Hall dekorácie s balóniky

Hlavným účelom balóna je priniesť ľuďom šťastie. S touto úlohou si dobre poradia. Len s jedným pohľadom na produkt sa okamžite objavia asociácie s dovolenkou a zábavou. Používajú sa pri rôznych podujatiach: narodeniny, svadby, firemné večierky, promócie. S ich pomocou vytvárajú rôzne skladby, oblúky, figúrky, dizajn haly s loptičkami, zdobia interiéry iných miestností. Často ich možno nájsť na ulici.

Prvé nafukovacie modely, ktoré sa stali atribútom zábavy, sa objavili v 19. storočí v Anglicku. Na ich výrobu sa používa guma. Ako detská hračka, boli predstavené v Londýne v roku 1847 John Ingram. V roku 1931 predstavil Neil Tailotson nové latexové varianty, ktoré sa teraz používajú.

Vlastnosti: výhody a nevýhody dizajnu

Balón predstavuje radostnú svetlú budúcnosť. Je neoddeliteľným atribútom mnohých osláv, spôsobuje pocit ľahkosti a pozitivity, umožňuje vám uniknúť z každodenného zhonu. Nafukovacie výrobky sú veľmi populárne po celom svete. Používajú sa na rôznych sviatkoch a festivaloch.

V každodennom živote je tiež veľa dôvodov, prečo sa ľudia uchyľujú k tomuto typu dekoru. Môže to byť narodenie dieťaťa, krstiny, angažovanosť, výročie, prezentácia, romantický darček. Takýto záujem o loptičky nie je náhodný, je spôsobený predovšetkým výhodami aerodesignov, medzi ktorými sú:

 • Udalosti dizajnu rozpočtu. V porovnaní s inými druhmi dekoratívnych ozdôb, napríklad čerstvé kvety, girlandy, textílie, gule bude stáť oveľa menej.
 • Veľký výber farieb a tvarov. Vďaka obrovskej palete farieb si môžete jednoducho vybrať možnosť, ktorá je vhodná pre konkrétnu oslavu.
 • Rýchlosť registrácie. Vytvorenie skladby nebude trvať dlho, ale môžete to urobiť sami.
 • Univerzálnosť materiálu. Vhodné pre pobyty detí, dospelých.
 • S ich pomocou môžete vytvoriť rôzne objekty, tvary, závesy.

Takéto dekorácie nie sú bez nevýhod:

 • Ak sú loptičky silne nafúknuté, môžu prasknúť a dochádza k hlasnému tresku.
 • Kompilovanie aerodynamických čísiel si bude vyžadovať určité zručnosti, chuť.
 • Pri výbere výrobku je potrebné dbať na jeho stav, modely s nízkou kvalitou môžu prasknúť pred podujatím.
 • V nafúknutom stave sú gule veľmi ľahké, s najmenším ťahom sa môžu rozptýliť po miestnosti.

Guličky môžu byť užitočné po skončení osláv. Je to skvelá hračka pre dieťa, môžete ich dať priateľom, príbuzným.

Aké sú loptičky - typy a charakteristiky

Výrobcovia ponúkajú širokú škálu modelov, ktoré sa líšia formou, farbou, textúrou. Táto odroda vám umožňuje používať tento produkt pre mnoho udalostí. Avšak, ak si vyberiete tú správnu možnosť sami, je ťažké pochopiť všetky nuansy, dať prednosť konkrétnemu novému produktu. Medzi existujúcimi produktmi možno identifikovať:

 • tradičný latex;
 • figúrky na prechádzky;
 • pre modelovanie;
 • na balenie;
 • fólia (milar);
 • samonavíjacie gule;
 • Punch Balluns;
 • balóny s dvoma alebo viacerými chvostmi;
 • žiariace;
 • panoramatické 3D.

Bežné latexové loptičky

Štandardné guľaté gule sú známe už od detstva. Jedná sa o najbežnejší a cenovo dostupný typ nafukovacích produktov, ktoré je možné zakúpiť v každom kiosku, obchode s detskými hračkami, suvenírmi. Sú vyrobené z latexu, čo je vodná disperzia koloidných gumových častíc stabilizovaných emulgátormi.

