Svadobné sála Decor +100 foto DIY nápady

Na slávnostný deň svadobného obradu by malo byť všetko perfektné - a šaty novomanželov, výzdoba automobilov, miesto na maľovanie a reštaurácia. Teraz môže byť návrh svadobnej sály zverený dizajnérovi alebo celej kreatívnej agentúre a môžete to urobiť sami. Pri pohľade cez svadobné albumy priateľov alebo štúdium fotografií na internete, môžete nájsť milióny kreatívnych nápadov pre návrh osláv. Ihneď musíte pochopiť rozdiely medzi slovom dekor a dekorácie. Výzdoba je solídna, premyslená svadba, v ktorej sú izby a autá aj pozvánky zdobené v rovnakom štýle. Zvyčajná výzdoba haly - balóny nafúknuté v predvečer a lesklé girlandy zostali z osláv nového roka. Nižšie je rad tipov, že aj nevesta a dekoratér bude potrebovať pre zdobenie svadobné oslavy.

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť

Nedávno, vo svadobných fotografických správach je veľmi malá individualita v dizajne haly. Zvyčajne každý používa rovnaké dizajnové pečiatky, prenáša nesprávny dekor z jednej svadby do druhej. Tu je niekoľko chýb, aby sa zabránilo pre správne dekorácie svadby:

 1. Nie je potrebné snažiť sa ozdobiť to, čo je tak krásne samo o sebe. Napríklad reštaurácia je veľmi krásna, starostlivo vybraná podľa celkového štýlu interiérového nábytku. Namiesto toho, aby hostia ukázali krásu zadnej časti stoličky, nevesta sa snaží tvrdo vytiahnuť biely kryt cez stoličku, uistite sa, že tam držte luk. Alebo iná situácia - svadba v prírode, na malebnom a krásnom mieste. Zdá sa, že je potrebné niečo iné - svetlé farby prírody, prírodné krásy. Ale dekoratér trvá na stovke zlatých guličiek a obrovských kvetináčoch s kvetmi, pretože som si istý, že takéto svadobné pečiatky budú vhodné všade. V skutočnosti, úlohou svadobné výzdoba je zdôrazniť krásu miesta, kde sa bude konať oslava, av prípade potreby, dať mu slávnostnú atmosféru.
 2. Rozpor medzi štýlom osláv a interiérom miestnosti, kde sa bude konať svadba. Súhlasím s tým, že je veľmi ťažké vstúpiť na námornú svadbu v reštaurácii s pompéznym klasickým dizajnom. Námorné motívy budú vyzerať aspoň podivne medzi ťažkými lustrami, pokrytými pozláteným, nádherným nábytkom. To isté platí pre farebnú schému. Napríklad, nevesta vidí svadbu v šarlátových farbách a kaviareň si vybrala interiér modro. To znamená, že musíte buď uzavrieť farby v interiéri bielymi plátnami a ozdobiť vrch alebo sa pokúsiť skombinovať tieto odtiene. Preto musíte buď vybrať reštauráciu pre štýl vašej svadby, alebo naopak. Ak nie je v meste žiadne iné miesto, ktoré je v deň určené na oslavu zadarmo, je lepšie vybrať si iný dekor, ako sa snažiť kombinovať nekompatibilné.
 3. Neprimeraná kombinácia viacerých štýlov v dizajne. Napríklad, nevesta si vybrala klasiku pre základňu, vyzdvihla vhodné oblečenie, reštauráciu a dokonca aj hudobný orchester. A potom som pridala stoly z mäkkých hračiek, ktoré som duplikovala na pozvánkach a vytvorila samostatnú fotografickú zónu s plyšovými zvieratami. Takýto krok je z jej pohľadu opodstatnený - je to mäkká hračka - prvý dar jej snúbenca po stretnutí. V skutočnosti, zmes dvoch štýlov v dizajne je zarážajúce a kazí celkový dojem.
 4. Postupujte pri zdobení iba jednej farby. Často môžete počuť: „Moja priateľka má svadbu fuchsie, naliehavo potrebujem šaty tejto farby!“. V snahe o štýlový dekor, nevesta a dizajnér zblázniť, v pravom slova zmysle, a pokúsiť sa napchať hlavnú farbu svadby do všetkého. Zároveň zanedbávajú tie odtiene hlavnej farby a chcú robiť všetko rovnaké. Dokonca aj pri použití kombinácie kontrastných farieb nie je potrebné stlačiť ich do všetkých možných detailov osláv, len jeden alebo dva jasné ťahy.

