Mužský interiér - dizajnové prvky

Mužský interiér je premyslený, organizovaný a voľný priestor. Skutočne silný charakter osobitnej kontroly nad vlastným územím. Preto, aj keď nie je možné vytvoriť otvorený plán, sú jednotlivé miestnosti čo najpriestrannejšie. Často sa pri takomto výkone dá vysledovať minimalizmus a výnimočná funkčnosť. Je ťažké nájsť zbytočné komponenty vo forme nadbytočného nábytku a dekoru (vankúše, obrúsky, figúrky atď.), Ktoré ženy tak milujú. Chlapci sú v tejto veci radikálnejší, demonštrujú stručnosť, brutalitu, primitívnu moc a asketiku, zostávajú verní svojim vlastným záujmom a neprehliadajú svoje obľúbené hobby. S tým všetkým je vždy miesto pre potrebné predmety a veci, z ktorých netrpí pohodlie používania priestoru.

materiály

Zástupcovia silného pohlavia používať v dizajne materiálov s výraznou textúrou a textúrou: ľan, koža, kov, kameň, tehla, drevo. Pre nich je okrem vizuálneho dôležité hmatové vnímanie miestnosti. Pre podlahy, parkety alebo masívne drevo je zvolený tak, aby cítil teplo dreva, a pre steny - tehál alebo betónu s dekoratívne omietky, ktoré chcete dotknúť. Často sú veci tkané alebo pletené, pytlovina. Tkanina záclon je väčšinou hustá a ťažká, čo váži celkový obraz. To všetko vám umožňuje cítiť silu a väčšiu dôveru v dosahovanie cieľov. Kombinácia hrubých a ľahkých materiálov vytvára kontrast, ktorý zdôrazňuje charakter mužského dizajnu. Takže na pozadí kamennej alebo tehlovej steny je výhodný mäkký roh s ľahkými podperami pre kovové lampy.
štýl

Bakalárske bývanie je často neodmysliteľnou súčasťou ideálneho poriadku. Je to kvôli správnej organizácii priestoru: aspoň extra nábytku. Otvorené police sú úplne nahradené skrytými skladovacími systémami. Racionalizmus a praktickosť prichádzajú do popredia: každý štvorcový meter priestoru sa v tomto prípade používa striktne. Ultramoderné štýly sú veľmi relevantné, pretože väčšina mladých ľudí má vášeň pre najnovšie technológie. Bezchybne sa spájajú so známymi a praktickými vecami. Vďaka tomu je výstup charakteristický a individuálne postavený, čo odráža preferencie jeho majiteľa. Renomovaní predstavitelia silnejšieho pohlavia dávajú prednosť štýlu kabinetu s množstvom dreveného obloženia a nábytku čalúneného kožou. Takže, na pozadí iných úprimne povedané, vystupujú tieto štýly:

  • progresívne a cool hi-tech (hi-tech);
  • kreatívna a provokatívna modernizmus;
  • skúsených klasických klasikov;
  • kreatívne a priestranné podkrovie;
  • správny a diskrétny minimalizmus pre štúdio;
  • mestský a praktický mestský;
  • svetlý a elegantný škandinávsky.
Rozsah farieb

Dizajn miestnosti, vyrobený v brutálnom štýle, často nie je príznačný pre množstvo svetlých svetlých farieb. Je však ťažké ho nazvať nudným aj napriek prevahe pokojnej farebnej palety. Je pomerne univerzálny a kompatibilný s akcentnými odtieňmi: zelená, zelená, hnedá a modrá. Dokonca s pridaním jasu je v súlade s celkovou farebnou schémou. Výhodou sú neutrálne a prírodné odtiene kameňa, dreva a kovu. Zaprášené odtiene sú vyberané častejšie, ale pastel a biela nie sú výnimkou. To svedčí o nedostatku mužskosti, ale o nepohodlie zo života v ponurej atmosfére. Byt model pre skutočného človeka nie je obmedzený na výber odtieňov ako akcenty: horčica, tyrkysová, levanduľa a terakota bude hodný spoločnosti ako laconic biele a prísne opak.
Čierna farba v interiéri

