Dizajn dvojizbového bytu 43m2. m. s riadeným podsvietením

Dizajn dvojizbového bytu 43m2. m. má jednu zaujímavú funkciu: s jedným kliknutím na obrazovke ipad, môžete zmeniť podsvietenie v miestnosti. Dizajn dvojizbového bytu 43m2. m. má jednu funkciu, ktorá robí to vyniknúť z niekoľkých podobných projektov: s jedným kliknutím na obrazovke ipad, môžete ju zmeniť z podnikania na romantické, alebo z práce na relaxáciu.

Interiér trojizbového bytu 57 námestia. m.

Interiér trojizbového bytu 57 námestia. Je zariadený v minimalistickom štýle. Hlavný rozsah je biely, dodáva malému priestoru priestor a hlasitosť. Zdá sa, že teraz sa byt stal oveľa priestrannejší, ľahší, naplnený vzduchom. Dizajnéri museli pracovať: aby vytvorili interiér bytu, urobili vážnu prestavbu.

Minimalistický dizajn interiéru v červenej a bielej farbe

Svetlý interiér v červených a bielych farbách priťahuje pozornosť a nenecháva nikoho ľahostajného. Biela je farba dokonalosti, ktorá spája všetky farby spektra, a dizajnéri to tak veľmi milujú. Okrem toho je to čistý hárok, na ktorom je také pekné kresliť to, čo duša žiada. Biely je vhodný najmä pre minimalistický dizajn, v ktorom je tento byt zdobený.

Interiérový dizajn dvojizbový Chruščov 45 m2. m.

Interiér dvojizbového Chruščova, ktorý patril staršiemu mužovi, sa úplne zmenil, keď sa mladé dievča stalo jeho milenkou. Byt dedka, ktorý sa skladal z dvoch izieb s nepohodlnými úzkymi priechodmi medzi nimi, bol úplne prepracovaný. Bytový dizajn 45 m2. Námestie bolo vyvinuté s prihliadnutím na záujmy jeho nájomcov, a povolanie mladého muža, priateľa hostesky, zahŕňa dočasnú premenu obývacej izby na nahrávacie štúdio alebo bicyklový workshop.

Betón v interiéri kreatívny byt o 47 m2. m.

Dokonca aj tie štandardné a neohrabané obytné priestory sa môžu premeniť na neobvyklé, kreatívne byty bez veľkých materiálnych a fyzických nákladov, ak sa vám podarí začať podnikať. Novostavba v 47 m2. Dom, ktorý zdedil mladý manželský pár s malým dieťaťom, sa nelíši od tisícov iných: betónové steny, cementový poter na podlahe, elektrina pri vstupe do bytu - to vyčerpalo záujem staviteľov o blahobyt budúcich obyvateľov.

Apartmán-izba: interiér 12 metrov štvorcových. m.

Dizajn 12-metrovej miestnosti sa líši funkčnosťou, ale zároveň sú v nej obsiahnuté veľmi zaujímavé a nezvyčajné nápady. V skutočnosti sa im nepodarilo umiestniť ani izbu v malom priestore - celý byt, ktorý mal všetky izby potrebné na pohodlné bývanie - kuchyňu, spálňu, toaletu, chodbu a dokonca aj obývaciu izbu.

Interiérové ​​štúdio o rozlohe 30 m2. m. v Chruščove

Vývoj dizajnérskeho štúdia v Chruščove začal demoláciou všetkých priečok a demontáže mezanín. Toto okamžite pridalo priestor aj objem, ktorý bol vizuálne rozdelený do štyroch zón: vstupná hala, kuchyňa, pracovný priestor a obývacia časť, ktorá sa v noci mení na spálňu. Interiér ateliéru je 30 m2. zostali jedno dvere - zavrie vchod do kúpeľne.

Úzke štúdio 36 m2. m.

Najväčším dopytom na trhu sú byty s malým štvorcovým záberom. Málokto si môže dovoliť luxusné apartmány, ale v malej oblasti sa môžete pohodlne a pohodlne dostať. Z pomerne nepohodlné pre bývanie štúdio 36 námestí. m. dizajnéri vytvorili „dvojizbový“, v ktorom sa môžete dostať s maximálnym komfortom.

Minimalistický dizajn bytu je 64 m2. m.

Ako podlahy v dizajne bytu 64 metrov štvorcových. Používajú sa rôzne materiály: v obývacej izbe av spálni je parketová podlaha z teplej dubovej farby, v sanitárnych priestoroch, predsieň, šatníková skriňa av kuchyni - porcelánová kamenina, napodobňujúca štruktúru vápennej tufy, biela. Minimalistický interiér na balkóne je zmäkčený veľmi jemným snehovo-bielym kobercom so silnou hromadou.