Tradičné modely sa líšia farbou a veľkosťou. Väčšinou majú jednu farbu, ale existujú varianty s nápismi, obrázkami, vytlačenými obrázkami. V závislosti od miesta určenia sa môžete s balením stretnúť v jednom tóne alebo v rôznom poradí. Farbením existuje niekoľko hlavných typov:

 • matný nepriehľadný (pastel);
 • sfarbený svetlou priehľadnosťou (kryštál);
 • priesvitná kovová verzia (perla);
 • lesklý s kovovým povrchom (kovový).

Veľkosť produktu sa určuje v palcoch. Najbežnejšie hodnoty sú 5, 10, 12, 14, 18, 27, 45. Účel objektu závisí od parametra. Možnosti 12 a 14 sú naplnené héliom, s ktorými sa obchoduje na verejných podujatiach, zdobených stropmi, ktoré sa používajú na reklamnú tlač. Menšie sú vhodné na vytváranie tvarov, girland, písmen.

Fólie alebo Milar guličky

Fóliové modely sú vyrobené z najjemnejšieho lavsanového filmu, lepidla, kovu a farbiva sa postupne aplikujú na jeho povrch. Hotový produkt sa získava zmiešaním 2 identických kusov lavsanu s použitím tepelne zváraného švu alebo ultrazvuku. Celková hrúbka výrobku je iba 0,02 mm. Konštrukcia obsahuje nafukovací povrch, chvost, spätný ventil.

Balón môže byť nafúknutý héliom alebo vzduchom. V prvom prípade potrebujete špeciálny valec. Po prvé, výrobok musí byť narovnaný tak, aby hélium hladko zaplnilo vnútorný priestor, s ostrým prívodom plynu, ktorý sa môže zlomiť. Druhá metóda nevyžaduje žiadne náklady. Na použitie rukoväte alebo trubice, ktorá je vložená do ventilu.

Hlavnou výhodou milar modelov je, že sú schopní držať vzduch vnútri po dlhú dobu. A naplnené plynom môže stúpať za mesiac. Okrem toho majú veľké množstvo foriem, sú vyrobené vo forme figúr zvierat, rozprávkových postáv. To je ideálny darček pre dievča alebo chlapca, ktorý bude rád obľúbené kreslené postavičky.

V závislosti od materiálu, z ktorého je guľa vyrobená, od veľkosti, vyberte spôsob plnenia vnútorného objemu. Odborníci neodporúčajú používať hélium pre latexové varianty menšie ako 10 ”, pre fóliové - menej ako 18”.

Chôdza gule

Zo širokej škály modelov fólií je možné vybrať „rpg“. "Chôdza" sa nazýva podmienečne, pretože sa môžu pohybovať v dôsledku vetra alebo ťahu. Vyrába sa vo forme rôznych rozprávkových postáv, zvierat, obľúbených postáv z filmov alebo karikatúr. Vo výške môžu zodpovedať výške dospelého, parameter sa pohybuje od 0,5 do 2 m.

Hlavným tajomstvom pôvodného výrobku je ich dizajn, ktorý sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sú navzájom izolované, nafúknuté striedavo. Najčastejšie je hlava naplnená špeciálnym plynom hélia a trupu a dolných končatín jednoduchým vzduchom. Spodná prilepená k platinám, ktoré neumožňujú vzlietnutie zariadenia. Akonáhle v miestnosti, začnú žiť svoj život, je to zábava pohybovať po izbách.

Svoju popularitu získali vďaka farebnému vzhľadu, jedinečnej štruktúre, obrovskému sortimentu. Takýto dar bude najžiadanejší pre každé dieťa na jeho narodeniny. Je tiež vynikajúcou rekvizitou, ktorá môže ozdobiť detské párty, tematické večierky, bábkové predstavenia. Okrem toho sú loptičky veľmi praktické, na konci oslavy môžu byť vyhodené a potom použité na inej vhodnej akcii.

