Výzdoba interiéru +50 fotografických nápadov

Bez ohľadu na to, ako sa dizajnéri snažia zariadiť vaše bývanie po všetkých kánonoch, pravidlá štýlu. Bez ohľadu na to, aký krásny výsledok je, akýkoľvek najatraktívnejší obraz bude bez duše, pokiaľ do neho neprinesiete niečo vlastné. Zdobenie domu samotným majiteľom ho robí nie len krabicou - útulnosť sa tu usadí. Tento dom, áno, áno s veľkým písmenom, je miestom, kde sa chcete vrátiť, kde nám všetko pripomína niečo príjemné, robí dušu pobavením, dáva pocit tepla. To je dôvod, prečo len rozvíjať interiérový dizajn nestačí, bývanie je tiež potrebné vyzdobiť.

Dekoratívny vankúš

Použitie vankúšov v interiéri umožňuje riediť základné farby jasnými akcentovými škvrnami. Výhodou spôsobu zvýraznenia pomocou dekoratívnych vankúšov je možnosť výmeny krytov, čím sa osvetľuje situácia v miestnosti a radikálne sa mení obraz. Vankúše nemusia byť v kontraste, dokážu zachovať spoločnú farbu interiéru, zodpovedajú materiálu so závesmi. V spálni, hojnosť vankúšov pomáha pripojiť priestor na spanie so zónami určenými na relaxáciu, stačí harmonicky rozložiť rovnaké vankúše na posteľ, pohovky a kreslá na spanie.

Látkové maľby

Najbežnejším spôsobom, ako oživiť interiér domu, je ozdobiť steny maľbami. Dobrá práca autorstva, nehovoriac o majstrovských dielach maľby, stojí za to veľa peňazí. Nie je cenovo dostupné pre každého, aby si kúpil kvalitný predmet, neodporúča sa zavesiť čínske výlisky na steny - to je príklad oslnivého zlého vkusu. Nepochybne, interiérová výzdoba je kreatívny biznis, resp. Ste schopní vytvoriť štýlovú jedinečnú vec sami.
Základ obrazu je k dispozícii všetkým - pena alebo drevo. Súbor potrebných nástrojov je minimálny:

  • Dobre nabrúsené nožnice;
  • Samorezné skrutky;
  • Kladivo, klince malej veľkosti;
  • Nábytok zošívačka.

Tkanina pre obrázok môže byť najrozmanitejšia. Nezabudnite na lamely pre rám obrazu - ak je k dispozícii.

Pre maľby s drevenými rámami je základná tkanina zakúpená s okrajom o desať centimetrov väčším ako je plocha budúceho obrazu.

Proces vytvárania obrazu s rámom je jednoduchý: tkanina základne, kombinované textílie náplasti sú natiahnuté na pomocný rám, upevnené na zadnej strane sponami, dizajn je vložený do rámu. Potom môžete ozdobiť základňu tak, ako sa vám páči: farba s akrylom, pridať aplikáciu, dekoratívne umelé kvety. Z vnútornej strany obrazu upevňujú slučku na zavesenie.

Panel pre deti majstrovské triedy

Needlewomen pozná nekonečné množstvo možností na vytváranie hračiek, takéto roztomilé dizajnérky môžu slúžiť nielen ako prvok hry, ale aj vytvoriť pohodlie, atmosféru tepla, rodičovskú lásku v detskej izbe. Zložitosť, spôsob realizácie hračky závisí od zručností, úrovne zručností, množstva voľného času kvalifikovaného pracovníka. Pre ľudí, ktorí sú zamestnaní, ale ktorí chcú ozdobiť detskú izbu, ponúkame samostatne možnosť, ktorú nie je ťažké vykonať - herný panel z plsti. Budete potrebovať:

  • Ostré nožnice alebo kancelársky nôž;
  • Lepiaca pištoľ;
  • Panely na báze tkanín;
  • Viacfarebné kúsky plsti;
  • suchý zips;
  • Gombíky, šnúrky, zipsy, rôzne drobnosti pre dekoráciu.

