Biely interiér + 80 príkladov fotografického dizajnu

Je veľmi ťažké vybrať si najmodernejšie, módne spomedzi širokej škály typov interiérov. V priebehu rokov sa však biely interiér stal čoraz obľúbenejším, pretože v tejto farbe si môžete navrhnúť akýkoľvek štýlový trend, ktorý chcete vidieť vo vašej domácnosti. Okrem toho je pre návrhové usporiadanie zvolená biela farba. Biela farba v interiéri kombinuje silu a potenciál, sviežosť, čistotu, pohodlie a pohodlie.

Kde začať?

Mnohí majitelia domov nechcú vidieť dizajn v bielom, pretože sa domnievajú, že izby nebudú vyzerať pohodlne, namáhavé. V skutočnosti, biele odtiene majú osviežujúci účinok, takže budú bývanie čisté, pohodlné a pokojné. Avšak skôr, ako si myslíte, že nad interiéru v bielom štýle, musíte vedieť, pretože táto farba má svoju vlastnú náladu, teplotu a štýl. Napríklad, keď pridáte chladný odtieň inej farby na snehobielu farbu, bude mäkšia a teplejšia. Vďaka bielej farbe môžete experimentovať s interiérom tak, ako chcete, ukázať svoju kreativitu a predstavivosť.

Čo kombinovať?

Výber bieleho interiéru, väčšina ľudí nevie - to ide dobre s pastelovými tónmi. Takáto kombinácia sa často používa pri navrhovaní obytných priestorov širokej škály štýlov, vďaka ktorým sa získavajú skutočné práce interiéru. Pokojná farebná paleta pastelových odtieňov prispieva k vzniku pozitívnych emócií, pocitov slobody, emancipácie, dobrej nálady. Vďaka týmto vlastnostiam je táto farba po mnoho desaťročí obľúbená pri tvorbe interiéru.

A vnútri miestností, ktoré sú zvýraznené jasnými farbami, sa vytvorí priaznivá aura, ktorá vyplní priestor pozitívnymi emóciami. Biela farba robí priestor v úplnej harmónii, rovnováhu, obklopuje človeka, dáva mu pocit stability, pokoja, pohody. Podľa lekárov môže mať biela farba priaznivý účinok pri liečbe depresie, apatie. A pre pacientov s astmou prináša svoje výhody, pretože poskytuje človeku pocit priestrannosti, dostatok vzduchu. Koniec koncov, s takou situáciou je potrebné častejšie čistiť, takže sa vo vzduchu hromadí menej prachu. Podľa psychológov sa ľudia, ktorí dávajú prednosť vidieť bielu farbu vo vnútri domu, vyznačujú smädom po vnútornej slobode, vyznačujú sa hlavnými vlastnosťami prírody - úprimnosťou voči človeku, presnosťou vo všetkom, toleranciou komunikácie s ľuďmi, náročnosťou.

Vyberieme správny zdroj svetla

Každá miestnosť, vrátane vnútra bielych tónov, vyžaduje správne osvetlenie. Preto, keď majú nábytok a dekoračné predmety, je potrebné konať tak, aby svetlo z okna az lampy správne padalo. V opačnom prípade sa v miestnosti objavia nepríjemné tiene, ktoré vytvárajú tmavý pocit. Neustále experimentujte, presúvajte objekty so zapnutými svetlami, sledujte tieň. Pokiaľ ide o denné svetlo, je tu o niečo ťažšie, pretože pri výbere dielov budete musieť prispôsobiť rôznym časom dňa. Pri výbere farby osvetlenia by ste mali byť veľmi opatrní. Napríklad, ak sa použije žlté svetlo, zahreje atmosféru, takže belosť okolitých objektov zmizne. Ak zvolíte hlbšie osvetlenie, interiér bude veľmi studený.

Nie každý sa rozhodne ísť za bielym interiérom, takže mnohí ľudia si radšej vyberajú odtiene: káva s náznakmi mlieka, slonoviny, všetky odtiene smotany, pečené mlieko, prírodný prírodný ľan, smotana, bavlna, perla.

Výber farieb na stranách farby

Predtým, než budete maľovať steny miestnosti, musíte sa rozhodnúť na stranách sveta. Vzhľadom k tomu, že obydlia, ktorých okná sa pozerajú na stranu, kde je slnko pol dňa, majú šedo-modrý rozmazaný odtieň, je ideálny pre spálňu v lete, štúdio, knižnicu, posilňovňu. Biela farba na stenách tohto priestoru robí situáciu chladnejšou.