Heliové balóny

Héliové balóny sú vhodné ako pre interiérové ​​dekorácie, tak aj pre pouličné párty. Ide o jednoduchú a rozpočtovú verziu vytvárania slávnostnej atmosféry na párty, výročia, festivaly. Môžu bežať do neba pred pôrodnica alebo na svadbu. Výrobky namontované na stužkách a stúpajúce nahor, stúpajúce až k stropu, vyzerajú veľmi atraktívne.

Hlavným tajomstvom je naplniť balónik héliom, čo je bezfarebný plyn, ktorý nemá výrazný zápach. Toto je druhý najľahší prvok v periodickej tabuľke chemických prvkov, ktorý ide na vodík. Tento komponent zvyšuje produkt.

Každá guľôčka môže byť naplnená héliom, dokonca aj obyčajným, ale očakávaný účinok štandardného produktu nie je možné získať, pretože sa v priebehu niekoľkých hodín vyfúkne. Pre tieto účely je lepšie použiť varianty typu milar, ktoré dokážu udržať plyn po dlhú dobu. Je tiež potrebné pripomenúť, že čím väčšia je veľkosť lopty, tým dlhšie bude môcť visieť vo vzduchu.

Lopty na modelovanie

ShdM sú latexové modely, ktoré majú podlhovastý valcový tvar, pretože sú tiež nazývané "klobásy", "klobásy", "klobásy". Anglické slovo twisting sa často používa na ich označenie. To je spôsobené tým, že môžete krútiť rôzne čísla. Existuje niekoľko druhov týchto prvkov, medzi ktorými sú:

 • Základné (priemer x dĺžka)
 1. 160Q: 1 "x60";
 2. 260Q: 2 ”x60”;
 3. 350Q: 3 "x50";
 4. 646Q: 6 ”x46”.
 • špeciálna
 1. 312Q so špičkou (včelou);
 2. 312Q s chvostom: 3 ”x21”.

Gule môžu byť skrútené rôznymi spôsobmi, hlavnými typmi sú jednoduché krútenie, so zámkom v tvare ucha, s ohybom, vo forme tulipánu (tulipánový zákrut), s klapkou, vypchávanou stoličkou. SCHDM sa nafúkne ústami, ručne čerpadlom alebo automaticky kompresorom. Vnútorný objem je naplnený bežným vzduchom, hélium pre tento typ guličiek neplatí.

Lopta s prekvapením

Výrobok je veľká guľa vyrobená z latexu. Je to druh balenia pre rôzne darčeky. Existujú modely s transparentným a matným povrchom. V závislosti od osláv je možné do nej umiestniť menšie loptičky, plyšové hračky, sladkosti, parfumy, mobilný telefón, ďalšie predmety.

Po naplnení bežným vzduchom môže byť upevnený na strope. Ak sú vo vnútri nerozbitné prvky, potom v najzákladnejšom momente môže obal prasknúť a jeho obsah vo forme okvetných lístkov ruží, konfiet, malých guličiek, iných pozlátko, sa točí v okolitom priestore, čo vyvolá vzrušenie pre prítomných.

Táto dekorácia je vhodná pre akúkoľvek udalosť. S ním môžete vytvoriť wow efekt, napríklad krásne zariadiť dovolenku pre deti, v správny čas vyplniť miestnosť s cukríkmi. Môže byť užitočná aj pri firemnej párty, romantickej večeri, výročiu, iných oslavách.

Samonafukovacie gule

Samo-balóny sú výrobky s malým priemerom (nie viac ako 7 “), vo vnútri ktorých je kapsula s činidlom. V deflovanom stave sa táto konštrukcia nelíši od štandardnej gule. Aby sa nafúkla, stačí rozdrviť kapsulu a trochu pretrepať guľôčku, v dôsledku chemickej reakcie sa vnútorný objem nezávisle naplní plynom.

