto farba sa podobá na jar, svetlo vzdušné mraky na oblohe západu slnka, obrovské polia s bledo fialovými kvetmi. Vytvára okolo neho pokojnú a radostnú atmosféru. Farebná psychológia V odtieni levandule je veľa rozporov. Psychológovia hovoria, že voľba tejto farby označuje závažnosť osoby.

Zelená tapeta v interiéri +75 foto

Harmonické, upokojujúce a ušľachtilé zelené farby sú často prítomné v prostredí moderných interiérov. Môže byť ľahko opísaný ako univerzálny, pretože je vhodný v každej miestnosti. Prírodné krásy absolútne všetkých odtieňov zelenej, pistáciovej, smaragdovej, tyrkysovej, mäty a iných inšpirujú dizajnérov k zaujímavým nápadom pri tvorbe interiérových projektov.

Biely nábytok v interiéri

Relatívna nepopulárnosť bieleho nábytku v našej krajine je spôsobená nie celkom správnymi myšlienkami spoluobčanov o praktickosti. Predpokladá sa, že biele alebo svetlé béžové je zlé rozhodnutie pre nábytok, vrátane mäkkých. Ale temný tón je naopak považovaný za praktický. Medzitým, biely nábytok vyzerá veľkolepé, mení interiér a je pomerne praktický, o čom svedčia recenzie na webe.

Spálňový dizajn v lila farbách - výber úspešných interiérov

Projekt dizajnu pre budúce opravy v spálni začína výberom farebných riešení. Hlavná farba, ktorá zaberá hlavné miesto v miestnosti, musí spĺňať chuťové preferencie majiteľa a pomôcť vytvoriť vhodnú atmosféru v miestnosti na spanie. Je dôležité dosiahnuť relaxačný, upokojujúci účinok, odstrániť dráždivé a agresívne farby, aby sa človek cítil pohodlne a bol obklopený komfortom domova.

Farba kávy s mliekom v interiéri - kombinácie a odtiene

Ak chcete vytvoriť pohodlie domova, môžete použiť "chutné" kombinácie. Napríklad, šálka kávy je spojená s teplom a komfortom. To isté možno povedať o mlieku. Preto farba kávy s mliekom v interiéri patrí k priaznivým štýlovým technikám. Jeho použitie je povolené v každej miestnosti a rôzne farby vám umožňujú meniť paletu dekorov.

Farba podlahy a dverí v interiéri - kombinácia odtieňov

Pre pohodlný pobyt v dome je priestor rozdelený medziúrovňovými priečkami. Inštalácia dverí do otvorov umožňuje dosiahnuť súkromie situácie. Nie je však vždy možné vytvoriť harmonickú kombináciu dekoru s podlahovou krytinou. Alebo hodnota tohto momentu sa jednoducho ignoruje. Aby sme vopred vylúčili podobnú udalosť, je potrebné správne pristupovať k otázke výberu produktu.

Broskyňová farba v interiéri +70 fotografií kombinácií

Pri hľadaní neštandardnej farebnej schémy pre dekorácie sa často zabúda na ovocné farby. Hodný zástupca - broskyňová farba v interiéri môže byť základom alebo zdôrazniť určité detaily. Prírodné farby dokážu premeniť miestnosť k lepšiemu, pretože vo vhodných kombináciách vyzerá veľmi organicky, na rozdiel od čistých alebo neprirodzených farieb.

Červená farba v interiéri +85 foto príkladov

Bez ohľadu na vieru v psychologický vplyv rôznych farieb na osobu a dodržiavanie filozofie Feng Shui, je ťažké nesúhlasiť, že odtiene červenej sú medzi najsilnejšie. Nastavili náladu a prilákali oko. Dynamická červená farba v interiéri v mnohých ohľadoch závisí od zvoleného štýlu a povrchových materiálov.

