Návrh apartmánu v Moskve od Petra Kostelova

Petr Kostelov je jedným z najúspešnejších ruských architektov, autorom najvýznamnejších projektov a víťazom mnohých prestížnych ocenení! Architekt navrhol apartmán v Moskve, ktorého rozloha je 111 metrov štvorcových, byt sa nachádza na 5. poschodí výškovej budovy s nádvorím.

Dizajn veľmi malého bytu 15m2. m.

Je možné na tak malej ploche bytu 15 m2. m. vytvoriť pohodlnú a obytnú miestnosť? Interiéroví dizajnéri prevzali túto úlohu a výsledok bol mimo všetkých chvály. Dizajn veľmi malého bytu bol vytvorený pre študenta a jasne sa zameriava na realizáciu jeho potrieb.

Dizajn štúdio 25 m2

Možno, že malý byt je veľmi veľký mínus, a ak je tiež predĺžený, potom je to len nočná mora. Mnohí si to budú myslieť, ale prezentovaný návrh projektu ateliéru 25 m2. svoje názory. Byt sa nachádza vo Švajčiarsku, izba je len jedna a navyše malá kuchyňa, chodba medzi nimi je veľmi úzka, a len dve malé okná.

Navrhnite malý apartmán

Malé a veľmi malé apartmány, ktoré sú napriek obmedzenému priestoru schopné stať sa útulným domom. Dizajn malého ateliéru, ktorý sa nachádza len šestnásť metrov štvorcových, túto skutočnosť úspešne potvrdzuje. Bytový dizajn 16 m2. Je to tradičná izba pre všetky štúdiá, ktorá kombinuje obývaciu izbu a kuchyňu.

Interiér dvojizbového bytu o veľkosti 40m2. m.

Skupina mladých dizajnérov z ateliérov Jekaterinburg Gradiz, pracujúcich na úlohe vytvoriť vysoko-kvalitné interiérové ​​dvojizbový byt 40 m2. , sa podarilo preložiť všetky želania zákazníka v malej oblasti. Pravdepodobne majiteľom bytu je veľmi veselá a pozitívna osoba, ironická potlač na maľbe v obývacej izbe - spálni vytvára takmer detskú náladu v interiéri malého dvojizbového bytu o rozlohe 40 metrov štvorcových.

Dizajn obdĺžnikového ateliéru s jedným oknom

Môže sa obdĺžnikový štúdiový byt stať plnohodnotným obydlím, pridajme k tomu celkovú plochu iba štyridsaťšesť metrov av skutočnosti jedno okno. Architekti štúdio JPDA z New Yorku, odvážne odpoveď - môže. Dizajn pravouhlého štúdia bol navrhnutý pre mladý pár. Cieľom projektu bolo vytvoriť pohodlný priestor s maximálnou voľnou plochou a povinným oddelením spacích a pracovných priestorov.

Bytový dizajn 34 m2.

Štúdiá, v obvyklej verzii - to je pomerne malé miestnosti, aby sa takého priestoru pohodlné a pohodlné je celkom realistické, ale ak doplníte s predstavivosťou a zručnosť skutočných majstrov, budete tiež získať veľmi solídny interiér, ako v predloženom výbere dizajnu fotografií pre byt 34 metrov štvorcových.

Interiérový dizajn 3-izbového bytu

Dizajnér a architekt Evgenia Zelenskaya, navrhovanie interiéru 3-izbového bytu, sa riadil jednoduchými pravidlami, ktoré jej umožnili vytvoriť pohodlný a pohodlný domov. Celková stopáž bytu je 110 m2. m., obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa v kombinácii, byt má dva balkóny. Zaujímavé a užitočné riešenia v interiéri 3-izbového bytu: Skladovacie systémy sú vybavené v každej miestnosti tak, aby organicky vstúpili do interiéru a ozdobili ho, v obývacej izbe je otvorený stojan, ktorý sa strieda, police a skrine dopĺňajú a oživujú interiér originálnym spôsobom.

Dizajnové štúdio 20 m2.

Pre vytvorenie vnútorného bytu 20 m2. , bolo použitých mnoho rôznych interiérových predmetov. S cieľom vytvoriť diverzifikovanú a cenovo dostupnú verziu nábytku dizajnéri kúpili nábytok od IKEA; Boli použité aj iné firmy, pre štúdio 20 m2.