Takéto dekorácie sú vhodné na prekvapenie hostí uprostred akejkoľvek oslavy, keď sa za chrbtom objavia girlandy balónov. Aj tieto modely budú veľmi obľúbené u detí, sú dobre zdobené svadobnými obradmi. Niektorí ľudia si ich zamieňajú so samopayovými loptičkami, ktoré sú nafukované ústami cez špeciálnu trubicu, po ktorej sú samy zapečatené.

Ak by sa takéto stavby nedali nájsť, nebuďte rozrušený. Môžete prekvapiť svoje dieťa iným spôsobom tým, že urobíte samonafukovací loptu vlastnými rukami. Ak chcete priniesť myšlienku do života, musíte naplniť 0,5 litrovú plastovú fľašu s tretinou octu, pridajte 3-4 lyžičky jedlej sódy a okamžite položte pravidelnú guľôčku na hrdlo. Pri pôsobení oxidu uhličitého a vznikajúceho tepla sa bude nafúknuť, potom by mal byť zviazaný závitom, po ktorom bude schopný letieť niekoľko hodín.

Svetelné gule

Svetelné produkty sú štandardné latexové gule, vo vnútri ktorých sú LED diódy. Môžete ich obdivovať len v úplnej tme. Takéto konštrukcie sa používajú na rôzne účely. Ak ich spustíte na oblohu, objaví sa veľmi veľkolepý obraz. Ak chcete vytvoriť romantickú atmosféru pre vašu nevestu, môžu byť nafúknuté a rozptýlené na podlahe. Zdobia každú oslavu, dodajú jej tajomnú atmosféru.

Podľa typu žiary vyžarujú a nepretržite horia. Prevádzková doba diódy neprekročí 24 hodín, najjasnejšie popáleniny počas prvých troch. V zime je tento čas takmer na polovicu. Vzhľadom na túto skutočnosť, aby ste ich nafúkli, mali by ste si objednať doručenie tesne pred podujatím.

Farba diódy je dôležitá len vtedy, ak je umiestnená v bielej guli, ktorá svieti rovnako ako LED. Samotné farebné gule dávajú potrebný odtieň, takže do nich často vkladajú ľahké prvky. Pastel tón výrobku dáva jednotnú jasnú farbu, kovové prenáša svetlo oveľa horšie.

Aké sviatky môžu byť zdobené balóniky

V každej rodine, obci, meste, krajine a dokonca aj vo svete ľudia neustále oslavujú rôzne udalosti a oslavy. Mnohí prístup k ich dizajnu veľmi zodpovedne, sú pripravení vopred pre nich, kupujú všetky potrebné atribúty. Pre krásnu výzdobu sa používajú rôzne predmety, medzi ktorými loptičky zaberajú samostatné miesto. Tieto výrobky sú populárne viac ako jedno desaťročie alebo dokonca viac ako jedno storočie. Môžu byť použité na dekoráciu na nasledujúcich podujatiach:

 • gratulujeme matke novorodenca;
 • prepustenie z nemocnice;
 • promócie v materskej škole, škole, inej vzdelávacej inštitúcii;
 • posledný hovor;
 • svadobné;
 • menný deň;
 • výročie;
 • kalendárne prázdniny, napríklad 23. februára, 8. marca, 1. mája;
 • romantické termíny;
 • Firemné slávnosti;
 • otváranie nákupných centier, obchodov;
 • každej organizácie, aby pritiahla pozornosť;
 • Nový rok;
 • flash davy.

Narodeninové dekorácie

Balóny pomôžu vytvoriť sviatočnú atmosféru na narodeniny. S ich pomocou môžete vytvoriť lacný dekor, ktorý poteší dospelých aj deti. V tomto prípade nie je dôležitý vek narodenca, bude mu jeden alebo 60 rokov. Deti budú len šťastné, chcú tajne prasknúť jednu z loptičiek umiestnených na stene. Dospelí budú môcť cestovať späť do bezstarostného detstva, spomenúť si na čas, ktorý uplynul navždy.