Preto je výzdoba svadobnej sály kombináciou konceptu osláv s individuálnymi vlastnosťami novomanželov.

Kde začať návrh miestnosti

Akonáhle je miesto obradu konečne určené, môže začať plánovanie dekoratívnych prvkov. Prvá vec, ktorú začať, je výber tém pre dekor a základné farby svadby. V prípade, že celá svadba je venovaná konkrétnej téme, potom bude prirodzene vhodná výzdoba haly. V ostatných prípadoch si môžete vybrať štýl a farby, ktoré budú zodpovedať miestu oslavy.

Po výbere predmetu sme sa rozhodli s konkrétnymi oblasťami, ktoré budú zdobené na oslavu. Najčastejšie ide o miesta haly:

 • stoly, na ktorých môžete nastaviť vázy alebo koše s kvetmi;
 • dizajn okuliarov;
 • výzdoba reštauračného priestoru;
 • drobné doplnky, ktoré vytvárajú dojem svadby (pozvánky, karty pre hostí, krúžky na obrúsky atď.).

Nákup svadobné dekor môže byť drahšie ako objednanie banket. Väčšina prvkov dizajnu však môže byť vytvorená vlastnými rukami prezeraním niekoľkých tematických videí na internete. Nevesta, spolu so svojimi priateľmi, môže urobiť okuliare pre mladých, rafinované obrúsky a malé darčekové krabičky pre hostí.

Tipy na zdobenie svadobnej sály

Aby bolo možné výzdobu svadobnej sály, aby zodpovedali štýlu oslavy, je lepšie, aby sa zoznam podnikania pred začatím práce. Dôležité myšlienky, ako aj myšlienky, ktoré sa zrazu dostali na myseľ, by sa mali okamžite zapísať do poznámkového bloku, pretože v poslednej chvíli majú tendenciu byť zabudnutí. Zoznam by sa mal skladať z niekoľkých častí:

 • čo plánujete urobiť sami so zoznamom toho, čo ešte musíte kúpiť;
 • zoznam toho, čo bude nariadené;
 • dôležité telefónne čísla a adresy, ako napríklad kvetinárstvo alebo sklad textilu;
 • nápady, o ktorých stále musíte premýšľať.

Snažte sa premýšľať cez každú zónu slávnostnej sály samostatne a nesnažte sa vytvoriť celý koncept naraz.

Hlavné myšlienky a štýly osláv

Každá nevesta sníva o dokonalej svadbe, ktorá bude klásť dôraz na jej individualitu a zároveň na jeden večer prenesie hostí do rozprávky. Niektorí novomanželia radšej usporiadajú svadbu na základe svojich záľub alebo životného štýlu, zatiaľ čo iní hľadajú nápady v módnych časopisoch alebo fotenie na internete. Existuje niekoľko štýlov win-win pre dekoráciu, ktorá bude vyhovovať takmer každej svadbe:

 • triumf na morských motívoch;
 • svadba v ruskom štýle;
 • obrad v štýle benátskeho karnevalu;
 • svadba s mottom "Amerika v štýle Chicaga 20-tych rokov";
 • Stredoveký štýl;
 • Svadba v stredomorskom štýle.

Takéto štýly nevyžadujú výber konkrétnej miestnosti a neobsahujú komplexné prvky dekoru, ktoré budú musieť vyhľadávať vo všetkých internetových obchodoch. Pod každým dizajnom sa podrobnejšie zaoberá konkrétnymi tipmi, ktoré budú potrebné v praxi.

Námorná svadba

Tento spôsob oslavy je vhodný pre mladých ľudí, ktorých rozpočet je stále obmedzený. Je tu možnosť stráviť minimum na dizajne sviatkov a oblečenia mladých. Zvyčajne sa tento obrad koná v lete, keď teplota vzduchu umožňuje maľovanie a banket na ulici. Je žiaduce mať blízke more alebo aspoň rieku. Pre svadbu v námornom štýle vyhovuje niekoľko miest:

 1. Loď alebo jachta. Ak nie je možné objednať loď na banket, môže sa použiť len na maľovanie alebo fotenie.
 2. Reštaurácia, ktorá sa nachádza na nábreží alebo s panoramatickými oknami, smeruje k nádrži.
 3. Pobrežie, kde sa bude konať slávnostný výjazd, a bufetový stôl pre hostí.