Ak slnečné svetlo neprenikne do miestnosti počas denného svetla, steny sú natreté v teplých bielych odtieňoch, čo priaznivo ovplyvňuje pohodlie a náladu. Ak sú okná otočené na južnú stranu, potom je to najziskovejšia možnosť, pretože za jasného počasia je miestnosť plná červenej, žltej striekajúcej farby a steny snehobielej farby ju ochladia. Odtieň farby sa nastavuje vzhľadom na jas osvetľovacích zariadení. Šedá farba redukuje svetlo odrážajúce možnosti bielej, takže stlmí trochu priestoru, najmä ak sú veľké okná, ktoré zaplnia miestnosť slnečnou energiou a svetlom.

Ako vonkajšie prostredie ovplyvňuje interiér

Pred zariaďovaním interiéru sa najprv pozerajte za oknami bývania. Je tu niečo, čo zabraňuje prenikaniu slnečného svetla do miestnosti? Je možné, že veľký strom je za oknom, ktoré po dlhú dobu zadržiava značnú časť slnečného svetla v zime a robí tieň v lete. Preto je ľahké urobiť chybu pri výbere tieňa, napríklad, šedá a zelená bude mať ešte viac jasu slnka, keď je zima. Ale prírodná čistá biela má jedinečnú schopnosť odrážať slnečné lúče z povrchu v zime.

Prirodzený výhľad z okien

Apartmány sú jednoducho úžasné, kde je výhľad z lodžie, okien na more alebo na oceán. Ak sú v miestnosti zasnežené interiérové ​​priestory, zvýši sa nadšenie tohto typu. V zime, v budovách, ktoré sú v blízkosti pobrežia, to bude docela v pohode, a biela výrazne zvýši tento efekt. Preto, mnoho majiteľov týchto bytov používať dlhé hrubé závesy pre interiér skryť pred mrazivý vzhľad, ktorý pobrežie vytvára.

Ale existuje spôsob, ak si vyberiete tie správne odtiene. Napríklad pre interiér snehobielej izby môžete použiť krém, alebo žlté s oranžovými odtieňmi, ktoré dodajú pocit pohodlia, pohodlia, domácke teplo. V lete vytvárajú chladné a relaxačné prostredie. Ak je potrebné maľovať steny domu domu, keď jeho okná čelia jedinečnému výhľadu na more, v bielej farbe, potom by ste mali zvoliť správny odtieň farby. S pomocou bielej farby je možné rozlíšiť drevené komponenty dekorácie, steny, ale na to je potrebné zvoliť správny tón.

Ako rozšíriť priestor?

Mnohí ľudia vedia, že biele interiéry majú jedinečnú schopnosť - rozširujú vnútorný priestor miestností, zväčšujú ho. Táto kvalita je veľmi prospešná pre malé miestnosti alebo miestnosti s uzavretým priestorom. Dokončovacie materiály bielych odtieňov urobia situáciu ľahšou, čo je veľmi dôležité pri opravách kúpeľne a kúpeľne bez okien. Je dôležité vedieť, že vnímanie priestoru bude lepšie, ak sú miestnosti domu alebo bytu usporiadané konzistentne a nemajú ostré odtieňové kontrasty.

Výber odtieňov

Predtým, než nájdete ten najvhodnejší odtieň bielej, odporúča sa experimentovať. Napríklad, najprv si môžete kúpiť farbu akéhokoľvek vhodného odtieňa a maľovať malú miestnosť. Ďalšie je vybrať odtieň trochu tmavšie, a potom vyberte trochu viac priestoru pre farbenie. Farby farieb sa môžu líšiť v jasnosti, bude to dobrý príklad toho, ako je jedna farba, ale s rôznymi odtieňmi schopná zväčšiť alebo zväčšiť priestor. Pre mnohých ľudí je biela spojená s čerstvosťou, nevinnosťou a čistotou. A to je pravda, pretože interiérový dizajn bielej farby je upokojujúci a svieži.

Tip! V interiéri nie je možné používať výlučne bielu farbu, ktorá nie je doplnená inými odtieňmi, inak v takom prostredí nie je pohodlné a hektické.

Ako zabrániť pocitom sterility

Použitím akýchkoľvek odtieňov bielej do interiéru sa každá izba bytu stáva čistejšou, ušľachtilejšou, rafinovanejšou. Na tento účel môžete použiť veľa častí, napríklad keď sú biele:

 • steny;
 • platne;
 • Svietidlá;
 • skrinky;
 • Čalúnený nábytok;
 • Záclony a iné detaily.