Aby bol sviatok úspešný, mali by ste pristupovať k jeho organizácii s plnou zodpovednosťou: starostlivo premýšľať nad usporiadaním stola, urobiť menu správne, vytvoriť veselú, radostnú náladu. Pre výročia môžete použiť zloženie loptičiek, ktoré sú čísla. Ako hlavná farba bude vyzerať dobre striebro, zlatý odtieň. Vhodné aj pre červené, čierne výrobky s nápismi a prianiami.

Existujú rôzne spôsoby, ako navrhnúť miestnosť. Môže to byť dúha, oblúky, girlandy, jednoduché zväzky balónov nafúknuté héliom. Môžete z nich dokonca urobiť originálne dary. Veľmi zaujímavý bude vyzerať kytice kvetov, skrútené od Shmd, taká zbrane sa bude páčiť každá žena, nie menej ako prírodné náprotivky. Človek môže darovať motocykel a splniť tak svoj dlhoročný sen.

Registrácia detskej dovolenky

Každá oslava je vždy jedinečná. Najmä detská dovolenka, na ktorú sa deti tešia, sníva o malom zázraku. Lopty pomôžu vytvoriť magickú atmosféru, aby sa udalosť stala nezabudnuteľnou. Ale na to je potrebné trochu fantázovať, používať originálne, zaujímavé nápady, ktoré umožnia dosiahnuť požadovaný efekt.

Vzhľadom k širokej škále typov výrobkov, ich farieb, môžete vytvoriť akýkoľvek dizajn. K tomu použite čísla, hviezdy, futbalové lopty, srdcia, celé kytice a kombinácie loptičiek rôzneho tvaru a vzhľadu. Ako farebnú schému je lepšie zvoliť viacfarebné, jasné prvky, ktoré spôsobujú veľa pozitívnych emócií.

Deti budú potešené vychádzkovými figúrkami ich obľúbenej kreslenej postavičky. Tiež budú milovať rôzne objekty, zvieratá, skrútené z modelov pre modelovanie. Ak chcete dať intríg na dovolenku pre deti, môžete umiestniť loptu s prekvapením pod stropom, môžu byť cukríky zmiešané s menšími loptičkami, v ktorých sú skryté aj dary.

Registrácia banketovej miestnosti

Spoločnosti pri príležitosti významného dňa často organizujú firemné akcie pre svojich zamestnancov. Mnohé problémy sa riešia s ich pomocou. Pomáha zhromaždiť tím, vyjadriť vďačnosť, preskúmať firemnú kultúru, potvrdiť úspech. Na tieto účely manažment často odstraňuje banketovú miestnosť, v ktorej sa môžu ubytovať pozvaní hostia.

Oslava dekorácie je veľmi dôležitou súčasťou akejkoľvek firemnej párty. Na výzdobu priestorov sa využívajú služby špecialistov, keďže zamestnanci nemajú voľný čas na vlastnú výzdobu prenajatej haly. Firmy, ktoré poskytujú podobné služby, berúc do úvahy dôležitosť udalosti, vytvárajú striktný, lakonický štýl, v ktorom používajú firemné farby, symboly, orientáciu podnikovej činnosti.

Pri vstupe sa konalo slávnostné oblúk. Vnútri sú banner balónov, ktorý môže byť zobrazený firemný znak alebo logo organizácie. Ak sa oslavuje okrúhly dátum, použijú sa čísla, ktoré symbolizujú výročie spoločnosti. Stoly a stoličky často nie sú ozdobené, pre tieto účely postačujú steny, stĺpy a stropy.

Registrácia na svadbu

Svadba je dôležitou etapou v živote každého človeka. Tento moment si manželia často spomínajú, takže jeho dizajn by mal byť dokonalý. Необходимо создать сказочную атмосферу. Для этого используют разные декоративные элементы, устанавливают горящие свечи, включают романтическую музыку, вешают плакаты, гирлянды, шары, заполняют помещение живыми цветами.Profesionálni dizajnéri a príbuzní sú priťahovaní k zdobeniu haly.