Ak nemôžete nájsť špeciálne miesto pre svadbu v námornom štýle, môžete vhodne ozdobiť obyčajnú reštauráciu. Niektorí ľudia uprednostňujú obrad v zimnej sezóne, keď novomanželia premiestnia hostí oslavy do teplej krajiny.

Na výzdobu haly sa používajú všetky atribúty morskej témy. Hlavnými sú kotvy, mušle, hviezdice, koraly, motúzy. Svadobné farby - biela, všetky odtiene modrej, smaragdové, pastelové farby. Originálny vzhľad v dizajne haly pomocou pásu. Použitím textílií v dizajne sa uprednostňujú svetlé priesvitné tkaniny. Umiestnením kvetov do haly sú doplnené koralovými vetvami, mušlami, siluetami morských koníkov.

Téma svadby neznamená množstvo atribútov. Námorný štýl - ľahkosť vo všetkom, pri pohľade na dizajn hostí by mal cítiť dych oceánskeho vánku a skoro počuť výkriky čajok. Myslenie cez takúto svadbu, mali by ste sa pokúsiť doplniť každý kúsok interiéru morským atribútom, ale zároveň nevytvárať útočisko Poseidon.

Svadba v ruskom štýle

Ak sa chcete odkloniť od tradícií svadobných osláv uvalených Západom, môžete sa obrátiť na tradície svojich ľudí. Svadba v ruskom štýle je dodržiavanie tradícií a rituálov, ktoré začínajú veselou cenou nevesta a končia šiatkou v neveste. Všeobecne platí, že takéto podujatie je veľmi zábavné, hostia sú prekvapení etnickou výzdobou sviatočných a zábavných súťaží.

V dizajne je keramika, ktorá je maľovaná pre Chochlom, množstvo sezónneho ovocia a zeleniny, ktoré sú typické pre konkrétny región. Pri použití v dizajne textílií by sa mali uprednostniť prírodné tkaniny - bavlna, pytlovina. Bolo by vhodné použiť viacfarebné stuhy, svetlé korálky. Súčasne môžu byť korálky vyrobené z bobúľ - rakytníka, kalina alebo čučoriedky. Kytice sú vyrobené z kvetov, ktoré môžu byť doplnené chumáčmi slamy, vetvami smreka.

Atribúty svadby môžu byť veľmi rozmanité - samovary, drevené lyžice, cítil topánky, všeobecne, všetko, čo bude môcť nájsť nevestu na oslavu. Pri organizovaní svadby v ruskom štýle si musíte vybrať vhodnú reštauráciu. Bude veľmi nevhodné pozrieť sa na hostí, oblečených v antickom štýle, v pompéznej sále drahého miesta v centre.

Svadba v štýle benátskeho karnevalu

Benátsky karneval je miestom luxusu, bohatstva a závratných tancov. Hlavným atribútom karnevalu je maska, ktorá skrýva skutočné tváre tanečníkov. Hlavnou črtou svadby v benátskom štýle bude preto použitie masiek novomanželov a ich hostí. Celá sála by mala byť bohato zdobená sviečkami, jiskrami, girlandami, perím a maskami. Hlavná farba svadby je zlatá. To môže byť v tieni s šarlátovými odtieňmi, nasýtené modré alebo teplé žlté. Pri použití textilu je potrebné dávať prednosť nádhernému zamatu, hladkému saténu alebo luxusnému hodvábu. Z hľadiska floristiky je pre benátsku svadbu typické použitie šarlátových ruží, jemných ľalií alebo kompozícií z exotických kvetov. Kytice môžu byť zdobené zlatými jiskrami, korálkami, perím.

Pre obrad v tomto štýle musíte nájsť reštauráciu s luxusnou halou, v ktorej sú prvky pokryté zlatom a kamienkami v hojnosti. Ak nie je možnosť rezervovať si takéto miesto, potom môžete tvrdo pracovať a ozdobiť pravidelnú miestnosť. Na tento účel sa používa veľa tkanín v dizajne, ktorý rozmarne praskne.