Avšak nevenujúc pozornosť všetkým výhodám tohto odtieňa, má rad nevýhod. Napríklad, ak majiteľ domu obmedzuje farebnú paletu miestnosti len na jednu farbu, potom sa stane sterilným, nudným a nie pohodlným. Na odstránenie tejto nevýhody môžete na jednu zo stien pridať textúrovaný povrch iných odtieňov.

Vhodné odtiene

 1. Brown. Môže mať veľa odtieňov, od piesku až po tmavú čokoládu. Ak je v kombinácii s bielou, potom farba interiéru bude mäkká, ušľachtilá, a jeho atmosféra je útulná a teplá.
 2. Gray. Táto kombinácia nevyzerá jasne, pokojne, interiér ožíva touto farbou a vyzerá skvele na pozadí snehobielych detailov.
 3. Oranžová alebo červená. S touto voľbou sa snehobiely odtieň stáva pozadím a nábytok funguje ako svetlé prvky.
 4. Fialové. Krásna farba, ktorá dodáva originalitu, eleganciu a eleganciu do okolia. Ale pre spálňu a škôlku je lepšie používať šeřík.
 5. Zelene. Ideálne pre kúpeľňu.
 6. Modrá a modrá. To pomôže rozšíriť priestor a aby sa svetlo miestnosti, vzdušné.
 7. Čierna. Najodvážnejšia voľba, pretože čierno-biely interiér sa rozvíja a povzbudzuje. To je skvelá voľba pre kúpeľňu alebo kuchyňu.

Vrstvy úzke

Použitie bielej farby pre interiér, spôsobuje osobe pocit čistoty, sviežosti. Túto krásu však možno ľahko znehodnotiť, ak vyberiete pre každý kúsok interiéru len jednofarebné svetlé farby. Výsledkom je, že dizajn miestnosti bude nudný, nie je zaujímavý, môže spôsobiť podráždenie. Aby bol biely harmonicky kombinovaný so všetkými vnútornými predmetmi, je potrebné zvoliť iné odtiene, čím sa do dizajnu miestnosti prenesie jas a živosť.

Čo je vrstvenie odtieňov?

Ak je nemožné, aby izba individuálne, potom je žiaduce, aby zvážila vrstvenie bielej s inými podobnými odtieňmi, ktoré zahŕňajú: šedá, teplá biela a sivá, žltá, a ďalšie. Okrem toho, rôzne materiály bielych odtieňov vyzerajú skvele, ktoré sa líšia textúrou, vzormi, hrúbkou. Vďaka tomu bude dizajn hlbší, zaujímavejší a pokojnejší. Často pracuje pri usporiadaní spálne. Napríklad, ak záclony, textil, posteľná bielizeň, čalúnenie čiel, nástenné maľby budú harmonicky kombinované, potom takéto vrstvenie farieb bude interiér zaujímavejšie, útulné, pohodlné. Existuje toľko odtieňov bielej, napríklad smotana, mlieko, béžová, perlová, slonovinová, žltá, iná.

Tip! Nemali by ste miešať teplé a studené odtiene bielej, musíte zvoliť jeden smer - teplý tón, alebo studený.

Interiérové ​​maľby

Bez ohľadu na to, či dizajn miestnosti je biely alebo sivý, usporiadanie maľby, nábytku a príslušenstva musí byť správne. Napríklad, ak je obrázok strednej veľkosti, vyzerá skvele nad stoličkou, pohovkou alebo posteľou. Na voľných stenách správne umiestnite veľké plátna, tapisérie. Ak je miestnosť rozdelená do zón, obrázky sú umiestnené medzi nimi. Je veľmi dôležité pri umiestňovaní umeleckého diela na stenu, aby ste si preň vybrali správne osvetlenie, ako aj farbu a textúru steny.

Visíme fotky

Návšteva výstav maľby, mnohí venovali pozornosť tomu, že takmer všetky steny boli vymaľované v rovnakej farbe, zvyčajne biele. Všetko je tu jednoduché, vďaka tomu sa interiér dostáva do pozadia a hlavná pozornosť sa venuje umeleckému dielu. Preto, ak chcete vyzdobiť svoj dom s maľbami, sochami a inými dielami, biela stena bude ideálnou voľbou. Vďaka tejto metóde sa pozornosť hostí pritiahne k umeleckým hodnotám, na ktorých sa kladie hlavný dôraz miestnosti.

