Dizajn štúdio apartmán 18 námestí. m.

Aký tvar pomôže vizuálne zväčšiť miestnosť? Samozrejme, toto je kruh. A keď je k dispozícii štúdio byt o 18 metrov štvorcových. m., potom aby to bolo vizuálne väčšie, musíte byť, zrejme rozprávkový sprievodca. Ale vďaka použitiu prvkov kruhu v takmer všetkom: v dizajne nábytku av dizajne miestnosti sa architektonickému úradu Karawitz podarilo s veľkým úspechom.

Dizajn štúdio apartmán 27 námestí. m.

Štúdio design byt o 27 metrov štvorcových. m je celkom prirodzené, v takej malej miestnosti nie je možnosť rozdeliť všetky funkčné plochy, takže len kúpeľňa a malá chodba sú oddelené od spoločnej časti, všetko ostatné v štúdiu je 27m2. m. je v spoločenskej miestnosti. Miesta v byte 27m2. m. naozaj nie je veľa, ale vtipné a veľmi jednoduché techniky dizajnérov pomáhajú zachovať vizuálnu slobodu miestnosti.

Interiérový štúdiový byt v bielej farbe

Štúdio 45 m2. m. bol doslova zachytený v "bielom zajatí". Všetok priestor, nábytok, stoličky, dekorácie, doplnky, s niekoľkými malými výnimkami, doslova utopí interiér v bielych farbách, odtieň snehu. Jediná farba stien podlahy a stropu vymaže hranice v miestnosti, celý priestor vyzerá ako jedna nerozdeliteľná izba.

V štýle art deco v interiéri bytu

História art deco začína v 20. rokoch, keď bohatí a ušľachtilí ľudia začali plniť svoje domovy luxusným vybavením. Drahý interiér s prvkami nádherných šperkov, krásne drahé doplnky, predmety rôznych druhov umenia - to všetko je výsadou dizajnu v štýle art deco. Napriek tomuto luxusu v nábytku, výzdobe a ďalších dekoráciách by mala mať miestnosť jednoduché formy a zdržanlivosť.

Projekt projektu dvojizbového bytu 45 m2. m.

Plánovanie Reklama Bytový projekt 45 m2. Celý interiér je rozdelený do niekoľkých funkčných priestorov: obývacia izba, spálňa a kuchyňa-jedáleň. Farby Dokončiť priestory dvojizbového bytu 45 m2. m. vyrobené v jasných farbách. Väčšina stien a priečok bola očistená od sadry až po tehly a natretá v mliečne bielej farbe.

Dizajn v štúdiovom štýle

Podarilo sa nám zariadiť malý podkrovný apartmán so skromnými prostriedkami. Ak chcete ušetriť peniaze, oni používali materiály, ktoré neboli pôvodne určené pre tento účel, ale organicky zapadajú do štýlu: plechy, kanály, bicykel pneumatiky, a dokonca aj kúsky rúr. Unikátna atmosféra starých ulíc Arbat, kde sa tento objekt nachádza, sa stala rozhodujúcim faktorom pri návrhu bytu v podkrovnom štýle.

Interiérový dizajn 4-izbový byt

Dizajn 4-izbový byt 145 m2. m. navrhnutý v podkroví. Napriek náročnosti a dokonca aj určitej strnulosti sa dizajnérom podarilo vytvoriť jemnú a dokonca aj útulnú atmosféru na relaxáciu. V tejto miestnosti žijú štyria ľudia s vlastným vkusom a preferenciami, čo by sa malo brať do úvahy v interiéri 4-izbového bytu.

Byt o výmere 100 m2. m.

Štýlový interiér apartmánu v Petrohrade bol vytvorený pre pár, ktorý zatiaľ nemá deti. Majitelia si stanovili podmienku: ich bývanie by malo byť moderné a módne, nepreťažené zbytočnými detailmi, ale zároveň - pohodlné a rodinné, nie ako „bachelor den“. Byt o výmere 100 m2.

Interiér malé štúdio apartmán 28 metrov štvorcových. m.

Dizajn štúdio apartmán 28 námestí. m navrhnuté tak, aby sa zmestili do malého priestoru so všetkým, čo potrebujete pre pohodlný život. Skromná veľkosť nebránila zariadeniu kuchyne a priestoru na spanie a rekreačnej oblasti. Dokonca aj obývacia izba fit, aj keď veľmi malé. Plánovanie Reklama V prípade, že celková plocha obytného priestoru je malá, nestojí za to rozdeľovať ho na priečky - to znižuje už aj tak malú plochu.

Apartmán 49 m2. m v pastelových, svetlých farbách

Apartmán 49 m2. vďaka úsiliu dizajnérov sa zmenil na ateliér navrhnutý neobvyklým, kreatívnym spôsobom v súlade s charakterom jeho majiteľa. Plán Hlavnou myšlienkou je premeniť byt v jasných farbách do voľného priestoru, v ktorom je veľa svetla a vzduchu. Nevyžadovala sa žiadna vážna prestavba: odstránili sa priečky, ktoré tvorili chodbu a „pohlcenú“ časť námestia, vďaka čomu bolo možné kúpeľňu zväčšiť.