Amerika v štýle Chicaga 20 rokov

Štýl dizajnu "Amerika - Chicago of the 20s" možno vidieť vo filme "The Great Gatsby". Je to pre tento film, môžete si vytvoriť vlastnú svadbu. V záujme dodržania tohto scenára stojí za to venovať osobitnú pozornosť výstrojom mladých ľudí a hostí, výberu dopravy. Vzhľadom na dizajn obradnej siene neexistujú žiadne špeciálne požiadavky. Treba však chápať, že Chicago poznáme z 20. rokov minulého storočia zo starých čiernobielych filmov, takže je lepšie sa vyhnúť tvorbe jasných farieb v dizajne. Okrem toho nemusíte používať veľa loptičiek, ktoré sú pre túto éru jednoznačne charakteristické.

Výber kytice kvetov je potrebné zastaviť na pokojné callas, jemné biele ruže alebo vybrať originálne exotické púčiky.

Stredoveký štýl

Napriek tomu, že stredovek nebol príliš svetlý, pri organizovaní osláv v rytierskom štýle sa využívajú tie najlepšie momenty tej doby. To je krásna prírodná krása nevesty, nádherné oblečenie, množstvo prírodných materiálov v dizajne.

Ak chcete usporiadať svadbu v štýle stredoveku, musíte vziať do úvahy množstvo požiadaviek:

 1. Vhodné miesto konania. Ideálnou voľbou je reštaurácia postavená ako zámok alebo vidiecky kamenný kaštieľ. Ak nie sú v blízkosti takéto miesta, potom môžete nájsť inštitúciu, ktorej interiér je plný dreva a kameňa. Môžete tiež usporiadať obrad v prírode, postaviť stan.
 2. Postarajte sa o prepravu. Autá budú nevhodné pre takýto obrad, budú musieť vyklopiť na vozíku alebo vozíku, ktorý je využitý pre kone.
 3. Usporiadať oblečenie pre hostí. Môžete požiadať príbuzných, aby našli svoje vlastné oblečenie, zodpovedajúce dobe. Na tento účel musíte poslať pozvánku s oznámením, a to najmenej dva mesiace pred dátumom oslavy. Môžete tiež dať pri vchode do reštaurácie vešiaky s dámskymi kožušinami a doplnkami a pánske klobúky a plastové meče. Každý hosť pri vstupe do reštaurácie si bude môcť vybrať svoje obľúbené rúcha.

Namiesto triviálneho elektrického osvetlenia je lepšie používať sviečky. Môžu byť umiestnené v okuliaroch alebo kúpiť originálne svietniky, vyrobené za starých čias. Ako kvetinový dizajn je lepšie použiť divoké kvety, ku ktorým môžete pridať niekoľko šarlátových ruží. Riad je možné nahradiť drevenými doskami alebo hlinenými miskami, ktoré zvýraznia štýl času.

Stredomorský štýl

Svadba v stredomorskom štýle - vzájomné prelínanie mnohých smerov. Tu sa môžete stretnúť s atribútmi námorného štýlu a pokojnou klasikou a čiastočnými prvkami svadby-boho. Hlavnou charakteristikou je prirodzenosť a prirodzenosť vo všetkom. Pre svadbu v stredomorskom štýle nie je charakteristická fantastická okázalosť, prísne dodržiavanie určitého predmetu. Všetko, čo musíte urobiť, je nájsť krásne útulné miesto pre obrad a ľahko ho ozdobiť jemnou modrou látkou, zdôrazniť textilné ohyby s bielym tylu, ozdobiť slávnostné stoly niekoľkými bielymi púčikmi. Pre takúto svadbu nie je charakteristický prísny obliekanie, ale môžete odporučiť hosťom, aby sa zdržali náročných večerných šiat a kostýmov.

    

Svadba v špecifickej farbe

Svadbu v konkrétnej farbe možno vykonať v akomkoľvek štýle opísanom vyššie. Zároveň je vo všetkých detailoch len jedna farba alebo jej odtiene. Hostia sú vyzvaní, aby prišli do oblečenia zvolenej farby alebo použili príslušenstvo príslušného odtieňa. Tvorba miestnosti, môžete použiť hru farby a jej odtiene. Napríklad, veľké atribúty hody obliekli do najsýtnejších farieb, napríklad svadobný oblúk, obrusy na stoly, prvky svadobného kytice. Všetky ostatné prvky sa používajú v menej nasýtenom rozsahu.