Pre kuchyňu

Dnes, biela farba interiéru pre kuchyne poskytujú najviac čestné miesto. Nachádza sa v dekorácii a nábytku, ktorý je vstavaný alebo skriňa, ako aj v dekoratívnych predmetoch alebo doplnkoch. Je veľmi ľahké vysvetliť takúto požiadavku, len snehobiely dokonale ladí so všetkými farbami vstavaného nábytku, domácich spotrebičov, kuchynského náčinia a textilu. V kuchyni je najdôležitejšie miesto v dome, malo by byť vždy čisté, čerstvé a pohodlné, takže upratovanie sa vykonáva každý deň.

Ako odstrániť sterilitu

Aby sa zabránilo dojmu sterility v kuchyni, musíte použiť niektoré farebné akcenty. Napríklad svetlé a tmavé odtiene, ktoré dokážu premeniť kuchynskú miestnosť, sú dobre kombinované s bielym. Svetlé odtiene v dizajne stropu a stien kuchyne vytvoria sviežu, čistú, priestrannú atmosféru, takže môžu byť obložené alebo natreté svetlými odtieňmi farby. Ak má kuchyňa biele stropy a steny, je potrebné ich riediť inými jasnejšími tónmi. K tomu použite podlahy, kuchynské skrine, osvetlenie, dosky, dekoratívne prvky.

Použite dlaždice

Veľmi krásna v interiéri kuchyne vyzerá biela dlažba, ktorá sa ľahko čistí, krásny vzhľad, textúra a zvyčajne sa nachádza pre návrh pracovného priestoru. Niektorí dizajnéri ponúkajú biele dlaždice na výzdobu stropu, stien a podlahy, takže môžete rozšíriť priestor, urobiť ho funkčnejším Svetlý interiér kuchyne vyzerá štýlovo, krásne, elegantne, keď je vybrané správne osvetlenie pracovnej plochy.

kúpeľňa

Interiér bielej kúpeľne dostal vždy osobitnú úlohu. Mnohí to považujú za dokonalosť, ale niektorí to považujú za obyčajné, preferujúc jasnejšie farby. Treba však chápať, že vnímanie miestnosti s bielym interiérom závisí od mnohých faktorov. Napríklad z osvetlenia, kvalita inštalovaných inštalatérskych prác, textúr používaných v dokončovacích materiáloch, z dekoru. Pokiaľ ide o samotný kúpeľ, môže sa vyznačovať jeho rafinovanou jednoduchosťou, prepracovanými vzormi, jasnými odtieňmi a pokojnejšími tónmi, veľkosťami, hrúbkami.

Čo poradcovia radia

Podľa skúsených dizajnérov, aby sa kúpeľňa nezdala triviálne, a stať sa najštýlovejší, moderný, príjemný, mali by ste dodržiavať niektoré pravidlá:

 1. Pre dokončovanie vyberte textúrované panely s pridaním tieňa, pohľad a ďalšie body;
 2. Ak sú steny kúpeľne biele, mali by ste sa pokúsiť nainštalovať čierne umývadlo, vaňu a iné inštalatérske práce;
 3. Pre dlaždice na stenách je žiaduce položiť vodorovný pás svetlej farby;
 4. Pridajte farebné akcenty v textíliách, ako je koberec, uteráky, záclony alebo obrúsky.

Vďaka tomu bude biely interiér kúpeľne hrať novým spôsobom, meniť sa, stať sa najmodernejším a módnym.

Obliekanie, módne trendy

Keď má obývacia izba biely interiér, opticky rozširuje priestor, ktorý je v malých miestnostiach veľmi dôležitý. Snehobiely tón dokonale zvýrazňuje svetlé farby oblečenia, doplnkov a topánok. A upokojuje ľudskú psychiku, a tak sa pri odpočinku pri oblečení snaží uvoľniť. Ak je klasická verzia tejto farby nepríjemná, mali by ste vyskúšať odtieň smotany, mlieka alebo slonoviny.

Čo ponúkajú dizajnéri?

Ako mnohí dizajnéri radia, tento rok je kombinácia čiernej, šedej a bielej v móde. Ako základ sa používajú napríklad biele odtiene, zatiaľ čo sivé a čierne sa stávajú kontrastnými detailmi. Napríklad v týchto farbách stojí za to vybrať pohovky, police, dekoratívne prvky, držiaky.