Balóny zdobia limuzínu novomanželia. S pomocou ružových a bielych modelov môžete krásne usporiadať oblúk pre registráciu. Foto oblasť zdobená podľa svadobnej témy. Roh pre fotenie vám umožní zachytiť dôležité momenty, bude dodatočnou zábavou pre hostí, zdôrazní štýl miestnosti. Pri návšteve pamätných miest môžete použiť balóny s vlastným balónom.

Veľmi populárne je zloženie loptičiek vo forme krúžkov, oblúkov. Originálny vzhľad labute vo forme srdca. Biele a ružové gule pod stropom sa stali takmer štandardom. Niektorí si vyberajú zlaté odtiene, ktoré dávajú význam udalosti. Modrá - pridať do interiéru rigor, pomp. Ružová - zdôrazniť harmóniu, nehu.

Registrácia montážnej haly v škole

V zhromaždení sa konajú rôzne podujatia: súťaže, kvízy, novoročné predstavenia, koncerty. Pod nimi vyniká najväčšia miestnosť, ktorú škola ponúka. Niektoré typy stretnutí sa nezaobídu bez dodatočnej dekorácie, napríklad promócie v materskej škole, posledný zvon v škole.

Na tento účel je vhodné použiť rôzne loptičky. S pomocou týchto prvkov môžete halu nenápadne ozdobiť, skryť jej nedostatky a zmeniť ich na výhody. Často sa na javisko umiestňuje hélium, čísla symbolizujúce rok, meno skupiny alebo triedy sú zavesené, bannery sú nastavené, kompozície sú vyrobené vo forme zvončeka.

Farba môže byť veľmi odlišná. Často sa používa zlatý, biely, červený odtieň. Guličky umiestnené na stenách a medzi sálmi môžu obsahovať zaujímavé nápisy, schematické znázornenie študentov. Pre tematický návrh prvého septembra sa používajú produkty vo forme školských potrieb.

Nápady na dizajn

S pomocou aerodesign a rôznych balónov, môžete rýchlo a s radosťou vytvoriť dovolenku kdekoľvek. Existuje mnoho originálnych nápadov na akúkoľvek oslavu, udalosť, dovolenku detí. Balóny sa nemusia používať tak, ako boli určené. Slúžia ako vynikajúci materiál na vytvorenie kvetinovej výzdoby, krásnych oblúkov a figúr.

Šarpád a výbuch lopty

Zábavná zábava pre deti i dospelých. Ide o náhle prasknutie obrovskej gule zavesenej na strope. Obsahuje špeciálnu bezpečnú rozbušku a výbušné zariadenie. V najslávnejšom momente to funguje a celá podlaha sa posype jasnými guľami. Z neho letí veľa malých častí rôznych veľkostí, farieb a vzorov.

Namiesto pevnej gumovej gule a hlasných rázov môžete použiť jednoduchý mechanizmus - mriežku a páku tkaniny (lano). Malé guľôčky sa nebudú rozptyľovať tak účinne, ale poskytne sa hladký a dlhý pád lopty.

Aranžovanie leteckých kvetov

Krásne rafinované kvety a veľké kytice sú vyrobené zo špeciálnych guličiek. To je najpopulárnejší, tradičný spôsob zdobenia. Kvety možno upevňovať jeden po druhom na záclony, steny, stropy, alebo zbierať v zložení a nastaviť na podlahu, parapet.

Ak chcete vytvoriť svetlé vzory budú vyžadovať gule rôznych farieb a priemerov, čerpadlo pre nafukovanie, pásky pre dekoráciu. Takéto kytice prekvapia a potešia každého darcu. Okrem estetických vlastností, tajomných sedmokrásky, krásnych ruží, farebné tulipány sú odolné a praktické. V hotovej forme môžu byť prepravované do akejkoľvek vzdialenosti.

Modelovanie: oblúky, girlandy a tvary

Pevnou dekoráciou pre veľké veľké prázdniny budú veľké rámové oblúky, trojrozmerné postavy a dlhé girlandy. Najbežnejší nápad - pohyblivý oblúk "reťazec perál." Výzdoba foto zóny je vytvorená metódou jednoduchého navliekania predtým spojených guličiek na vlasci. Komplexnejší dizajn zahŕňa pripevnenie loptičiek na kovový stojan.