Hlavným zložením panelu môže byť rozprávkový pozemok, vidiecka krajina, dno mora s jeho obyvateľmi. Priestor pre tvorivosť je jednoducho neobmedzený. Odporúčame začať kresliť jednoduchý papier na papier, dieťa vám môže pomôcť. Keď sa myšlienka dostala do formy, je potrebné pripraviť základ, mal by byť z hustej, ťažkej tkaniny. Základňa je pevne pripevnená k stene drevenými lamelami, skrutkami. Hlavné komponenty sú vyrezané z kúskov plsti, zlepené: domy, postavy, slnko, postavy. Všetky sú pripevnené k základni suchým zipsom, čo umožňuje výmenu ich miest. Ak chcete pridať vývojovú funkciu, pridajte abecedu, čísla, tvary, prvky šnurovania.

Všetky materiály musia byť bezpečné. Pre malé deti nie je vhodný panel s malými detailmi.

Zrkadlový dekor

Originálne zdobené zrkadlo dáva interiéru zvláštny šarm. Keď zrkadlo s autorovým rámom visí v očiach, strháva oči hostí, okamžite sa ukáže, že domov patrí kreatívnym jedincom s bohatým letom fantázie. Dobrým príkladom autorskej výzdoby je výzdoba s pomocou obilnín. Obojstranná páska sa aplikuje na okraj zrkadla, lepivý povrch je pokrytý rovnomernou vrstvou zrna, čím väčšia je jeho frakcia, tým výhodnejšia bude textúra. Prebytočné nelepivé zrno sa odstráni. Zrkadlový povrch je pokrytý kusom papiera, okraje s obilím sú natreté striebornou striebornou farbou. Výsledok - originálny rám dúhovitý s drahými kameňmi. Zrkadlo ručne maľované farbami z farebného skla zapadá do orientálneho štýlu. V spálni dámy, môžete dať roztomilé zrkadlo s čipkou čalúnenie. Milovníci prírody budú milovať eko-štýl rámu z kombinácie suchých vetvičiek. Pre takýto rám je na preglejkovú základňu o niečo väčšej plochy nalepené zrkadlo, voľný okraj základne je vyrobený z lepiacej pištole suchou vetvičkou, sušenými kvetmi, sušenými plodmi a kužeľmi.

Krbová výzdoba

Šťastní, ktorí majú skutočný krb so živým zdrojom ohňa, nemusia vynaložiť osobitné úsilie na jeho dekoráciu. Nad krbovou rímsou vyzerajú maľby, umelecké predmety a gobelíny. Rodinná pohoda zdôrazňuje kolekciu fotografií pripomínajúcich najšťastnejšie momenty. Originálne zrkadlá vyzerajú originálne: jedna veľká, kompozícia menších zrkadiel. Keramické predmety sú vystavené cez krb: dosky, nádoby, vázy. Domov pridať masívne sviečky. Víťazná verzia krbového osvetlenia - kované svietidlá na bokoch. Ak veľké zrkadlo visí zhora - situácia sa stáva nielen útulnou, ale aj trochu tajomnou.

    

Byt v panelovom dome môže tiež získať krb, ak nie reálne, potom dekoratívne. Takýto krb môže dobre zakryť zakrivenie stien, dlho-zhrdzavená batéria. Konštrukcia je vyrobená z lepenky, vrch je prelepený textúrovanou tapetou ako tehál, kameň, samolepiaci. Ozdobte falošný krb, rovnako ako obvyklé. Je to, že môžete pridať kvetinové aranžmá - nebudú fade z plameňa. "Flames" v dekoratívnom krbe sú vytvorené pomocou LED svietidiel teplých farieb, girlandy.

Dekorácie obývacej izby

Zdobenie stien maľbami a mohutnými zrkadlami pomáha oživiť obývaciu izbu. Výzdoba stien kobercami je minulosťou, je lepšie bývať na umeleckých tapisériách. Nezabudnite na nástenné svietidlá vo forme svietidiel.

Odporúča sa ozdobiť moderné interiéry plagátmi, maľbami v geometrickom štýle a zbierkami osobných fotografií. Len to stojí za to zvážiť, že fotografie v tomto prípade by nemali byť archívne, sú vhodnejšie pre vintage štýl, lepšie umiestniť svoje experimentálne fotografie, obrazy mestskej krajiny.

Relax, zmierniť stres pomôže akvárium v ​​obývacej izbe. Rozjímanie o živote v malom podmorskom svete sa upokojuje. Ďalšie doplnky dokážu veľa povedať o životnom štýle, osobnosti majiteľa - výbere obľúbených kníh, suvenírov z najodľahlejších kútov našej planéty, zberateľských zbierok, keramiky.

