Kožušiny a kožky v interiéri

Kože v interiéri - je luxusné. S týmto tvrdením možno len ťažko súhlasiť. Mäkké, príjemné na dotyk, vytvárajú útulnú a bohatú atmosféru v interiéri. Tieto dekorácie sa najčastejšie používajú v interiéroch v štýle chalúp, spální, vo forme kobercov a pelerien na posteli, ako aj vankúšov alebo vložiek do nábytku, pre obývacie izby.

Územné možnosti v interiéri

Ak sa nachádza miestnosť, v ktorej je kombinovaných niekoľko funkcií, napríklad obývacia izba a spálňa alebo pracovňa a kuchyňa, zóna v interiéri ide na hlavné miesto. Pre veľké miestnosti, v štýle loft alebo otvorený priestor, to zvyčajne nie je problém, dobré zábery vám umožní robiť bez rozdelenia, ale aké sú možnosti územného plánovania pre malé miestnosti, zvážte nižšie.

Kde umiestniť práčku?

Takmer každý dom má alebo bude práčkou. Potrebná vec v domácnosti a nepostrádateľný asistent. Rozmery samotnej jednotky sú snáď to, čo musíte merať a konkrétne vybrať miesto pre práčku. Štandardné apartmány sa nelíšia v priestore, av budovách z minulého storočia, dostupnosť týchto zariadení doma nebola vôbec plánovaná, takže otázka, kde umiestniť práčku nie je vždy ľahké vyriešiť.

Ako skryť batérie a vykurovacie rúrky: 15 nenápadných maskovacích riešení

Čo je potrebné zvážiť pri maskovaní batérie Reklama Skôr ako začnete zamaskovať, musíte poznať niekoľko dôležitých nuancií: Po prvé, musíte pochopiť, že pri akejkoľvek metóde dôjde k strate tepla. Konvekčné prúdy vzduchu by nemali byť chránené ničím, len takým spôsobom bude možné udržiavať rovnomerné ohrievanie miestnosti a okná sa nebudú prelínať.

Usporiadanie nábytku Feng Shui

Prineste svoj domov na harmóniu, aby ste zabezpečili správny a priaznivý pohyb energetických tokov, prilákali bohatstvo a hojnosť, pomôžu vám komplikované tipy na usporiadanie nábytku na Feng Shui. Spálňa Pre spálňu, najdôležitejšia vec v usporiadaní nábytku v Feng Shui je nastaviť posteľ správne.

High-tech v interiéri: opis štýlu, výber farieb, povrchových úprav, nábytku a dekorácie

Charakteristické vlastnosti reklamného štýlu Hi-tech je relatívne mladý smer, ktorého hlavnou charakteristikou je maximálna funkčnosť. Vzhľadom k osobitostiam štýlu, ktorý dáva interiéru chladnú a zdržanlivú atmosféru, nie je to tak často používané v interiéri domu. Vysoká funkčnosť nábytku; Nábytková geometria má jasné, rovné čiary; V interiéri môžu byť hojne prítomné chrómové a kovové časti; V úlohe vnútorných priečok sa často používa sklo; Pri dokončovaní používajte monochromatickú paletu bez kresieb a vzorov; Minimálny počet dekoratívnych doplnkov; Rozsiahle osvetlenie v rôznych variantoch; Vyplnenie priestoru modernou technológiou.

Dekoratívne krby do bytu

Ak chcete použiť krb v interiéri bytu - túžba nielen veľa dizajnérov, ale aj mnoho obyčajných ľudí, chcem sa pozerať na ohňovú hru, odpočívať po náročnom dni. Bohužiaľ, komíny sú v minulosti, v starom fonde, a dokonca aj to je často nefunkčné, takže moderné technológie prichádzajú na záchranu, čo vám umožní stavať umelé krby v bytoch, bez použitia prvkov spaľovania.

Mechanizmy rozloženia pohoviek

Pri výbere medzi mnohými typmi transformácie sedacích súprav je potrebné vziať do úvahy, či budete spať denne, alebo len príležitostne, keď hostia prídu do domu. Book (click-klyak) Reklamný mechanizmus: rozťahujte pohovku, zdvihnite sedadlo a vytiahnite ho. Toto je spoľahlivý, časom overený skladací mechanizmus pohovky.

Morský štýl v interiéri: popis, výber farieb, povrchových úprav, nábytku a dekoru

Charakteristické vlastnosti Reklama Morský štýl je ľahko rozpoznateľný, má množstvo funkcií, ktoré sú priamo spojené s vodnou hladinou a morskou faunou. Základné farby morského štýlu: biele a modré odtiene; Použitie textílií z prírodných materiálov; Množstvo tematických dekoratívnych prvkov; Nábytok v interiéri jednoduchých tvarov s rovnými líniami z prírodného materiálu: drevo, ratan.

Kombinácia tapety: 70 moderných možností a foto príkladov stenového dizajnu

Pravidlá a odporúčania Reklama, rozhodovanie o opravách v miestnosti pomocou kombinácie tapiet, by ste mali zvážiť oblasť, umiestnenie, účel a proporcie miestnosti. Výber základného tónu je potrebné urobiť z oblasti. V malej miestnosti je nevhodné používať tmavú paletu farieb, svetlá pastelka vyzerá harmonickejšie, čo opticky zväčšuje priestor miestnosti.