Keďže väčšina šatní nemá okná, v interiéri hrá osobitnú úlohu osvetlenie. Preto pre maximálnu účinnosť a funkčnosť tejto miestnosti by mala byť použitá efektívna reflexná biela farba potrebná na natieranie stien. Pri výbere farby by mala venovať pozornosť LRV, to znamená, že množstvo odrazu svetla. Odporúča sa zakúpiť si výrobok s maximálnou hodnotou.

nábytok

Vďaka tomu, že dizajn miestnosti je biely, mnohí ľudia radšej nekupujú svetlý nábytok, pretože vyžaduje komplexnú starostlivosť a veľmi rýchlo sa znečistí.

Ako sa dostať zo situácie?

Samozrejme, je v tom veľa pravdy, nie je však potrebné zvoliť náhlavné súpravy alebo jednotlivé kusy nábytku čalúnené bielym textilom. Koniec koncov, pre každodenné použitie je perfektná pohovka alebo stolička z bielej umelej kože, semiš. Tieto materiály sú dokonale čisté, rýchlo schnú, nepotrebujú osobitnú starostlivosť. Takýto nábytok je vhodný pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí majú domáce zvieratá. Preto by ste nemali kategoricky odkazovať na biely nábytok, stačí si vybrať tú správnu poťahovú látku.

Mali by ste tiež venovať pozornosť plastu, pretože mnoho vnútorných položiek sú vyrobené z neho. Patria k nim: stoličky, stoly, komody, čelné skrine, všetky dokonale dopĺňajú interiér a umožňujú tak funkčnosť miestnosti. Dokonca aj najklasickejší dizajn so správnym výberom nábytku získa moderné bankovky. Stačí len vybrať najvhodnejší variant interiéru. К тому же пластик не нуждается в сложном уходе и отличается минимальной стоимостью, а белый цвет добавит свежесть и простор.

Нет синтетике

Если семья располагает достаточными средствами, то вместо пластиковой мебели можно разместить деревянную. Она может быть выполнена из светлого дерева, либо покрыта краской. В качестве обивки следует подобрать вариант из таких красивых материалов, как шенилл, хлопок, кожа светлого оттенка. Если это кожа, то отличным вариантом станет анилиновая или лакированная. Pokiaľ ide o lesklý povrch, vyberá sa so špeciálnou starostlivosťou, pretože poskytuje maximálny priestor a vyžaduje správne osvetlenie a tiež potrebuje osobitnú starostlivosť. Bežným problémom s lesklými povrchmi je prítomnosť oslnenia a bodové osvetlenie sa používa na ich odstránenie.

Použitie kovu vo svetlom interiéri

Ak sa pozriete na najnovšie módne trendy, dizajn bielej miestnosti sa v poslednej dobe stal najobľúbenejším. Je dokonale doplnená čiernym, šedým, zeleným, hnedým, metalickým odtieňom. Veľmi krásne v interiéri interiéru sú svetlé farby kombinované so svetlou mosadzou, rafinovanou oceľou, brilantným zlatom, červenou meďou, ktorá vytvára atmosféru pohodlia a tepla. V prípade potreby môžete izbu ozdobiť mosadznými lampami alebo príslušenstvom z nerezovej ocele.

Povrchová úprava kovov

Moderné štúdiá majú na stenách často plechy z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa používajú ako zónový prvok na rozdelenie priestoru. Sú dokonale kombinované s tehlovou základňou a betónom, kde pôsobia ako pracovný priestor. Takáto myšlienka bude najkreatívnejšia, ak použijete fasádu z laminovaných akrylátových a keramických obkladačiek.

Ďalšou skvelou myšlienkou je použitie dekoratívneho profilu z nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa používa na výrobu stien a priečok rohov, prahov procesov a podstavcov, ako aj akýchkoľvek spojov a švov, ktoré dávajú interiéru osobitosť, zdôrazňuje integritu myšlienky dizajnu.

Kovové časti

Nerezová oceľ vyzerá skvele v menších výrobkoch. Z tohto materiálu sú vyrobené napríklad kryty chladičov, malé nožičky na stolík, schodové zábradlie, zábradlia, police a krbové rošty. V kombinácii s inými obkladovými materiálmi, nerezová oceľ dodáva interiéru modernejší vzhľad, zušľachťuje ho, robí ho aristokratickým a rafinovaným.