    

Kuchynské dekorácie

Nezneužívajte výzdobu kuchynského interiéru s vecami, ktoré neskôr bude ťažké vyčistiť z prachu, tvrdohlavého tuku: plátna, koberce, vankúše, kytice z umelých kvetov. Dekor by mal byť ľahko čistiteľný. Nech je to krásne vázy s ovocím, fľaše s dekoratívnou výplňou. Je lepšie nahradiť obrázky na stenách farebnými fotografiami zátiší. Výzdoba každej kuchyne bude polica s množstvom korenia. Funkčné veci môžu zároveň slúžiť ako umelecké zvýraznenie: uteráky, zástery, olejové fľaše, hrnce, varné kanvice na varenie môžu remeselníci vyrábať ručne a stať sa predmetom umenia. Pre provensálsky štýl, môžete zahrnúť malé trsy voňavých bylín, malé jemné vázy s čerstvými kvetmi v interiéri. Zväzky hot pepper, cesnak a keramiky remesiel diverzifikovať rustikálny štýl kuchyne. Nástenné hodiny môžu byť kľúčom k kuchynskej výzdobe, v prípade potreby ju môžete ozdobiť ručne, stačí si kúpiť mechanizmus.

Dekorácie v spálni

Spálňa by mala byť zdobená roztomilými srdcovými maličkosťami. Na nočnom stolíku môžete okrem lampy usporiadať fotografie ľudí v blízkosti srdca v ráme, ktorý si sami vyrobíte. Príjemné spomienky zachovávajú malé veci z ciest, sentimentálny človek ich rád drží po ruke. Originálne vankúše, prikrývky a koberce vyjadrujú celkový štýl interiéru a zároveň dávajú individualitu. Ak ste umelecká osoba - maľujete obrazy, máte radi výšivky - v spálni si môžete zariadiť malú galériu vlastných diel. Vyhnite sa množstvu vecí pri zdobení spálne - to neprispieva k upokojeniu po búrlivom dni v práci. Všetky nastavenia by mali upokojiť, priniesť myšlienky v poriadku. Avšak spálňa - miesto odchodu z konvencií, tu si môžete vytvoriť svoj vlastný jedinečný svet, skrytý pred zvedavými očami.


    

Dekorácie chodby

Zvlášť kompaktné sú chodby malých bytov, ktoré môžu byť zdobené prevažne len zvisle. Photowall-papier, dekoratívne panely, obrazy, vinylové samolepky na všetkých stenách. Malí obyvatelia domu budú šťastní, ak všetky ich úspechy budú umiestnené na sále slávy na chodbe. Tu môžete tiež zavesiť veľmi dobré detské kresby. V typických panelových domoch sa elektrické meracie zariadenia, ktoré nemajú veľmi estetický vzhľad, presúvajú do priestoru vstupnej haly. Ak nie sú maskované ochrannou clonou, má zmysel ich ozdobiť skrinkou: vyrezávanou, zdobenou technikou decoupage, vintage štýlom. Vešiak si zaslúži pozornosť, nemusí byť vôbec štandardom. Môžete si kúpiť kovaný výrobok vyrobený zo starých pobočiek. Štandard pre chodbu môže byť maľovaný s krakelyurny lakom, farby, rozloženie dekoratívne mozaiky. Nezabudnite na malé veci - pôvodný kľúč chovateľ, lopatu na topánky, znamenie privítať dom.


    

Dekorácie pre súkromný dom

Na rozdiel od malých bytov typického plánovania poskytuje súkromný dom oveľa viac príležitostí na výzdobu. Hlavné myšlienky dekorácie zostávajú nezmenené, ale veľký priestor vám umožňuje dať fantáziu voľnosť, zvýšiť rozmery dekoratívnych prvkov. Priestranná obývacia izba, hala namiesto úzkej chodby, voľný priestor pre masívne podlahové vázy, stĺpy, hodiny s kyvadlom, miniatúrne sochy. Na podlahe haly si môžete navrhnúť vlastný vzor dlaždíc, rozhodnúť sami, ako zariadiť starožitnosti a nájsť jedinečné vzorky retro nábytku na blšom trhu. Spolu so svojimi deťmi môžete v novoročných sviatkoch premeniť svoj domov na skutočnú báječnú rezidenciu, žiariace tisíckami svetiel a nechať všetkých hostí pozdraviť autorský vianočný veniec na dverách.