Designový byt v odtieňoch šedej od FonBureau

Pre vytvorenie neobvyklého dizajnu bytu v sivej farbe s dominantnou tmavohnedou farbou stien bol zvolený byt pomerne malej veľkosti. Celková plocha 45 štvorcov. Kuchyňa, spálňa a obývacia izba v kombinácii s tradíciou štúdiových apartmánov. Textúrne Shand Kydd tapety v čele postele, prítomnosť tmavej čokolády farieb a svetlo sivej tóny sa stal referenčným bodom a nastaviť tému pre celkový dizajn v šedých tónoch.

Bytový interiér 33 m2.

Populárne štúdiové apartmány majú niekedy len jednu nevýhodu - malý počet metrov. Ako vyriešiť problém funkčnej a vizuálnej priestorovej expanzie, vzhľadom na textúru a farebnú hru, zvážte príklad 33 m² bytového dizajnu. Byt sa nachádza v budove bývalého vedeckovýskumného ústavu, ako viete, tieto budovy boli postavené s radmi skríň, ako keby boli "navlečené" na dlhé "lúče" chodieb.

Interiérový dizajn trojizbového bytu 73m2. m.

Projekt prerobiť sedemdesiattri metrov dvojizbový byt veľmi úspešne preukázal, že s náležitým plánovaním by mohlo byť dosť priestoru na vytvorenie moderného priestranného interiéru pre trojizbový byt. Objednali sme vytvorenie lepšieho bytového dizajnu - mladého páru, zatiaľ čo spolu žijeme, ale v blízkej budúcnosti plánujeme dieťa.

Interiér bytu 45 m2

Môžete vytvoriť moderný funkčný priestor v každom byte. Majiteľ prezentovaného bytu spočiatku pochyboval, že obyčajný dvojizbový byt bude mať niečo originálne a nezvyčajné. Štandardné usporiadanie, nízke stropy a malé zábery, nedal predpoklady, že interiér bytu je 45 m2 M.

Moderná klasika v interiéri bytu 70 m2.

Štandardný byt zvyčajného plánovania, s objemom sedemdesiatich metrov štvorcových, sa stal objektom pre rozvoj interiéru v štýle modernej klasiky. Ako prvok modernej klasiky v interiéri, zrkadlá sú aplikované v obývacej izbe na oboch stranách falošných stien s televíznym priestorom a slúžia ako fasády pre priestranné regály.

Fusion štýl v interiéri bytu

Projekt bytu o celkovej výmere 116m2. Dispozícia je štandardná, celkom pohodlná pre život. V priestore chodby sa nachádza šatníková skriňa so zabudovanými skriňami, ďalej časť pre hostí, súkromné ​​izby majiteľov (tri spálne, dospelí, deti a hostia) a kúpeľne. V obývacej izbe, svetlý dizajn bytu je hlavne na úkor nábytku, a svetlá farba stien umožňuje priestor zostať svetlo a vzdušné.

Muž interiér: dizajn bytu bakalársky 40 m2.

Tento moderný apartmán sa nachádza v Budapešti a bol navrhnutý architektmi ateliéru Suto Interior Architects. Na ploche 40 m2. m. sa nachádza: samostatná kuchyňa, svetlá obývacia izba, pracovný priestor, spálňa, kúpeľňa a skladovacie systémy. Vzhľadom k tomu, že len nábytok slúži ako vizuálne rozdelenie miestností, a izby sa zdajú, že prúdia do seba, hrubé steny neboli potrebné na oddelenie zón v dizajne bakalárskeho bytu.

Dvojúrovňový apartmán 29 m2. m.

Architekti Studio 3XA navrhli dvojúrovňový štúdiový apartmán s celkovou plochou 29 metrov štvorcových. m. a výška stropu 3,7 m, ktorá sa nachádza v meste Wroclaw v Poľsku. Ak chcete, aby plnohodnotné druhé poschodie neumožnilo výšku 3,7 metra, predtým, než návrhári boli náročnou úlohou, ale to bolo úspešne vyriešené.

Byt o výmere 15m2. m.

Urobiť prestavbu malého bytu, nie je ľahká úloha. A zase byt 15 námestí. m., a dokonca sa nachádza v budove z roku 1900, kde je jedinou výhodou, že sa nachádza v centre Milána neďaleko od hlavných turistických atrakcií mesta, je takmer nemožné mať plnohodnotné ubytovanie s kúpeľňou, kuchyňou, priestorom na spanie a úložným priestorom.

Interiér bytu je 40 m2. m.

Na vytvorenie pohodlného a pohodlného priestoru pre bývanie v malom byte sa španielsky dizajnér Paloma Pacheco vydal na cestu koncepčného rozdelenia. Bytový projekt je 40 m2. m. je veľké námestie, rozdelené v strede cez stenu, bez použitia dverí. Interiér bytu je 40 m2.