Univerzálnosť bielej farby

Vzhľadom k tomu, biela farba je univerzálny, je schopný zapadnúť do akéhokoľvek štýlu interiéru a do každej miestnosti, bez ohľadu na účel. Je však dôležité ju diverzifikovať, pre ktorú je žiaduce zvoliť si odtieň červenej, hnedej alebo béžovej farby. Vďaka tomu sa miestnosť stane teplejšou, veselejšou, harmonickou.

Aké príslušenstvo si vybrať pre kuchyňu a kúpeľ

Ak je kúpeľňa je vybavená, potom chróm inštalatérske bude vynikajúci doplnok k svetlé prevedenie, pretože tieto detaily zdôrazní krásu snehu-biely drez a vaňa. Vďaka týmto detailom bude kúpeľňa vyzerať svieža a čistá. Táto kombinácia bude vynikajúcou voľbou pre kuchyňu. Napríklad biele závesné kuchynské skrinky sú dobre kombinované so žulovými doskami, kovovými dielmi. Ak je to potrebné, vodoinštalácia a potrubia sú natreté v tmavej farbe, ktorá prináša celému interiéru nové poznámky a určitý štýl.

Použitie kontrastu

Ak chcete získať skutočne rafinovaný, prepracovaný interiér, stojí za to experimentovať s kontrastmi. Odtiene čiernej a šedej farby na rozdiel od bielej získavajú atraktivitu, štýl. To je dobrá voľba pre obývaciu izbu, pretože tam budete musieť pobaviť hostí, ukázať v interiéri, že hostiteľ má skvelú chuť.

Pomerne odvážne rozhodnutie bude čierno-biely interiér, ale nemalo by byť príliš prísne, inak to bude depresívne. Ak je všetko harmonické, situácia vyzerá dynamicky a vytvára pozitívnu atmosféru. Čiernobiela je najkontrastnejšia kombinácia všetkých možných možností, zostáva najrelevantnejšia, štýlová. Môže byť použitý pre každú miestnosť, vrátane detskej izby, kde bude zdobený jasnými farebnými akcentmi. Na uľahčenie čistenia a údržby nábytku by ste mali dostať odnímateľné kryty alebo vankúše z najvyššej kvality, odolnej tkaniny, ktorá vydrží desiatky umývaní.

Zamerajte sa na svetlé detaily

Ak chcete oživiť izbu bielym interiérom, akékoľvek farebné príslušenstvo vám pomôže:

 • Podlahové rohože;
 • Ozdobné vankúše;
 • prikrývky;
 • Vázy a iné dekoračné predmety.

V modernom interiéri sú vždy svetlé farby, ktoré riedia základný odtieň bez ohľadu na to, či je svetlý alebo tmavý. Ak sa v miestnosti objavia svetlé škvrny, bude to vyzerať veselejšie a veselejšie. Biela bola vždy v móde, napriek tomu, že každý rok sú v trende rôzne odtiene. Svetlý tón robí životný priestor širším, jasnejším, čerstvejším, bez ohľadu na to, akú časť interiéru zaberá. Biela prináša do každej miestnosti viac svetla, tepla a pohodlia. Samo o sebe je tiež vhodný v dome, ale s prímesami jasnejších tónov, je vytvorený jedinečný, moderný dizajn. Ako si vybrať tie správne odtiene a rozhodnúť o proporciách, o ktorých sa každý rozhodne pre seba, podľa vlastného spôsobu života, vkusu, preferencií.

Skryjeme nevýhody a ukážeme výhody

Nie každý vie, že s bielym interiérom môžete opraviť akékoľvek chyby a skryť nedokonalosti. Koniec koncov, takmer každý dom má svoje vlastné architektonické chyby, ktoré sa pomocou svetlých farieb ľahko zamaskujú od ostatných. Ak je naopak potrebné zdôrazniť výhody domu, potom biely bude klásť hlavný dôraz na štukové výlisky, bude rozlišovať medzi ďalšími dekoratívnymi prvkami umelecké diela, osobné veci majiteľa, ktoré sú mu veľmi drahé. Napríklad staré fotografie odchádzajúcich príbuzných, ich ocenenia, diela, úspechy. Vďaka tejto farbe si môžete urobiť akýkoľvek dom alebo apartmán útulný, pohodlný, štýlový.