    

Nezáleží na tom, kde bývate v paláci alebo v malej rodine s jednou spálňou, môžete sa rutine vyhnúť tým, že si svoj dom ozdobíte originálnymi originálnymi vecami.

Nápady na zdobenie narodenín

Detské prázdniny nie sú kompletné bez množstva farebných balónov, deti ako nafukovacie postavy svojich obľúbených kreslených postavičiek, rozprávkových postáv. Cez celú miestnosť môžete vytiahnuť bannery s gratuláciou. Trendom posledných rokov sú obrovské papierové čísla udávajúce počet rokov. V závislosti na predmete budúcej strany sa celá miestnosť môže zmeniť na pirátsku loď, hviezdnu loď, rozprávkový zámok, očarujúce ružové kráľovstvo.

    

Ženy budú potešené originálnou fotografickou zónou, obrovskými papierovými farbami - vytvárajú vynikajúce fotografie pre pamäť. Stôl je zdobený kvetinovými aranžmánmi. Ak je jeden z hostí alergický na peľ, bude alternatívou aj cukrová kytica. Relevantné sú aj balóny, ale skladby by mali byť elegantné, zdržanlivé.

Domáce dekorácie 23. februára

Pridajte oslavu do atmosféry osláv najvýznamnejších sviatkov mužov, ktorí budú môcť zložiť balóny všetkých odtieňov prevleku. Môžu byť tkané do girlandy, len plávať v nepretržitom maskovacom poli pod stropom. Doplňte loptičky so stuhami vo farbe národnej vlajky. Používajú sa malé zástavky, plátna bannerov, steny v celej oblasti.

Veľké postavy výsadkárov, tankistov, vojenskej techniky, lietadiel tkaných z guličiek pomôžu pridať humor. Je pravda, že takéto skladby budú musieť byť získané od špecialistov, amatéri nebudú schopní vyrovnať sa s komplexnými výkonnostnými technikami. Najjednoduchší spôsob, ako dostať gule vo forme čísel 2.3.

Môžete prosím otca tým, že vaše desiatky multi-farebné origami lietadiel so svojím dieťaťom. Môžu visieť po miestnosti. Ďalšou dobrou myšlienkou na zdieľanie tvorivosti s dieťaťom sú papierové bambušky, ktoré vo svojom vzhľade pripomínajú karafiáty - tradičný mužský kvet.

Domáce dekorácie 8. marca

Odtiene vo výzdobe by mali byť kvetinové, radostné, aby potešili oko. V prvom rade ide o kvetinové kompozície, nie je potrebné v tomto čase odnášať drahými čerstvými kvetmi, originálne umelé rastliny z vlnitého papiera môžu byť vynikajúcou ozdobou.

Balóny vo forme girlandy a kytice zostávajú v dopyte. Tradičný obrázok 8, hoci sa môže zdať triviálny pre mnohých, môže ozdobiť interiér. Mama poteší galériu detských kresieb zavesených na stene. Nezabudnite, že jedlo môže byť aj veľkolepé dekorácie - ovocné koše, kytice sladkostí. A možno aj celý cukrík - samostatný malý stôl s množstvom drobných viacfarebných sladkostí. Čokoládová fontána pomôže rozveseliť krásne dámy. Musí byť vytvorené miesto na fotografovanie, každý krásny hosť by mal mať na tento deň spomienku.

Dekorácie pre nový rok

Oslava nového roka je najúrodnejší čas na výzdobu domova. Nebudeme sa starať o tradičné prírodné, umelé lesné krásy. Girlandy určite svietia svetlom pre každého v novom roku. Čo môže diverzifikovať zimnú výzdobu? Svetelné postavy snehuliakov, jeleňov, santa. Postarajte sa o stolové kompozície so zimnou, vianočnou tematikou. Nainštalujte dekoratívne krb, je lepšie zavesiť ponožky na darčeky na to.

    

Aranžovanie kvetov môže byť aj Silvester: pridajte imelo jedle, šípky a iné sušené bobule do vetiev jedlí. Základom vianočného stromu je lepšie schovať sa pod špeciálnu deku, vrstvu umelého snehu. Vytvorte si so svojimi deťmi - domáce girlandy a hračky na vianočný stromček vyzerajú dojemne. Deti radi počítajú dni do hlavnej zimnej dovolenky pomocou špeciálneho kalendára vo forme Santa Clausovho brady, z ktorého je každý deň odrezaný malý kúsok.

Zanechajte Svoj Komentár