Táto farba je veľmi populárny pre domáce dekor. Kompetentný prístup k procesu nedovolí všeobecnú smútok a smútok, výsledok bude mimoriadne luxusný a elegantný. Závažnosť a stručnosť prinesie tlmené povrchy a prírodné drevo. Milovníci, ako je tento veľa - to robí miestnosť mystický, tajomný, štýlový, prísny a brutálny. Navyše, jeho všestrannosť umožňuje bezproblémovú interakciu s rôznymi farbami. Ale v prvom rade je takáto farba neuveriteľne praktická, a preto je zvolený tak nábytok, posteľná bielizeň, ako aj základná úprava. Takáto miestnosť má vždy pevný vzhľad, ako štýlový čierny oblek. Vizuálna rovnováha priestoru je vytvorená v dôsledku zónovania pomocou sklenenej priečky a ďalších zdrojov osvetlenia.
osvetlenie

Osvetlenie hrá významnú úlohu v bakalárskom byte. Neexistuje žiadny priestor pre viaccentrálny centrálny luster. Je nahradená stojanovou lampou s tlmeným svetlom, svietidlami, osvetlením jednotlivých zón a skrytými. Je to spôsobené prítomnosťou silného sexuálneho „tunelového videnia“ v dôsledku vizuálnych vlastností. Revízne odvetvie je malé, ale vidia ďaleko a jasne. Silná podlaha je mimoriadne racionálna - hlavné svietidlo v miestnosti je nevyhnutne výškovo nastaviteľné, spínače sú vybavené stmievačmi a vstavané stropné svietidlá plnia úlohu zónovania priestoru. Ľahkosť pridá lampu so sklenenou základňou - na pozadí tehlovej steny sa zdajú vznášať sa vo vzduchu. Podľa osvetlenia, prezentovaného v bakalárskom priestore, môžete určiť charakter majiteľa, najmä ak je v miestnosti veľa svetla, čo je zriedkavé.
Návrh izby

Takéto smerovanie v umeleckom dizajne, ako brutalizmus, najviac zodpovedá mužskému charakteru usporiadania priestorov. Dosiahnutie tohto efektu je dosiahnuté pomocou textúr hrubých povrchových úprav a bežných prírodných textílií. Nábytok musí byť multifunkčný, silný a ergonomický. Aj napriek láske k starožitnostiam si silnejšia podlaha vyberá najpraktickejší a najodolnejší nábytok s dlhou životnosťou. Hladkosť rohov a ohybov by sa mala vylúčiť a čiary sa musia rovnať. Tento dizajn sa vyznačuje obmedzenou prísnosťou, keď nedochádza k preťaženiu s detailmi a faktúry sa dostanú do popredia. Hlavná vec je tu nájsť "strednú zem" pri výbere farebných riešení, ozdôb a dekoračných prvkov. Veci racionálneho predstaviteľa silnejšieho pohlavia by mali byť esteticky vyvážené a štýlové, ale v žiadnom prípade nie náhodné.
Obývacia izba

Jeho kútik pre chlapa je povinný, pretože tam môže tráviť čas pohodlne s priateľmi, napríklad hraním hazardných hier, alebo sám so sebou, robiť svoju obľúbenú vec - hrať na hudobnom nástroji, sledovať filmy a svoje hobby. Mužstvo dá miestnosti masívne predmety vo forme dreveného stola a konferenčného stolíka z kovu. Obývacia izba však nemá vždy vhodnú formu - dá sa roztiahnuť z okna na dvere, čo vždy neumožňuje organizovať a využívať celý priestor. V tomto prípade môže byť rozdelený do zón delením dreveným modulom pod uhlom na steny, rôznymi podlahovými krytinami a bodovým osvetlením. V rekreačnej oblasti sa nachádza televízor, drevená surová lavica vo forme pohovky s matracmi v hrubých krytoch a sklenený stôl s farebnými poťahmi. Pomôže to drasticky zmeniť pôvodnú atmosféru, vďaka čomu je príjemné a relaxačné.
spálne