Okrem toho má biela viac ako sto odtieňov a všetky svetlé odtiene majú vo svojom spektre jasné farby. Napríklad snehobiely sa môže líšiť v ružovom, žltom, fialovom alebo olivovom odtieni. Nájsť správnu možnosť je veľmi jednoduché. Stačí sa pozrieť na dlaždice pracovnej dosky, kuchynské pracovné dosky, objemové skrine, podlahy obývacej izby a zistiť, ktorá farba je viac v interiéri. Vzhľadom na tieto faktory si môžete vybrať najvhodnejší odtieň bielej.

Dizajnérska interiérová farba, top 20

1. Designer China White, vývojár Benajmin Moore
Znamená "Lead white", líši sa tým, že má svetlosivý alebo žltý odtieň, ale zo strany sa zdá, že ide o štandardnú bielu farbu z klasických verzií.

2. Paint All White od Farrow & Ball

V preklade, ako "biely", sa nemení s iným osvetlením, ale v prítomnosti nedostatočného množstva svetla ukazuje účinok osvetlenia. Podľa Brada Forda sa stane spoľahlivým priateľom v usporiadaní bývania, pretože to robí okolité veci výhodnejšími.

3. Bavlna farba C2 farby

Rovnaký snehobiely ako bavlna, teda jeho názov. Takto ju Elizabeth Martin opisuje: „Tento odtieň nie je plachý, skromný, plachý, podobne ako ostatní. Naplňuje objekty, ktoré ho obklopujú energiou, robí ich živými. Bavlna z C2 je najviac vzdušná zo všetkých možných odtieňov, s mierne viditeľnou žltou farbou. Je to vynikajúca základňa pre drevo, pretože má pre ňu posilňujúci účinok, zdôrazňuje vonkajšiu krásu tohto prírodného materiálu a rád používam tento odtieň v spálni, kde dodáva lesk pokožke, kráse dreva.

4. Maľovanie mlieka z Valsparu

Názov hovorí sám za seba - "Mlieko a med." Výber bielej farby - to je najdôležitejšia vec, pretože musíte vybrať najteplejšie, mäkké odtiene s odtieňmi šedej a béžovej farby. Honeymilk farba spĺňa tieto kritériá, je to mäkké, útulné, vždy som ho použiť na výzdobu obývacej izby - hovorí Elaine Griffin.

5. Paint Lily Valley, dizajnér - Benjamin Moore

Jemná konvalinka. To je to, čo Alessandra Branca povedala o tejto farbe: „Našiel som ju pred viac ako 20 rokmi, má krásny teplý nádych, ako konvalinka. Po mnoho rokov bol hlavnou oporou pri vytváraní jedinečných svetlých interiérov a tých miestností, kde nie je dostatok svetla.

6. Paint Great White od Farrow & Ball

Tieň "Nádherná biela", ktorá ukazuje jeho charakter. Je snehobiely, svetlý, očarujúci, absolútne nie je sterilný. Vyzerá to skvele v miestnostiach, kde je dostatok prirodzeného svetla, táto farba je obzvlášť krásne odhalená v dopoludňajších hodinách, keď sa z okna dostanú teplé slnečné lúče. Počas dňa sa mení, napríklad z bielej na svetlošedú - hovorí Kara Mann.

7. Biely maliarsky dekorátor, vyvinutý Benjaminom Moorom

Jeff Andrews sa podelil o svoju myšlienku farby s názvom „Biela pre dekoráciu“, - „Používam ho na maľovanie drevených výrobkov a stropov, kde potrebujem získať čistú, bohatú belosť. Tento odtieň je dokonale kombinovaný so všetkými svetelnými zdrojmi. cool so smotanou, modrými, žltými, červenými odtieňmi Dekoratívna biela kompozícia je najmodernejšia, teplá a oduševnená.

8. Biela farba

Preložené zvuky ako "čisto biela". Katie Ridder - "Používam túto farbu na dokončenie kúpeľní a kuchyne, pretože kombinuje sivosť mramoru Carrara a dokonalú belosť inštalatérskych prác."

9. Ukazovanie farieb, Farrow & Ball

Anne Foster - „Toto je krásny odtieň slonoviny, všetko sa hodí, nie nasýtené, nie veľmi svetlé. Milujem túto rovnováhu. Táto farba sa perfektne ukázala vo veľmi slnečnej obývacej izbe vidieckeho domu av miniatúrnej spálni malého bytu v New Yorku.

10. Paint White Wisp - tvorca Benjamin Moore

"Krásna tónovaná biela farba, ktorá má kombináciu šedej a zelenej, ale v skutočnosti to vyzerá veľmi jasne. Používam ju na stenách, ak potrebujem vytvoriť chladný odtieň. Keďže som často skúšala na hempy handričku v interiéri, White Wisp ju robí sviežejšou. a povzbudzujúce “- zdieľa Frank Roop.