Pre výrobu jednoduchých girlandy potrebujú niekoľko desiatok loptičiek, vzor pre infláciu, čerpadlo a vlasec. Naplňte balóny vzduchom, usporiadajte ich v pároch - chvost na chvost a pripojte sa. Preložíme dva páry do kríža a otočíme - jeden zo základných prvkov je pripravený. Prvky pripevňujeme k napnutému vlascu a inštalujeme. Pomocou viacfarebných prvkov môžete odrážať akýkoľvek vzor.

Originálny dekor, najmä pre detské párty - postavy z loptičiek. Skrútenie sa môže uskutočniť rôznymi technikami. Častejšie používajte odolné dlhé gule.

Guličky z farebných nití - ako si vyrobiť a tipy na registráciu

Textilné pavučiny - vynikajúci analóg vzduchových prvkov. Vyrábajú sa tak, že sa formy obalia niťami impregnovanými lepidlom. Prvý blok môžete získať po 10-15 minútach. Práca bude prebiehať v niekoľkých fázach:

 1. Výberový základ. Vhodné guľôčky tenkej gumy akéhokoľvek priemeru;
 2. Základy prípravy. Aby sa lopta mohla ľahko vytrhnúť z lepenej formy, mala by byť potiahnutá krémom, olejom alebo akoukoľvek zmesou obsahujúcou tuk;
 3. Navíjací závit. Zvlhčujeme priadzu v PVA lepidle a obalíme;
 4. Sušenie. Zaveste produkt, nechajte vyschnúť 2 dni, môžete použiť fén;
 5. Berieme základňu a ozdobíme. Urobíme defekt do lopty, uvoľníme vzduch a vytiahneme ho cez medzeru.

Viacfarebné pavučiny je možné použiť ako vianočné ozdoby, jednovrstvové stropné dekorácie alebo vytvoriť originálne kompozície z niekoľkých remesiel. Môžete urobiť veľký snehuliak, postavy rôznych zvierat.

Farebná schéma ozdobných loptičiek

Farebná schéma je séria vzájomne prepojených odtieňov, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Pri zdobení miestnosti s balóniky vziať do úvahy rôzne momenty. V prvom rade berte do úvahy celkový štýl interiéru. Zvážte aj vplyv farby na ľudskú psychiku. Rôzne odtiene vyvolávajú určité emócie. Napríklad červená podporuje aktívne, agresívne akcie, modrá má sedatívny účinok.

Uskutočňovanie podujatí so vzduchovými produktmi je umenie. Vzhľadom k veľkému množstvu paliet, môžete krásne ozdobiť banket, montážna hala, byt, dom, ktorý sa bude konať rôzne oslavy. Skúsení dizajnéri môžu vytvoriť romantické prostredie hraním v odtieňoch rovnakej farby.

Pri vytváraní miestnosti, kde nie je jedno pozadie, môžete použiť kontrastné farby. Tam, kde je jasný tón, veľmi starostlivo vyberte odtiene, zohľadnite farebné koliesko. V tomto prípade je základňa miestnosti považovaná za základ, na vytvorenie kompozície sú použité dve farby oproti nej. To je jediný spôsob, ako dosiahnuť vysoko kvalitné, vkusné dekorácie.

záver

Balóny sa používajú na výzdobu rôznych osláv. Jedná sa o možnosť dekorácie rozpočtu, ktorá vám umožní ušetriť na nákupe drahších typov dekorácie. Vďaka prítomnosti veľkého sortimentu odtieňov, typov, foriem je možné vytvoriť rôzne kompozície zodpovedajúce povahe konkrétnej udalosti. Je možné vykonávať práce na zdobení priestorov nezávisle, pričom do tohto procesu sú zapojení všetci členovia rodiny.

Zanechajte Svoj Komentár