Spálňa design 14 metrov štvorcových. m - 45 fotografií z interiérov

Spálňa v našom živote má zvláštne miesto: tu odpočineme, relaxujeme, zotavujeme sa po pracovnom dni. Predpokladom pre organizáciu interiéru je pohodlie, pohodlie domova, pokoj mysle. Každý majiteľ by chcel byť obklopený štýlovou, krásnou atmosférou s moderným nábytkom a prvotriednym dizajnom. Na zabezpečenie dizajnu spálne 14 m2. m, musíte starostlivo zvážiť všetky detaily, zoznámiť sa s niektorými z jemností a odporúčaní špecialistov v oblasti plánovania a dokončovania, ktoré sa čítajú ďalej.

Ako vizuálne zväčšiť priestor

Malé oblasti sa často chcú opticky rozširovať, aby sa zbavili stiesnených, preplnených kútikov a získali maximálne výhody 14 štvorcov. Nasledujúce praktické tipy vám pomôžu:

  • Miesto blízko dverí, okná by nemali byť nútené s bočnými stolíkmi, stoličkami, inými výrobkami. V našom prípade to bude len efekt poruchy, nie dobre upravený ako dobre premyslený plán. Otvorené priestory prispejú k vizuálnej korekcii, priestrannosti.
  • V malej miestnosti je lepšie použiť svetlú paletu farieb pozostávajúcu z bielych, pastelových, piesčitých, svetlých odtieňov. Použitie tmavej nasýtenej farby spôsobí, že celkové zloženie bude stručné, nepohodlné pre život.
  • Strop, obzvlášť nízky, sa odporúča pokryť ľahký materiál. Najlepšia možnosť by bola natiahnutá lesklá možnosť, ktorá by odrážala kúsky nábytku pod ňou, príslušenstvo a dodala ďalšiu hĺbku.
  • Musia byť prítomné zrkadlá, reflexné povlaky na výrobkoch danej situácie. Vyzerá to zaujímavo, ak zavesíte zrkadlo pri okne. Zobrazí sa krajinná ulica, takže sa vytvorí efekt rozšírenia oblasti.
  • Harmonicky zväčšiť dĺžku tapety na stenu s horizontálnymi čiarami rôznej hrúbky, alebo horizontálne nie veľké vzory. Príliš malé obrázky na pokrytie nemusíte vyberať, dávajte prednosť priemeru.
  • Veľké množstvo nábytku, výzdoby, malieb, dekorácií nie je vhodné na umiestnenie 14 metrov štvorcových. m, takže zvoliť prostredie by malo byť racionálne, z najpraktickejších, funkčných možností.
  • Rovnaký typ povlaku je relevantný pre podlahu, výhodne jeden tón, čím sa zabezpečí integrita dizajnu.
    Textílie a záclony sú masívne, príliš tmavé tóny skryjú priestor, takže používajte ľahké, priesvitné tkaniny vyrobené z prírodných materiálov.
  • Vždy, keď je to možné, by malo byť zakúpené lôžko na dekoratívnych nohách, aby sa nad podlahou ponechal voľný priestor, čím sa uľahčí všeobecné vnímanie.

Rada. Ak máte obdĺžnikový tvar miestnosti, potom vzdialenosť od dverí k oknu by nemala byť preplnená rôznymi predmetmi. S štvorcovým tvarom - použite diagonálny laminát.
Užitočné odporúčania pre návrh projektu

Pred začiatkom opravy najprv urobte vizuálny obrys alebo dispozíciu budúcej spálne. Analyzovať nielen umiestnenie všetkých vecí, stoličky, nočný stolík, šatníková skriňa, komoda, ale aj miesta pre spínač, osvetľovacie zariadenia, približné rozmery situácie. Môžete si najať dizajnéra, rovnako ako vyzdvihnúť hotový projekt sa vám páči na internete, ale v tomto prípade musíte vziať do úvahy oblasť a presné umiestnenie okenných otvorov.
Ak chcete organizovať skladovanie, použite vysoký šatník, vysoko na strop, ako sa zbaviť prítomnosti nadbytočných položiek v miestnosti. Mal by mať veľké množstvo vecí, ale mal by mať malé miesto. V prítomnosti nočné stolíky, je lepšie dať ich blízko k posteli, a komody, police, vyberte vysoký, úzky tvar. Venujte osobitnú pozornosť usporiadaniu nábytku, všetko by malo byť optimálne usporiadané, harmonicky kombinované medzi sebou. Dajte prednosť vysokej police, ako niekoľko políc, je jednoduchšie uložiť veľa potrebných položiek v ňom.

Textílie sú vyberané tak, aby sa čo najviac zhodovali, to znamená, že farba a vzory na vankúšoch, kobercoch, záclonách, obrusoch by sa mali prekrývať s jedným, musíte sa na to veľmi snažiť.Ako si vybrať farebné riešenie v malej miestnosti

Voľba farby závisí od osobných preferencií majiteľa, má rád jasné, kričajúce akcenty, alebo preferencie je lepšie dať pokojné, prirodzené tóny. Ako možnosť si preštudujte orientáciu okien. S konštantným odtieňom severnej strany orientácie zdvihnite teplejšie odtiene a pri konštantnom južnom osvetlení pridajte chladný tón na vyváženie percentuálneho pomeru tepelnej rovnováhy svetla.Usporiadajte posteľ správne