11. Paint Huntington White, tvorca Benjamin Moore

"Huntington biela je moja najobľúbenejšia farba, ktorú som objavil ako výsledok dlhej cesty, na ktorej som musel urobiť veľa pokusov a omylov. Výsledkom bolo, že sa objavilo niečo úžasné. Je to veľmi odlišné od iných farieb, ktoré pravidelne menia vzhľad, daný určitý čas. dní “- zdieľal Darryl Carter.

12. Paint Super White, slávny Benjamin Moore

„Superwhite - stal sa najúspešnejším, najčistejším snehovo bielym tieňom. S touto farbou som potešený, vďaka čomu je okolitý nábytok skutočným umeleckým dielom ako galéria“ - John Call.

13. Paint Wimborne White, vývojár spoločnosti Farrow & Ball

„Wimborsky biela je najkrajší a najkrajší odtieň, získal pokoj, hĺbku. Keď zakrýva steny, získajú vynikajúci lesk a lesk aj bez použitia laku. Výsledkom je moderný a jednoducho elegantný interiér“ - Suzanna Kasler.

14. Paint Winter Orchard, slávny Benjamin Moore

Taniya Nayak - "Veľmi sa mi páči farba Winter Garden, pretože má jemný odtieň šedej, takže môže pracovať s ľubovoľnou paletou farieb."

15. Farba švajčiarskej kávy, ktorú vytvoril Dunn Edwards

„Bez ohľadu na veľkosť domu alebo bytu, všade by mala byť najpohodlnejšia a najobľúbenejšia miestnosť - to je obývacia izba. V tejto miestnosti používam švajčiarsku kávu, kde pôsobí ako hlavné pozadie. objekty sú skutočné umelecké diela, čo je najlepší odtieň, pretože sa nelíši v jasnosti žltej a ružovej farby - "Trip Hainish".

16. Paint Slipper Satin, developer Farrow & Ball

Jeffrey Alan Marks sa podelil o svoj dojem - farba "Atlas pre topánky bol dobrým príkladom toho, ako ožívajú tradičné izby. Upokojuje, dodáva pocit pokoja, ľahkosti, veľmi útulný a atraktívny. Okrem toho funguje skvele v domácnostiach s elegantnými architektonickými prvkami pretože sa zameriava na najvýhodnejšie detaily.

17. Biela holubica, vyrábaná Benjaminom Moorom

Emily Munro - "Biela holubica - farba s jemným krémovým odtieňom, ktorý dodáva domu teplo. Farba je ideálna pre byty z oblasti, kde je minimálny počet slnečných dní a väčšina z nich má zatiahnutú oblohu. Koniec koncov, posilňuje a dodáva sviežosť, nie odkazuje na moderné studené možnosti.

18. Historická biela farba, nová od Dunn Edwards

Sarah Barnard - „Klasická biela, vhodná do každého interiéru a obytného priestoru.„ Stará biela “farba patrí do prvotriednej triedy, nemá ostrú špecifickú vôňu a neobsahuje prchavé organické látky, s ktorými milujem prácu, pretože je to bezpečné, príjemné ".

19. Paint Acadia White, najnovšia novinka Benjamina Moora

„Odtieň Acadia white je zlatý priemer medzi najteplejšími odtieňmi. Je tu rovnováha a funkčnosť. V skutočnosti je to najúspešnejšia biela, kde sa vyberajú správne proporcie bielej a smotanovej farby. Patrick Ediger.

20. Chantilly Lace, Benjamin Moore Design Solution

Moises Eskenazi - "Chantilly Lace Color" je svetlá, živá substancia, ktorá má hĺbku, nepatrí do sterilných odtieňov, patrí skôr k chladnému prostrediu, ale môže dať teplým tónom v miestnosti. kde je všetko tradičné a súčasné.

Bez ohľadu na zvolenú farbu, každá z možností urobí miestnosť dômyselnou, jednoduchou, útulnou. Avšak, nemali by ste robiť všetky izby v dome biely, ako dobre, tiež, je v prebytku. Tu musíte experimentovať, pridávať do bielej základne živšie bohaté detaily. Ukážte svoju fantáziu, vyberte len najbližšie k svojmu srdcu a zistite, ako sa nenápadná miestnosť stala najatraktívnejšou.Zanechajte Svoj Komentár