Biely interiér + 80 príkladov fotografického dizajnu

Je veľmi ťažké vybrať si najmodernejšie, módne spomedzi širokej škály typov interiérov. V priebehu rokov sa však biely interiér stal čoraz obľúbenejším, pretože v tejto farbe si môžete navrhnúť akýkoľvek štýlový trend, ktorý chcete vidieť vo vašej domácnosti. Okrem toho je pre návrhové usporiadanie zvolená biela farba.

Farebnosť v interiéri - riešenia od dizajnérov

Existujú celé teórie o zákonoch farieb, harmonickej kombinácii, ale nie je potrebné poznať ich všetkých, aby sa vytvoril harmonický a relevantný dizajn. Časové monotónne riešenia a štandardné odporúčania prešli. Kompatibilita niekoľkých tónov je kľúčom k zaujímavému, nezabudnuteľnému interiéru. Hlavným pravidlom výberu farieb v interiéri každej miestnosti je sústrediť sa len na svoj vlastný vkus.

Farba mincovne v interiéri - 35 fotografií

Nie je prekvapujúce, že farba čerstvej mäty získala takú popularitu u moderných dizajnérov a stala sa skutočným hitom. Jemná farba mäty v interiéri vždy vyzerá harmonicky, dá sa použiť bez akýchkoľvek obmedzení, nie je nepríjemná, ale priaznivo pôsobí na psychiku. Tento odtieň je ideálny pre spálňu, obývaciu izbu, kuchyňu, kúpeľňu.

Tmavá podlaha v interiéri - ako kombinovať a príklady dizajnu

Voľba podlahy je veľmi dôležitá pre integritu a dokonalosť konečného výsledku. V interiéri, prvé hlavné zameranie môže byť na stenách a nábytku, ale pozadie, ktoré ovplyvňuje vnímanie, vždy zostáva na podlahe. Hlavnými kritériami sú nielen farba, ale aj materiál. Ak nechcete tradičný, zdanlivo nudný a banálny, ale chcete veľkolepý, luxusný bytový dizajn, potom tmavá podlaha v interiéri každej miestnosti to jednoducho robí.

Ružová farba v interiéri - 25 nápadov

Pre tých, ktorí sa už zbavili stereotypov o ružovej farbe a umožňujú ich použitie v interiéri svojho domova, treba poznamenať, že paleta obsahuje viac odtieňov, ako sa zdá. Takáto čajová ruža a fuchsia, žuvačky a losos, cyklámen a ružová broskyňa, na rozdiel od vzhľadu, sa nielenže nemôžu navzájom kombinovať, ale tiež vykazujú svoj individuálny charakter.

Lila farba a jej kombinácie v interiéri - 25 fotografií nápadov

Pred niekoľkými rokmi bolo použitie fialovej farby považované za odvážne rozhodnutie o dizajne. Ale teraz táto farba, vo všetkých jej variantoch, ocenia dizajnéri a zákazníci. Lila má sama o sebe mnoho odtieňov od fialovo bielenej až po purpurovú. Teplé pastelové odtiene sú kombinované, prakticky so všetkými farbami dúhy, upokojujúci účinok na podvedomej úrovni.

Žltá - 30 fotiek príkladov v interiéri

V poslednej dobe sa popularita žltej začala rásť s dizajnom interiéru v dome. Dizajnéri radi používajú jeden zo základných prvkov farebnej palety, pretože sa ľahko kombinujú s inými farbami a sú vo svojej podstate teplé. Žltá farba v interiéri má veľa rôznych odtieňov, čo vám umožní harmonicky si vybrať akýkoľvek dekor.

Fialová farba v interiéri a jeho kombinácie

Fialová je komplexná farba, ľudia, ktorí sú k nej ľahostajní, neexistujú - buď ju milujú alebo nie. Mnohí to odmietajú, pretože to považujú za príliš ponuré, zahalené v mýtoch a negatívne farebné. Dokonca aj tí, na ktorých je veľmi ohromený, sa bojí predstaviť fialovú farbu v interiéri svojho domu. Márne! Správne používanie mnohých neuveriteľných odtieňov pomôže dizajnu dodať eleganciu, eleganciu a štýl, dodá vám pohodlie a ohromí vašich hostí.