Posteľ zaberá kľúčový moment v interiéri, jeho poloha musí byť od začiatku starostlivo premyslená. Spálňa má rozlohu 14 m2. m je dostatočný priestor na umiestnenie plnej rodinnej postele euro. Určite ho môžete nahradiť rozkladacou pohovkou, ale bolo by vhodnejšie, pohodlnejšie sa pozrieť na posteľ. Najčastejšie je miesto pre to určené v strede miestnosti, kolmo na jednu z bočných stien, ak je tvar blízko námestia. Toto je najviac organická možnosť, vhodná pre väčšinu rodín. Ak je tvar miestnosti podlhovastý, môžete experimentovať umiestnením produktu priamo pri okne, v blízkosti jednej zo stien. Naopak, v tomto prípade pripojte skriňu alebo nočný stolík, stôl, malú mäkkú stoličku. Ak sa chystáte na opravu pre dievča, nemôžete robiť bez toaletného stolíka s veľkým zrkadlom, kde môžete vyčistiť.

Existuje mnoho modelov nábytku na stavebnom trhu: môžu byť s chrbtom z mäkkého materiálu, alebo kované riešenia, na stočených nohách alebo stojanoch, so zásuvkami na skladovanie vecí, bielizeň, čo je veľmi výhodné z hľadiska úspory využiteľného priestoru. V malej miestnosti sú vhodné možnosti osvetlenia, na kovových nohách, mierne nad úrovňou podlahy. Pod ňou môžete položiť načechraný koberec ľahkého tónu, vhodný pre farby stien a stropu.Organizácia integrovaného osvetlenia

Pri plánovaní osvetlenia, berúc do úvahy všeobecné osvetlenie, môže byť toto svetlo rozptýlené napríklad zo zavesených zabudovaných zariadení. Masívne stropné svietidlá, lustre by mali byť vylúčené, aby nespôsobovali presýtenie kompozície. Ak potrebujete pridať svetlo do práce, prečítajte si, pripravte sa na posteľ, potom použite stolové lampy, nástenné svietidlá, nízko položené lampy. Žiarovky, LED, fluorescenčné možnosti - môžete si vybrať ľubovoľnú chuť. Môžete vytvoriť výklenok v stene tým, že do neho vložíte dekoratívne sviečky a ďalšie doplnky. Osvetlenie pod rámami obrazov, fotografií, panelov na stenách bude vyzerať krásne, ale je dôležité brať do úvahy celkový štýl interiéru, pretože dizajn nočných svietidiel vyberá najvhodnejšie pre základné klasické, moderné riešenie dizajnu. Pri návšteve priestorov je potrebné dosiahnuť pohodlie, pohodlie.Dizajnová miestnosť 14 štvorcových. m: obývacia izba a spálňa v jednej miestnosti

Často je spálňa spojená s obývacou izbou, kde majú byť ubytovaní hostia a priatelia. To môže vykonávať mnoho funkcií - knižnica, kancelária, priestor pre spoločenské hry. Všetky zóny je potrebné starostlivo premyslieť, vymedziť medzi sebou pomocou nábytku, drevených políc a prvkov krásnej výzdoby.

Pre kombinovanú izbu si vyberte mechanizmus na transformáciu postele alebo pohovku s možnosťou sklopenia. Formuláre by sa mali vyznačovať jasnými geometrickými obrysmi, minimálnym nastavením tónu, nedostatkom priestorového dekoru.

Jasné akcenty na tapetu oživia situáciu v podobe modernej fotografickej tlače, nezvyčajných farieb záclon na okno, štýlových prikrývok, originálnych nočných koberčekov.

Varovanie. Počet obrazov na stenách je obmedzený na jeden obrázok nad hlavou postele, inak dostanete úplnú zlú chuť.

Odporúča sa vybrať obrázok s perspektívou, ktorá sa tiahne do diaľky, aby sa vizuálne rozšírila malá spálňa. Obľúbené sú 3-D tapety s mestskými skicami, mrakodrapy, aleje parku a záhrady.Recepcie zónová spálňa obývacia izba

Táto multifunkčná miestnosť bude vyžadovať osobitnú pozornosť, aby sa v nej správne odlíšil priestor. Hlavnou úlohou je identifikovať tri hlavné oblasti, konkrétne priestor na spanie, pre hostí, kde je potrebné usporiadať sedadlá na sedenie a odpočinok, ako aj priestor na uloženie šatníka v podobe komody, skrine, nočného stolíka. Najčastejšie sa rozlišovanie robí pomocou nábytku, ale to sa dá urobiť aj vo forme dekorácie na stenu s rôznymi materiálmi alebo farebným kontrastom. Je možné fantázovať s podlahou, kobercom na posteľ a v obývacej izbe - parketami alebo laminátom.Územné plánovanie sa vykonáva pomocou osvetlenia. Na tento účel sa v priestore na spanie používa mäkké, tlmené, difúzne svetlo, pre hostí je vhodná priemerná úroveň osvetlenia, napríklad z inštalovaných stojacích svietidiel, žiariviek. Najväčšia sila je potrebná v pracovnom priestore, kde sú miesta na čítanie kníh, spoločenských hier, štúdia. Tu je potrebné nainštalovať zariadenia s jasne nasmerovaným svetelným tokom.

Organizácia interiéru spálne 14 m2. Naše vlastné úsilie nie je taká náročná úloha, hlavnou vecou je nasledovať rady a triky dizajnérov a nezabudnúť na kreativitu vo fáze návrhu.

Zanechajte Svoj Komentár