Interiér štúdio byt 50 metrov štvorcových. m.

Interiér bytu 50 m2. Je to veľmi nezvyčajné, a na prvý pohľad je ťažké pochopiť, že všetky zóny potrebné pre pohodlný život zapadajú do tejto malej oblasti: útulná spálňa, priestranná obývacia izba s veľkým počtom pohoviek a pohoviek, kde sa aj veľmi veľká spoločnosť môže pohodlne umiestniť v blízkosti obrazovky domáceho kina , jedáleň, kuchyňa a dve šatníkové izby!

Interiérové ​​štúdio 47 m2. m.

V interiérovom dizajne ateliéru bola použitá zonálna metóda pomocou vizuálnych efektov: v rôznych zónach má podlaha inú farbu. Na pozadí svetlých stien, dizajnéri zručne "rozptýlené" farebné škvrny, ktoré oživujú interiér. V obývacej izbe "pohovka" zóna, toto miesto je stena, na ktorej je televízny panel je pevne: s jeho jasne červený tón priťahuje oko a dáva dynamiku do interiéru.

Interiér 3-izbového bytu 97 m2. m.

Hlavnou požiadavkou majiteľov je vytvorenie jasného, ​​expresívneho priestoru pre moderných obyvateľov mesta, ktorí snívajú o jednote s prírodou. Interiér v 3-izbový byt nevyžadoval výrazné zmeny: iba dve časti stien boli demontované - kde bolo kuchynské dvere, a prechod do škôlky. Obývacia izba v byte 97 m2.

Moderný dizajn interiéru bytu 57 námestí. m.

Pri vývoji dizajnu bytu 57 metrov štvorcových. Hlavná úloha sa ukázala ako neštandardná: namiesto toho, aby sme zistili, ako spojiť požiadavky na bývanie viacerých členov rodiny naraz, bolo potrebné prispôsobiť štandardné „tri ruble“ najpohodlnejšej existencii len jednej osoby - jej milenky.

Interiér 3-izbový byt 95 Metrov štvorcových. m.

Interiér 3-izbového bytu navrhol majiteľ, majiteľka dizajnérskej kancelárie. Eklektický štýl, dosť ťažký pre umelcov, v tomto prípade dostal nezvyčajný zvuk mládeže. Hlavný lem bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čím sa vytvorila klasická základňa. Na tomto základe je ľahké vytvoriť akýkoľvek štýl, ktorý príde na myseľ dizajnéra.

Dizajn v 3-izbovom byte: minimalizmus a klasika

Základom návrhu 3-izbového bytu bola klasická úprava. Neutrálna biela farba sa stala podkladom pre hranie s dizajnovými nápadmi, stelesnenými v odvážnom plánovaní miestností a nábytku s jasnou osobnosťou. Výmera starého bytu je cca 100m2. m., ktoré poskytli príležitosti na experimenty.

Bytový dizajn s vysokými stropmi 64m2. m.

„Dvojizbový apartmán“ v starom dome s 3,8 m stropmi, majitelia sa stali „jednou ženou“, ktorá spája obe miestnosti do jednej. Ukázalo sa, že veľká obývacia izba. V spálni v dizajne bytu s vysokými stropmi sa umiestnilo miesto na medziposchodí, ktoré bolo celkom vhodné pre mladých ľudí. V obývacej miestnosti sa rozhodlo rozšíriť okná a zariadiť francúzske balkóny, ktoré pripomínali milenke jej milovaného Paríža.

Interiérový dizajn dvojizbového bytu v pastelových farbách

Interiér v pastelových odtieňoch nesie znaky všetkých troch štýlov krajiny. Je založený na prírodných materiáloch: drevo, keramické obklady, textílie rôznych textúr. Farby sú "práškové", mäkké, veľmi ľahké, ale charakteristické provensálskym štýlom: modrá, pistácie, hnedá. V interiéri dvojizbového bytu sa používa stará architektonická metóda usporiadania priestorov: obývacia izba, jedáleň a kuchynské priestory sú navlečené na jednej spoločnej osi a tvoria enfilade.

Bytový dizajn 45 m2. m v anglickom štýle

Keď dostala nehnuteľnosť „zabila“ „dvojizbový byt“ v dome predvojnovej budovy, bola veľmi rozrušená: nebolo jasné, či to stojí za to sa snažiť nejako opraviť toto bývanie, pretože bolo zanedbané. A kto by si myslel, že za menej ako šesť mesiacov by sa zmenil na elegantný byt v anglickom štýle.