Vidiecky dom v Melbourne: čierno-biely interiér

Moderný, ale zároveň naplnený tradíčným domom s interiérmi v čierno-bielych farbách postavený v austrálskom Melbourne. Napriek prísnej farebnej schéme sa nedá nazvať nudným. Po prvé, čierna a biela sa riedi sivými a veľmi výraznými odtieňmi ocele a striebra. Na sivú farbu v dizajne miestností v krajine dom vybral "pravé" spoločníci, vďaka ktorým to vyzerá veľmi výhodné.

Jednoposchodový vidiecky dom s plochou strechou v Škótsku

Panoráma, ktorá prenikla do obrovských okien, je naozaj nádherná, bolo to kvôli nej, že sa začala výstavba tohto domu. Budúci majitelia strávili veľa času na týchto miestach, ktorí sem niekoľko rokov obdivovali scenériu, bez ohľadu na počasie, čo je v miestnych zemepisných šírkach dosť rozmarné. Život medzi prírodou, nevenujúc pozornosť ročnému obdobiu - to je príležitosť, ktorú tento jednopodlažný vidiecky dom ponúka.

Dom dizajn v štýle Provence v regióne Moskvy

Podľa štandardného projektu boli steny postavené za rok z profilovaného nosníka, ktorý architekti vybrali ako hlavný stavebný materiál. Po zime, ktorý dom prežil podľa harmonogramu výstavby stavby, sa začalo s výzdobou interiéru. Štýl Dizajn domu v štýle Provence sa líši od referenčnej: klíma moskovskej oblasti, kde sa dom nachádza, a klíma francúzskej provincie sa výrazne líši a belosť farieb juhu je v strednom pruhu, ktorý je už bez svetlých akcentov, sotva vhodný.

Moderný dizajn malého súkromného domu v lese

Obdivovať výhľad z okna za každého počasia - to bola jeho hlavná túžba, a dizajnéri išli dopredu: jedna zo stien domu s výhľadom na jazero bola vyrobená úplne zo skla. Toto stenové okno umožňuje pozorovať jazero po celý rok bez toho, aby sa venovala pozornosť rozmarom počasia. V lese by nemali byť žiadne budovy, ktoré by sa vyvíjali z prostredia - tak sa rozhodol majiteľ.

Návrh malého obytného domu v USA

Bytový dom je malý a je vyrobený z dreva. Z okien je nádherný výhľad na údolie rieky a svieži les. Slnko preniká do obytných priestorov, na obzore sú úžasné výhľady a to všetko vďaka dobrému umiestneniu staveniska. Osobitnú pozornosť pri návrhu malého obytného domu venovala distribúcia hlavných obytných oblastí.

Interiér domu v štýle chaty v Turíne

Hory a lesy v okolí domu pokračujú vo vnútri s kameňom a drevom používaným pri výzdobe. Tu si môžete oddýchnuť po absolvovaní náročných zjazdoviek, kúpať sa alebo ležať na vankúšoch. Dizajn domu v štýle chaty ekologicky zapadá do okolitej krajiny. Je vyrobený z prírodných a vonkajších materiálov.

Rozpustite v krajine 8 budov so zrkadlovými fasádami

Zrkadlové fasády budov vám umožnia zamaskovať ich, urobiť ich „neviditeľnými“, rozpustiť sa proti oblohe alebo harmonicky „zapadnúť“ do lesného čistenia. Majstrovské diela prevleku Treehotel, Švédsko Bol tu postavený jeden z najpodivnejších hotelov na svete. Zrkadlová domová kocka stúpa do vzduchu vo výške väčšej ako ľudský rast.

Design terasy v súkromnom dome na predmestí

Dizajnéri navrhli použitie prírodných materiálov a prišli s množstvom výrazných detailov, ktoré premenili úžitkovú štruktúru na záhradnú výzdobu. Konštrukcia a vonkajšie dekorácie Každá stavba začína nadáciou. V tomto prípade nadácia slúžila dvadsiatim pilotom. Rám terasy je kovový.

Fasády domov vlečiek: prvky, foto

Tento moderný dokončovací materiál je ľahko ovládateľný, ľahko sa inštaluje a relatívne lacný. Existuje niekoľko typov vlečky, a aby ste sa rozhodli správne, mali by ste jasne reprezentovať rozdiely medzi nimi. Materiály obkladových panelov: vinyl, kov, vláknitý cement, brúsené.

Interiér domu z laminovanej dyhy 200 m2. m.

Farba Farebná schéma bola určená jednoducho: tmavé podlahy, ako je to bežné vo východných štýloch, a svetlé farby na stenách. V prízemí dominujú prírodné farby - sivá, béžová, rôzne tóny hnedej farby. Teplé farebné akcenty boli pridané do tohto prirodzeného radu: oranžové, červené a svetlé viacfarebné pruhy na koberci.

Vidiecke domy v škandinávskom štýle: funkcie, fotografie

Dom v škandinávskom štýle okamžite naznačuje, že jeho majitelia sú ľudia s rozvinutým chuťou, ktorí si cenia pohodlie a pohodlie. Tento štýl si častejšie vyberajú ľudia v strednom veku, ktorí sa venujú rodinným hodnotám. Fasáda Fasády spravidla nie sú špeciálne orezané, drevené domy sú pokryté špeciálnym lakom, niekedy tónovaným, čo umožňuje, aby textúra dreva zohrávala hlavnú úlohu v exteriéri budovy.

Interiérový dizajn dreveného domu z baru Nasonov DesignWerke

Plán Celkový plán domu je jednoduchý: prvé poschodie je vyhradené pre veľkú obývaciu miestnosť - krb, doplnenú knižnicou a jedáleň v kombinácii s kuchyňou. K dispozícii je aj hosťovská izba. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľné centrum s bazénom s prístupom na verandu. V druhom poschodí nad obývacou izbou sa nachádza veľká kinosála a herňa.

Interiér dreveného domu guľatiny na predmestí

Dom bol zo všetkých strán obklopený veľkou terasou, vyrobenou z dreva, odolného voči vlhkosti - smrekovec. Pre bezpečnosť sú ploty, takmer nepostrehnuteľné, pretože sú to sklo. Vpravo od vchodu je kúpeľňa ulice, je tiež z guľatiny. Za domom sa nachádza skutočné kúpeľné centrum - bazén a hydromasážna vaňa, kde je po návšteve ruského kúpeľa tak príjemné ponoriť sa.

Moderný mini motorový dom

"Životný priestor", ak môžete použiť tento koncept na takmer hračka dom - len 13,7 metrov štvorcových. m., ale tu je všetko, čo má byť v reálnom dome. Rozmery budovy sú 6,1 metra na dĺžku, 2,24 m na šírku a 3,35 m na výšku. Vnútri domu na kolieskach nevyzerá vôbec malý, je svetlý a pomerne priestranný.

Dizajn domu: exteriér a interiér

Povrchová úprava domu Z vyššie uvedeného domu je obložená kovová dlažba, suterén je obložený kameňom. Jasne červené rámy a predné dvere sú bohatým dekoratívnym prízvukom, vďaka čomu má exteriér jedinečný vzhľad. Ďalšie prvky pre výzdobu si vybrali samotní majitelia, ktorých chvályhodná láska k ruskej staroveku ich nútila venovať osobitnú pozornosť tejto voľbe.