    

Čo a ako ozdobiť sálu

Svadobná sieň je srdcom obradu. Práve tu hostia gratulujú mladým, dávajú im rozlúčkové slová a sprevádzajú ich do šťastného rodinného života. V reštauračnej sále tancujú manželia a manželky svoj prvý tanec a prejavujú úprimné pocity celému svetu. Návrh haly je rozhodujúcim momentom, ku ktorému je potrebné pristupovať vážne. Na výzdobu haly sa používajú:

 • vzduchové alebo heliové balóny;
 • textil;
 • aranžovanie kvetov;
 • girlandy;
 • omietky.

V súlade s témou svadby si môžete vybrať jeden alebo viac materiálov na dekoráciu.

    

lopty

Balóny sú známe už od detstva. To je konštantný atribút každého sviatku, tak prečo ho nepoužívať pri výzdobe svadobnej sály. Pre dekoráciu môžete použiť obyčajné gule alebo tvary. Môžu to byť siluety labutí alebo krúžkov novomanželov, postavy nevesty a ženícha. Gule často bežia na strop, skôr hélium výrobky vyzerajú skôr originálne, ktoré sú viazané na nevestu a ženícha stoly na pásku. Ďalšou myšlienkou je umiestniť konvenčné balóny do mriežky, ktorá je namontovaná na strope. S príchodom romantického momentu, napríklad počas prvého tanca mladých ľudí, je sieť rozviazaná a loptičky pekne idú po páre a potom zostanú na zemi.

Podľa poradia guličiek sú postavené figúrky, ako sú kvety, zvieratá alebo siluety ľudí. Aj z guličiek si môžete urobiť svadobný oblúk, ktorý dopĺňajú kvety a stuhy. Takýto oblúk sa môže nachádzať v blízkosti vchodu do reštaurácie, označiť foto zónu alebo umiestniť za mladými.

textil

Použitie tkaniny v dizajne haly, dáva príležitosť dať svadbu určitú farbu. V závislosti od predmetu svadby môžete použiť rôzne druhy textilu, vrátane:

 • tyl;
 • organza;
 • hodváb;
 • zamat;
 • prírodné látky.

Tkanina sa používa na ozdobenie svadobného oblúka, stoličiek. Aj s pomocou kusov textilu, môžete ozdobiť strop. Za týmto účelom je jeden okraj plátna pripevnený k stredu stropu a druhý k jednej zo stien miestnosti. Všetky ostatné kúsky látky sú tiež umiestnené od stredu k okrajom haly. Pomocou tejto metódy môžete vytvoriť pocit ľahkosti a romantiky udalosti. Na návrh stolov je možné použiť plátno.

Очень оригинально смотрится, если стол покрывается скатертью яркого цвета, а сверху выкладывается слой полупрозрачного фатина.

При помощи отрезков ткани можно визуально зонировать торжественный зал. Vytvára napríklad zónu s tabuľkami, samostatnú oblasť pre tanec a zábavu, ako aj miesto, kde môžete nasnímať obrázok pre pamäť.

Čerstvé kvety

Čerstvé kvety - konštantný atribút svadby. Nevesta ich zahŕňa do svojej kytice a hostia si nevedia predstaviť, ako sa môžete na oslavu zúčastniť bez kytice. Čerstvé kvety môžu byť použité na výzdobu haly vytvoriť osobitnú atmosféru osláv. Špecifický typ rastliny sa vyberá v závislosti od preferencií nevesty, ako aj na základe všeobecnej témy osláv. Kvety sa používajú pri výzdobe stolov a mladých ľudí a hostí, tkané do svadobného oblúka alebo umiestnené vo vázach po obvode haly. Môžete použiť jeden typ rastliny alebo zmiešať zloženie poľných a exotických púčikov.

girlanda

Na výzdobu haly môžete použiť elektrické svetlá a kvety alebo papierové figúrky. Elektrické svietidlá je možné zavesiť na strop alebo skryť pod obrusy. V tmavom svetle vytvorí osvetlený obrus osobitnú romantickú atmosféru. Kvetinové a papierové girlandy môžu byť vyrobené nezávisle od improvizovaných prostriedkov. Takéto výrobky sa používajú na ozdobenie fotografickej zóny alebo svadobného oblúka.