Skladacie pohovky, samozrejme, silnejší sex preferuje kvôli ich praktickosti. Veľké postele sa však vyberajú oveľa častejšie, pretože ich nie je potrebné systematicky vysvetľovať. Ležať na ňom je vhodné sledovať programy, videá, filmy a športové hry, hrať herné konzoly, napriek ich veku. Moderná spálňa pre bakalárov môže ubytovať bar naplnený vašimi obľúbenými nápojmi. Farebná schéma nemusí byť béžová alebo oceľová, aj keď obmedzenosť a stručnosť sú pre chuť silnej podlahy. Ale dnešní zástupcovia silnejšieho pohlavia sú často obdarení slušnou chuťou, čo vám umožňuje štýlovo ozdobiť priestor v jasných farbách. Nech nie sú blyštivé, ale výrazné a hĺbkové, ktoré nezmenia: čokoládovo hnedá, tlmená červená, oceľová, tmavo modrá. Pohľad nebude zároveň ponurý, ale výlučne originálny a odvážny. Čo je netriviálna možnosť vybrať tabuľku výzvu.

štýlšpecifickosť
Hi-Tech (hi-tech)Ústredným prvkom je posteľ, stena za ňou môže mať odvážne kožené čalúnenie. Strop: viacúrovňové, zavesené, zrkadlo. Farby: biela, čokoládová, grafitová, tmavo béžová. Materiály: sklo, prírodný kameň, zrkadlové povrchy, chrómová oceľ, betón.
Art DecoPosteľ v spálni je veľká, pokrytá kameňmi. Materiály: drahé, prírodné. Strop: napätie alebo zavesenie s rozstrekovaním kryštálov. Textílie: satén, brokát, hodváb, zamat. Pozlátenie na objektoch dodá luxus. Farby: slivka, striebro, piesok, zlato, víno.
moraVzdušnosť a pastelové odtiene (studené vyvážené teplé). Farby: tyrkysová, piesková, modrá, modrá. Prvky: kotvy, morské scenérie, antické kompasy, mušle. Panoramatické okná s ratanovými valcami, podkrovie. Kované lampy, ľahký drevený nábytok, tapety.
kuchyne

Kuchyňa už dávno prestala byť výlučne ženským priestorom. Dizajnéri si uvedomujú, že sa rozčuľujú a Provence okolo seba, väčšina chlapcov nechce sledovať. Nie každý sa môže pochváliť priestrannou izbou, pretože v jednej izbe Chruščov, napríklad, kuchyňa je pomerne malá, na rozdiel od dvojizbových a trojizbových kuchýň. Efektívne zarámované okno sa nechá v dennom svetle, vizuálne zvyšuje priestor v odnushku, rovnako ako kompaktný headset v bielej farbe. Pre viac miestností, tlmené odtiene, mramor a drevené dosky bude robiť. Stredom dizajnérskeho riešenia môže byť masívny medený extraktor alebo ťažké zariadenia ukryté v sklenenej skrinke. Bakalárska kuchyňa nie je považovaná za takú bez regálu s vínom. Exponované na prednej strane drahej fľaše dá miestnosti pátosu. Farby nemusia byť monochromatické, stolová doska je jasne žltá. Vytvorenie štýlovej kuchyne pre skutočných znalcov umeleckého dizajnu a chutného jedla zaručuje príjemné posedenie nielen pre majiteľa, ale aj pre jeho hostí.
kúpeľňa

Bez ohľadu na štýl koncepcie je takáto kúpeľňa minimalistická, dizajn je extrémne lakonický a paleta farieb je obmedzená, striktná a monochromatická. Často prevládajú svetlé farby: šedá atď. Tu je dôležité nájsť svoj individuálny štýl, či už je to ročník, luxus, otrhaný šik alebo futurizmus. Výkon môže byť typický, minimalistický, bohémsky, technologický, v blízkosti priemyselného smeru alebo určeného vidieckeho štýlu. Pomôže v tomto mramore, veľké dlaždice, inštalatérske "starožitnosti". Nebolo by zbytočné používať svetlý farebný prízvuk (fialový, zelený, modrý, šarlátový, atď.), Ktorý je obzvlášť dôležitý pre kúpeľňu v štandardnom čiernobielom prevedení. V každom z nich môže byť variácia bohatého zoznamu a poznámka brutality a výnimočnej mužskosti.
študovať

Pracovná atmosféra kancelárie musí byť v súlade s pevnosťou a zdržanlivosťou. Všetko by malo prispieť ku koncentrácii a plodnej aktivite: je vybraná pokojná farebná paleta, pohodlný a dobre vyrobený nábytok. Klasické predstavenie je preferované prevažne zrelé a držané predstaviteľmi silnejšieho pohlavia. Je potrebné mať nábytok vhodný pre pracovnú plochu: počítačovú stoličku a stôl, na ktorý by mal počítač sedieť, ale aj dostatok priestoru pre plnohodnotnú prácu. Je dobré, ak existujú priestory na ukladanie dôležitých dokumentov a kancelárií, pretože mnohí majú možnosť pracovať doma. To nebolí a ďalšie stoličky, ktoré pomôžu rozptýliť a vziať si prestávku. Skriňa sa neobjaví ani bez regálov, políc a kartoték.

Je to dôležité! Keďže sa v kancelárii sústreďuje značný počet kancelárskych zariadení, stojí za to sa postarať o umiestnenie a počet predajní vopred.
šatník

Obchodné zástupcovia silnejšieho pohlavia začali dávať prednosť skrini namiesto skriniek. To je primárne kvôli pohodliu: košele, nohavice a kravaty sú usporiadané na ramienkach a vyzerajú elegantne, bez potreby žehlenia. A tí, ktorí sú cudzí podnikateľskej sfére, môžete zastaviť výber na policiach s menším priestorom pre vešiaky. Čas je cenný pre mužov, takže organizovanie šatne pomáha šetriť peniaze. Charakter sa prejavuje v dizajne: závažnosť línií, ušľachtilé odtiene dreva, funkčnosť. Výplň predstavujú vešiaky, držiaky na nohavice a košele, priehradky na doplnky, oblečenie, spodná bielizeň, tričká, čiapky, šály, topánky. Nie je zbytočné umiestnenie zrkadla a puf. Rýchlejšie zistenie vecí pomôže ďalším osvetľovacím a priehľadným panelom. Ak je priestor zapojený až do stropu, mali by ste sa starať o schody alebo špeciálny dizajn, ktorý vám umožní dostať veci z vysokých políc. Na uskladnenie vhodného príslušenstva si môžete pripraviť samostatné miesto pre športové záľuby.

Je to dôležité! Pri vytváraní šatne by sa malo dbať na prítomnosť ventilačného systému a vylúčiť zvýšenie stupňa vlhkosti.
Interiér a hobby

Náhodné dekoratívne časti v dome zástupcu silnejšieho pohlavia sa nenachádzajú. Každá zložka, či už maľba, fotografia alebo sochárstvo, má význam a vyjadruje estetické preferencie majiteľa. Prírodné kvety sa často používajú ako dekorácie, naplňujú miestnosť kyslíkom a vytvárajú útulnosť. Celkový vzhľad by nemal byť preťažený kombináciou odtieňov a vzorov. Prinajmenšom sa vykonávajú v rovnakom štýle a opakujú sa tvar niektorých objektov usporiadania. Psychológovia odporúčajú silnú pôdu na pridelenie zóny pre šport alebo záľuby. To môže byť dielňa alebo mobilná dielňa, ktorá vám umožní urobiť niečo vlastnými rukami, a to je veľmi cenné pre každého zástupcu silnejšieho pohlavia. Preto je roh pre suveníry, trofeje, vybavenie, príslušenstvo pre rybolov organicky vhodné do bachelorského sídla. Brutálny interiér rýchlo začína odmietať konvencie a stereotypy - ani telocvičňa s hruškou tu nebude zbytočná.
Zanechajte Svoj Komentár