Bytový dizajn v štýle moderného klasického námestia 68. m.

Dizajn bytu 68 m2. m., sa nachádza v Petrohrade, vyrobené v štýle modernej klasiky. Elegancia, zdržanlivosť - to je to, čo určuje náladu tohto priestoru, určené pre dve ženy. Štýl Zrkadlá v prísnych geometrických rámoch, jednoduché, stručné formy stoličiek - byt v štýle modernej klasiky je najvhodnejší pre mesto, v ktorom sa nachádza.

Apartmán Mansard

Dizajn podkrovného bytu o výmere 36 m2. m. trochu ako atmosféra v starom vinárstve na začiatku storočia niekde v New Yorku, alebo staré podkrovie v americkej dedine. Niekto uvidí v tomto apartmáne typu manzard narážku na škandinávsky štýl, ktorý je veľmi bežný v dizajne bytov a súkromných domov.

Bytový dizajn 56 m2. m v štýle modernej klasiky

Bytový dizajn 56 m2. m. premyslený do najmenšieho detailu. Hlavnou úlohou je vytvoriť pokojný kútik v rušnom meste, kde si môžete oddýchnuť od zhonu. Ak chcete vytvoriť atmosféru pohodlia a mieru, byt je zariadený v štýle modernej klasiky. V skutočnosti, zo štandardných dvojizbových apartmánových dizajnérov sa vytvoril pohodlný „trojdielny“: kuchyňa - obývacia izba a dve spálne, z ktorých jedna je spojená s kanceláriou.

Dizajn 4-izbový byt 160 Metrov štvorcových. m.

Apartmán 160 Metrov štvorcových. m. - obrovský priestor pre tvorivú slobodu dizajnéra, najmä vzhľadom na dostatočnú výšku stropu - tri metre. S takýmto priestorom môžete zbierať všetky skrinky na jednom mieste, čím sa uvoľní zvyšok pre svetlo a vzduch. Dizajn 4-izbový byt zabezpečuje umiestnenie úložných systémov vo vstupnom priestore.

Interiér dlhého a úzkeho bytu v bielej farbe

Často sa vyskytujúcou úlohou pre projektanta je vyhovieť nepohodlným, malým miestnostiam pre moderné bývanie. Mnohí dizajnéri pracujú na interiéroch malých štúdiových apartmánov, väčšina nápadov je prispôsobená pre mladé páry bez detí alebo slobodných dievčat alebo mužov. Dizajn dlhého a úzkeho apartmánu 27 m2.

Moderný byt interiérový dizajn 130m2. m.

Interiér bytu v štýle minimalizmu vytvorený špeciálne pre rekreáciu. Umiestnenie na pobreží definovalo hlavnú úlohu dizajnérov: nechať v mori sviežosť a obrovské rozlohy. Výsledkom bolo štúdio otvorené pre slnko, vietor a vzduch naplnený arómami morských a ihličnatých rastlín.

Dizajn malého dvojizbového bytu

Interiér bytu je 33 m2. m v romantickom štýle vytvorenom pre mladého manželského páru metropolitný návrhár Mila Kolpakova. Na relatívne malom priestore sa nám podarilo nájsť miesto pre útulnú spálňu a šatňu. Mladí ľudia snívali, že dizajn malého dvojizbového bytu je moderný, zdržanlivý a zároveň má jasné, jedinečné vlastnosti.

Dizajn štvorizbového bytu 120m2. m. v Petrohrade

Apartmán 120m2. m., ktorý sa nachádza v Petrohrade, je celkom nezvyčajné: má dva východy na strechu, kde sú usporiadané veľké terasy - každý nie menej ako 30 metrov štvorcových. Konštrukcia štvorizbového bytu znamená rozumné využitie celej plochy. Ani jeden centimeter priestoru nie je zbytočný. Krabica, v ktorej je skryté inštalatérske zariadenie, slúži na výzdobu kúpeľne a zároveň sa otvára do obývačky s dvomi výklenkami - subwooferom a projektorom.

Bytový dizajn 67 m2. m. s dreveným obložením

Komplexne premyslený dizajn bytu 67 námestí. m. zmenil štandardnú izbu na pohodlný obytný priestor v štýle minimalizmu, pričom mal dosť jasnú osobnosť. V tomto priestore je všetko - a miesto na športovanie, a romantický kútik, kde si môžete posedieť pri šálke kávy a ohnisko so skutočným živým ohňom, ktorý nevyžaduje palivové drevo na ohrievanie hostí na zimný večer.

Dizajn jednoizbový byt 38m2. so sklenenou spálňou

Návrh 1-izbového bytu 38 m2. m., ktorý sa nachádza na predmestí, je vyzdobený v štýle minimalizmu. Priestor bol zjednotený a mal zničené priečky. Tak bolo možné vytvoriť pocit veľkého objemu. Miesto na spanie, aby bolo útulné, by malo byť oddelené od zvyšku miestnosti. Pri návrhu spálne v jednoizbovom byte bola táto úloha riešená pomocou sklenených stien postavených okolo postele.