    

tvorba listy

Sadrové listy sú predávané v čisto bielej farbe, ale môžu byť natreté na objednávku v akomkoľvek odtieni, vrátane farby zvolenej podľa hlavnej farby svadby. Môžete maľovať listy sami zakúpením akrylovej farby. Môžete použiť písmená, ktoré symbolizujú iniciály mien nevesty a ženícha alebo kúpiť hotové slová alebo celé vety. Napríklad na každej tabuľke môžete usporiadať písmená, ktoré tvoria slová "Svadba Ani a Paša" alebo fráza "Šťastie pre mladých". Môžete tiež dať len jeden list z týchto viet, a potom oznámiť súťaž o zbierku celej ponuky.

    

oblúk

Svadobný oblúk sa používa na uskutočnenie výstupného zoznamu alebo sa zakladá na pozadí mladých ľudí v čase slávnostného banketu. Oblúk je zdobený guľami, živými kvetmi, látkou, papierovými figúrkami.

Výzdoba oblúka je plne v súlade so zvolenou témou osláv.

Napríklad pri organizovaní svadby v námornom štýle, môže byť oblúk zdobené mušle a koraly, rovnako ako perlové korálky. Pri vykonávaní tematickej sezónnej svadby môžete do oblúkového dekoru pridať skutočné ovocie alebo zeleninu, ako aj iné dekoratívne prvky.

Svadobné dekorácie

Svadobná hostina - najdlhšia etapa osláv. Práve na stoloch sa hosťom venuje väčšia pozornosť, takže by mali dopĺňať aj celkový štýl dovolenky.

Nevesta a ženích Tabuľka

Toto je najdôležitejšia tabuľka na festivale. Zvyčajne tabuľka pre mladých vyniká aj vizuálne, pretože sa nachádza v centre sály. S cieľom zdôrazniť zvláštnosť tohto miesta, to je zvyčajné zdobiť to viac ako ostatné. Povrch stola je teda pokrytý farebným obrusom, ktorý je zdobený látkou, papierovými figúrkami alebo elektrickými girlandami. Nad obrusom sú umiestnené veľké kvetinové aranžmány. Zvyčajne na stole mladých ľudí dať dvojité fľaše šampanského, rovnako ako zdobené okuliare pre novomanželov. Stôl môže byť tiež ozdobený sviečkami, figúrkami alebo listami omietky.

    

Stoly a stoličky pre hostí

Stoly pre hostí sú zariadené v rovnakom štýle ako miesto pre mladých, ale trochu skromnejšie. Okrem toho sú karty hostí umiestnené na stoloch tak, aby všetci príbuzní a priatelia mohli ľahko nájsť svoje miesto na dovolenke. V závislosti od témy osláv sú karty hostí usporiadané inak. Napríklad pri svadbe v stredovekom štýle môžu byť takéto karty vyrobené na starom papieri, ktorý je ukrytý vo vrecku.

Stoličky v reštaurácii môžu byť skryté v bielych krytoch, ak je ich vzhľad veľmi depresívny. Vo všetkých ostatných prípadoch je úlohou dekoratéra zdôrazniť krásu nábytku. K tomu môžete zviazať niekoľko stužiek alebo korálkov. Bolo by vhodné umiestniť na chrbát malú kyticu divokých kvetov, ak to vyhovuje štýlu podujatia.

    

Výzdoba formou bufetu

Bufetový stôl je vyhotovený podľa rovnakých princípov ako bežný banketový stôl. Jediný rozdiel je, že všetky atribúty musia byť miniatúrne, aby sa tabuľka nepreťažila. Namiesto veľkého aranžovania kvetov je teda lepšie dať malú vázu s originálnou zdobenou kyticou. Jedlá, ktoré sa podávajú formou bufetu, by mali byť v súlade s témou osláv. Napríklad, keď organizujete dovolenku v ruskom štýle, môžete si dať samovar a bagely, palacinky, na ktoré môžete ponúknuť rôzne náplne na bufetovom stole.

    

Svadobné fotozone

Ak chcete fotografovať, môžete nainštalovať list papiera alebo tkaniny, ktorý je zdobený pod všeobecným stylistom. Vyzerá originálne, ak sú mená nevesty a ženícha napísané na plátne, ako aj dátum ich manželstva. Na zemi môžete inštalovať veľké kvetináče s kvetmi alebo vytvoriť štylistickú kompozíciu.

    

Zdobíme vlastnými rukami

Ak je rozpočet svadby obmedzený a existuje veľa nápadov na zdobenie sály na oslavu, niektoré atribúty môžu byť vykonané vlastnými rukami. Po prvé, takéto prvky nebudú horšie ako obchod. Po druhé, je možné urobiť atribúty tak, aby v ideálnom prípade zodpovedali téme obradu.

Okuliare Decor

Na svadbe budete potrebovať tri páry okuliarov - na maľovanie, pre mladých a pre svedkov. Pre dekoráciu bude potrebná veľmi malá sada príslušenstva:

 • rozpúšťadlo;
 • lepiaca pištoľ;
 • korálky a kamienky;
 • Plastové ílovité figúrky;
 • stuhy, pailletty a iné predmety.

Pred začatím práce sa povrch okuliarov vyčistí, odstránia sa mastné škvrny a škvrny. Korálky, figúrky sú pripevnené lepiacou pištoľou. Ako ozdobiť - let fantázie, môžete položiť kamene v určitom poradí, alebo aby boli rozptylom.

    

Dekor fľaše

Na oslave je zvyčajné objednávať niekoľko špeciálne navrhnutých fliaš - zdobených v štýle nevesty a ženícha, alkoholu, ktorý bude opitý pri prvom a piatom výročiu svadby. Vo svadobných salónoch sú tieto fľaše dosť drahé, takže si ich môžete sami vyrobiť. Výber materiálov pre dekoráciu, musíte dodržiavať hlavné tému a farby osláv. Existuje niekoľko možností dizajnu:

Stuha dekorácieNa tento účel sa používa lepiaca pištoľ a saténové stuhy niekoľkých farieb. Práca začína hrdlom fľaše. Pre túto pásku sa aplikuje šikmo tak, že jedna hrana presahuje druhý, jeden centimeter. Okraje pásky sú zlepené. Takže krok za krokom musíte prilepiť celý krk. V mieste, kde fľaša prestáva byť skosená, sú pásky presne zlepené. V priebehu práce by sa mala meniť farba pásky, napodobňujúca kostýmy nevesty a ženícha. Nerovnosť práce môže byť skrytá pomocou jasných dekoratívnych prvkov.
Velvet dekoráciePred začatím práce musíte vytvoriť vzor budúceho krytia. Po primeraných meraniach fľaše a vyťahovaní budúcich prvkov sa vzor prenesie na zamat. Výsledkom by mal byť prípad, ktorý sa dá ľahko položiť na fľašu. Ďalej môže byť zamat ozdobený korálkami, stuhami a kamienkami.
Akrylové farbyTakže môžete vykonávať kresby labutí, vytvárať siluety nevesty a ženícha.

Pri práci môžete kombinovať niekoľko techník na zdobenie svadobných fliaš, ale je žiaduce, aby boli kombinované s okuliarmi a všeobecnou témou dovolenky.

    

girlandy

Girlandy budú ideálnou ozdobou pre svadobnú foto zónu alebo môžu byť použité na výzdobu svadobnej sály. Papierové girlandy možno vytvoriť nezávisle, pre ktoré sa používa viacfarebný papier, lepidlo, nite, nožnice. Pred začatím práce si musíte vybrať farby, v ktorých bude girlanda zhotovená. Ďalej, z hustého kartónu je potrebné odrezať polotovar, ktorý bude slúžiť ako základ pre vyrezanie papierových detailov. Potom, na základe vyrezaných papierových prírezov. Ak sa vyrobia papierové prvky viacerých farieb, odporúča sa ich okamžite usporiadať do niekoľkých krabíc tak, aby nedošlo k zámene. Čísla môžu byť objemové, navzájom zlepujúce niekoľko častí alebo ponechať nepárne.

    

záver

Urobiť svadbu je dosť komplikovaný proces. Je potrebné brať do úvahy želania nevesty a ženícha, ich individuálny štýl, miesto konania osláv a ročné obdobie, v ktorom sa manželstvo uskutoční. Ak však stanovíte cieľ a premýšľate o všetkých detailoch, môžete vytvoriť skutočne originálnu výzdobu haly.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár