Odtiene hnedej

Slovo "hnedá" pochádza zo "škorice", ktorá je zasa menšia ako "kôra". Farba patrí do nespektrálnej skupiny. Nie je nezávislý a nevyhnutne pozostáva z niekoľkých pigmentov. Z tohto dôvodu hnedá označuje zmesové (zmiešané) farby. Ukázalo sa, že z troch základných farieb, a tiež zelená, fialová, fialová a oranžová. Plne hnedý tón môže byť syntetizovaný z dvoch farieb aj v domácich podmienkach. Odtiene sa masívne používajú v textilnom priemysle, interiéri, dekorácii. V systéme farieb RGB sú súradnice 150, 75 a 0. V alternatívnom modeli CMYK sú to 0, 50, 100 a 41. Pre HSV hnedá zodpovedá farebnému tónu 30 °, saturácia je 100% a jas je 59%. Sú odvodené špeciálne klasifikácie so svetlými a tmavými odtieňmi.

Farebné funkcie

Brown je tvorený zmiešaním niekoľkých chromatických farieb. Používajú sa kombinácie dvoch pigmentov: fialová - žltá, zelená - červená alebo oranžová - modrá. Úloha základov pri hraní fialovej, zelenej a oranžovej. Počet možných kombinácií sa meria v niekoľkých desiatkach, rôznych proporciách, aplikujú sa iné farby. Zvláštnosťou výberu je použitie opačných odtieňov na farebnom kolese. Brown je v prírode veľmi rozšírený. Pigment sa nachádza v skalách, na kôre stromov, zvieracej srsti. Bolo v prírode, že sa objavili rôzne odtiene. Výsledkom syntézy bola len časť tónov hnedej gama. Hnedá, hnedá, káva, gaštan, sépia, sienna, čokoláda - krátky zoznam známych prírodných a umelých odtieňov.

Psychológia a vnímanie farieb

Pre väčšinu ľudí ju asociácie spájajú s pozemkami, rastlinami a budovami. Brown evokuje prevažne pozitívne emócie. Symbolické vyjadrenie zahŕňa javy plodnosti, usilovnosti, zemitosti, pôdy, nadácie, jesene, konzervativizmu. Napriek tomu, že v rozsahu odtieňov sú tóny rôznej teploty farby, hnedá je všeobecne vnímaná ako teplá farba. Prítomnosť takejto farby na odevoch považuje jej majiteľa za láskavého a otvoreného človeka. Časté používanie na textil kvôli skutočnosti, že farba nikdy nestráca význam. Dostať sa do sféry módnych trendov bolo spôsobené používaním interiérov a fasád. Zdobenie hnedými predmetmi môže "hlásiť" o určitom stave a dôležitosti. V umení je farba jednou z najvýznamnejších a prezentuje sa ako alternatíva k viacfarebnej palete.

Od svetlej po tmavú: rôzne odtiene

Napríklad v palete Panton sa 195 odtieňov považuje za odtieň hnedej. V prírode a každodennom živote je ich počet niekoľkokrát väčší. Odtiene dávajú červenú a sivú farbu, niekedy zlatú, oranžovú a fialovú. Pozoruhodné svetlé tóny - káva, farba piesočnice, béžová, okrová, pšenica. Špinavé zelenožlté odtiene sú už nasýtené. Nasleduje farba zliatin. Bronz, meď a mosadz majú výraznú oranžovo-červenú žiaru. Ešte tmavšie odtiene vo väčšine stromov a ovocia. Farby boli pomenované: kávové zrná, oáza dlaň, zvädnuté listy, gaštan. Tmavé odtiene sú kolkotár, sépia, taupe, tmavo hnedá, hnedá, tmavá čokoládová farba, pečeň, vŕba hnedá, čučoriedková, hľuzovková farba a farba brunet. Najtmavšie tóny obsahujú čierny pigment.

Ako sa vám hnedé a jeho odtiene

Hnedá sa vyrába mnohými spôsobmi. Napríklad pridaním modrej až oranžovej farby s pomerom približne 1 až 3 - výsledkom je klasický hnedý tón. Vhodné sú aj fialové a žlté. Ak naplníte nádobu 9/10 najskôr a 1/10 sekundu, skončíte s tmavohnedým odtieňom. Bylinný odtieň bude mať zmes zelenej, červenej a oranžovej s dominanciou prvého. Svetlý odtieň je daný pomocou bielej. Asi jedna dvadsiata z celkového počtu. Ak chcete vytvoriť terakotovú farbu, budete musieť zriediť hotové hnedé s oranžovou. Ak nahradíte oranžovú zelenou farbou, khaki farba sa zobrazí. Kombinácia červená a hnedá dáva veľa rôznych odtieňov. Medzi nimi sú gaštanové, červenohnedé a hnedé. Zlatý odtieň sa získava fúziou hnedej farby so žltou farbou v približne rovnakom pomere s pridaním malého množstva bielej.

Každý štýl má svoj vlastný odtieň

Brown našiel uplatnenie v interiéri a móde. Pokiaľ ide o výzdobu interiéru, významnú úlohu zohráva jas a farba. Moderný dizajn sa odporúča používať bohaté svetlo hnedej so stredným jasom. Provence štýl znamená bielené pastelové farby: ecru, zinnwaldite a béžovej. Pre implementáciu etno-štýlu je vhodnejšie zvoliť tmavohnedú. Žltkasté a červenkasté farby sú kompatibilné s arabskými, marockými a stredomorskými štýlmi. Brown hrá dôležitú úlohu pri prevode oblečenia. V klasickom oblečení prísne sivasté tóny zdôrazňujú pevnosť. Vyznačuje sa slobodou a ľahkou nedbalosťou, príležitostné nájde použitie v takmer každom tieni. Ľahké a žltkasté zapadajú do štýlu preppy, využívajúc pritom znaky školských uniforiem. Retro je štýl tmavých, tlmených odtieňov hnedej. Oblečenie vo vojenskom štýle je vymaľované v nazelenalých tónoch.

Niektoré ďalšie kombinácie štýlu a tieňa:

 1. Podkrovie - odtieň s fialovým odtieňom.
 2. Romantizmus - krémové odtiene.
 3. Boho - hnedá s výrazným odlivom.

Použitie odtieňov hnedej v rôznych miestnostiach

Brown sa používa v celom interiéri. Pre niektoré izby je to farba tapety alebo linoleum, pre iné je to odtieň nábytku. Teplé a studené odtiene rôzneho jasu sa zbierajú v hnedých tónoch - to je presne paleta, s ktorou môžete naplniť celú miestnosť. V interiéri sú populárne odtiene kávy, taupe a terakoty. Hnedá farba je kombinovaná s akoukoľvek textúrou. Hnedý nábytok na pozadí kamenných múrov, terakotových dlaždíc v kúpeľni, hnedá volumetrická tapeta v spálni - všetky tieto možnosti sú dobré. Bývanie je lepšie dokončiť v rovnakom rozsahu, ale s rôznymi odtieňmi pre jednotlivé miestnosti. Steny škôlky by mali byť najľahšie odtiene. V spálni sa zmestí akýkoľvek tón. Pre obývaciu izbu a chodbu je lepšie vybrať si niečo medzi tým. Hnedá je užitočná v prípade, že je potrebné zadať hĺbku farby. Na pozadí hnedej farby, dekor vyzerá dobre.

Rôzne izby sú lepšie zdobené rôznymi farbami rovnakej farebnej škály.

Obývacia izba

V obývacej izbe je hnedá jedna z najvyhľadávanejších. V prvom rade budú vhodné svetlé odtiene. Izba v klasickom štýle je lepšie zdobená tónmi stredného jasu. Hnedá by sa mala „vymyť“ svetlými pruhmi v rôznych odtieňoch alebo v iných farbách. Interiér môže inšpirovať myšlienky zeme, monotónnosť. Avšak, farba tiež symbolizuje harmóniu a šťastie - dobrá voľba pre zdobenie hosťovskej izby. Pre atmosféru pohodlia a relaxácie bude potrebné prítomnosť odtieňov piesku a kávy. Zlaté tóny dodávajú eleganciu. Brown sa odporúča používať spolu s bohatým osvetlením. Vďaka tomu sa vnútorné prvky stanú výraznejšími a zrozumiteľnejšími pre vnímanie. Ak budete tráviť značné prostriedky na výzdobu a nábytok, budete môcť "transfer" do viktoriánskej éry.

kuchyne

Brown nie je zvyčajný pre kuchyne, a to je plus. Vzhľad miestnosti bude drahý a štýlový. Pozitívne sa objaví na nálade. Z dobrej nálady, zvyšuje chuť do jedla a varenie sa stáva príjemnejším. Nábytok nemusí kupovať z dreva, a plast bude robiť. Pre kuchyňu je táto ešte lepšia. Interiér miestnosti môže byť vyrobený v stručnej forme s rovnými hranami. Koniec koncov, samotná hnedá farba je nezvyčajné rozhodnutie. Navyše, táto originalita bude umocnená niektorými prvkami, ako je radiátor s hladkým panelom, jedlá nezvyčajnej farby, chladnička s dreveným alebo dreveným povrchom. Centrálnymi míľnikmi interiéru budú závesné drevené konštrukcie. Steny by mali byť zdobené vo svetlých farbách. Viacfarebné nálepky organizujú prechod farieb z povrchov na nábytok.

spálne

V spálňach vyzerajú tmavé aj pastelové odtiene. Je lepšie ozdobiť steny tapetou, napríklad bielymi a hnedými vzormi. Nástenné osvetlenie zasa poskytne ešte viac estetiky. Farba stien a nábytku by mala kontrastovať. Hnedá stupnica by mala byť doplnená o záclony, markízy, valčeky, ozdobné vankúše. Nemenej zaujímavé rozhodnutie - tapeta s hnedou farbou na jednej zo stien. Spálňa je skvelým miestom na experimentovanie s rôznymi farebnými kompozíciami. Zároveň je možné napodobniť použitie prírodného dreva. Odtiene hnedej prispievajú k spánku, pretože vám umožňujú relaxovať. Biela bielizeň funguje najlepšie s farbou. Brown je tiež odporúčaný na realizáciu rôznych konštrukčných techník. Tenké priečky a výklenky - čo potrebujete pre takúto spálňu.

škôlka

Izba pre deti by mala byť vyrobená v jasných farbách. Súčasne, aby sa zabránilo monotónnosti, je stena zdobená vzorom alebo zaujímavou kombináciou. Všeobecné pozadie sa niekedy riedi jasnými čiarami. Hnedá farba je veľmi úspešným riešením pre škôlku, pretože ak si želáte, môžete premeniť miestnosť na tematické miesto. Jedna z možností - námorný štýl - kresby lodí, truhlice hračiek, povrazy. Budete tiež musieť použiť modré alebo modré. Námorné tému možno vyvinúť do pirát. V miestnosti bude potrebné pridať čiernu farbu a tmavé látky, napríklad tmavo hnedé závesy. Ďalší spôsob, ako navrhnúť - v duchu westernov. Je lepšie ho predať, ak je izba vybavená nábytkom z prírodného dreva. Všeobecné pozadie sa tiež zriedi žltými alebo oranžovými škvrnami. Ďalšie zaujímavé možnosti:

 • safari štýl;
 • štýl patchwork;
 • Egyptský štýl.

študovať

Brown je farba vedy. Toto je hlavný odtieň dizajnu kancelárií. Nábytok, police, knihy, stoly, lampy, príslušenstvo - to všetko klasická sada príslušenstva môže byť vyrobená v hnedej farbe. Ich celkový rozsah je schopný vytvoriť špeciálnu atmosféru. Farba nábytku je zvolená tak prirodzene, ako je to len možné, takže drevo bude práve tak. Pri dokončovaní je potrebné zahrnúť niekoľko rôznych textúr. Farebný výkon je lepšie realizovať tri odtiene hnedej farby v pomere 6: 3: 1. Rovnaká farba je vhodná pre kancelárie. Napriek popularite iných tónov je hnedá, čo zlepšuje koncentráciu a výkon. Odporúča sa ponechať kontrast: situácia je tmavá a kancelársky nábytok je ľahký alebo naopak. Hnedý interiér ukáže klientom obchodný prístup a dôveru spoločnosti v jej činnosti.

Pri usporiadaní skrinky je potrebné zvážiť:

 • rozmery;
 • prirodzená úroveň svetla;
 • počet objektov a príslušenstva.

Hala / chodba

Tam nie je toľko možností pre chodbu, ale takmer každý štýl je vhodný pre to. Pretože väčšina koridorového nábytku je vyrobená v hnedých farbách, zostáva s ňou len tak, aby zodpovedala farbe stien. Na trhu sa nachádza farba a tapeta v odtieňoch duba, čerešne a orecha vo veľkom množstve. Čo sa týka štýlov, najčastejšie sa používa klasika. Osvetlenie je čo najsýtnejšie a rozsah odtieňov nie je zahrnutý v príliš tmavých odtieňoch. Rustikálne a ekologické štýly zahŕňajú použitie nábytku s hrubými hranami. Retro štýl - to sú brandy odtiene a prítomnosť textilu. Interiér chodby je lepšie pridať obrázky. Jedným z najlepších štýlov pre štvorcovú chodbu alebo dlhú chodbu je minimalizmus. Vytvoril úhľadnú situáciu s použitím vysoko kvalitných materiálov. Steny sú potom natreté v odtieni kávy alebo farbou a všetky predmety sú zložené do priestranného úložného systému.

kúpeľňa

Hnedá kúpeľňa je skvelým miestom na oddych. Vzhľadom k tomu, izby sú väčšinou dokončené s veľkými dlaždicami alebo malé mozaiky, nie je toľko kombinácií s farbou. Situácia je však iná, ak má interiér tmavé potrubie. Potom môže byť povlak vyrobený z kombinácie hnedastého odtieňa a jasnej farby. Nastavenie by nemalo byť príliš tmavé, pretože miestnosť sa zdá byť ešte menšia. Biely tón dokonale s hnedou a "riediť" tmu. Takto vzniká jedna zo štandardných kombinácií - „káva s mliekom“. Pridanie vzorovaných dlaždíc zlepší estetiku. Častým javom je aj „zmes“ svetlých béžových, sivých a hnedastých odtieňov. Ukazuje sa, že je to „kamenné“ prostredie. Ďalším zaujímavým ťahom je premeniť kúpeľňu na parný kúpeľ pomocou svetlých hnedých tónov.

Pravidlá pre kombináciu hnedej a jej odtieňov s inými farbami

Hnedá paleta obsahuje dostatočný počet rôznych možností, aby sa mohla kombinovať s takmer všetkými susednými farbami. Hnedasté tóny sú vynikajúce pre úlohu dominantného pigmentu. Čím ľahšie sú, tým je pravdepodobnejšie, že vytvoria atraktívnu farebnú kombináciu. Vzhľadom k tomu, hnedá je zmiešaná farba, bude komunikovať osobitným spôsobom s ostatnými. Použitie základných tónov nespôsobí u pasažiera pocit prebytku. Avšak so studenými farbami je vzťah horší ako pri teplých, neutrálnych a bielych. Neodporúča sa vykonávať experimenty so striedaním dvoch tmavých odtieňov. Mali by byť aspoň oddelené ľahkým prúžkom. V tejto súvislosti bude užitočná viacfarebná tapeta - už majú ideálne vypočítané sekvencie. Bude len vyzdvihnúť nábytok.

Najtradičnejšie „spoločníci“ hnedých sú:

 • biela;
 • žltá;
 • oranžová;
 • zelene.

S bielym

Jedna z najlepších kombinácií pre použitie hnedej farby. Názov "klasiky žánru" prilepené na to. A to všetko preto, že táto farba je veľmi podobná káve a mlieku, alebo dve farby čokolády. Interiér bielej čokolády odlišne vnímaný ľuďmi. Pre niektorých je to zaujímavé a pre niektoré nudné. V takom prípade je ozdobený farebnými akcentmi a každý tón bude robiť. Hnedohnedá izba je nádherným miestom pre priestrannú a grafickú výzdobu. Dokonca aj kyslé farby dokonale zapadnú do celkového obrazu bez oslabenia dôležitých vlastností základných tónov. S bielou farbou bude interiér vyzerať omnoho väčší v porovnaní s monotónnou hnedastou farbou. Takýto dizajn bude v každom prípade neutrálny vo farbe, dokonca aj s nábytkom len studenej alebo teplej farby.

Pre tento interiér musíte nájsť malé doplnky v bielej farbe.

S béžovou

Táto kombinácia je ideálna pre kuchyne, haly a spálne. Niektorí lekári odporúčajú zvýšiť množstvo béžovej farby v interiéri, aby sa zmiernil stres. S béžovým odtieňom čokolády je dokonale kombinovaná. Interiér krémovej čokolády vyzerá ušľachtilý a priateľský, najmä s dobrým svetlom. V jednom z variantov tmavých odtieňov sa menej robí, ale spadajú na najvýraznejšie detaily. Ako také prvky sú vankúše, rámy na obrazy, dverné panely, posteľné súpravy, čelo postele. Vzhľadom k tomu, dekor pre miestnosť je najvhodnejšie položky zelená. Nemali by ste kombinovať béžovú s najtmavšími tónmi. V druhej verzii je hlavná vec už hotová hnedá. Potom použité nábytok položky v béžovej tóny. Kombinácia týchto dvoch farieb v interiéri podľa princípu zodpovedá harmonizácii svetlých a tmavých odtieňov rovnakej farby.

Sivá

Na prvý pohľad je to dosť nudná kombinácia. Niektorí ich považujú za zle kompatibilné. Avšak, veľa záleží na šírke odtieň gamut: čím väčšia je, tým ľahšie je vytvoriť organickú farbu. Pre tieto tóny platí pravidlo kontrastu. Ak je jedna farba tmavá a studená, potom by mala byť jasná a teplá. Diferenciácia tiež zlepšuje kompatibilitu. Šedá výbava vyzerá dobre na hnedom pozadí a naopak. Mali by ste sa tiež vyhnúť masívnym dizajnom nábytku, inak bude ťažké usporiadať izbu v inom štýle, okrem krajiny. V prospech estetiky, dekoratívnych povrchov a umeleckých prvkov, neštandardnej formy dizajnu nábytku. Táto farebná kombinácia sa niekedy zriedi bielym alebo jasným tónom, aby sa pridala paleta čistoty. Návrhári identifikovali optimálne odrody šedej pre použitie s hnedou.

Bude najlepšie s ním harmonizovať:

 • odtieň slonoviny;
 • cín;
 • šedý flanel;
 • bahenný dub;
 • hliníkový odtieň.

S fialovým

Fialová je považovaná za jednu z najelegantnejších farieb. On, podobne ako hnedý, symbolizuje pevnosť a stav. Еще одним сходством является способность расслабляюще воздействовать на психику. Для спальни это сочетание - идеальный вариант. Данная цветовая подборка подходит для декорирования: орнаментами, узорами и рисунками. Использование светлого сиреневого вместо обычного фиолетового улучшит эстетические качества.Kombinácia urobí atmosféru tajomnou a tajomnou - ideálnym riešením pre detské izby. Nemali by ste takúto situáciu v kúpeľni zariadiť, pretože v malých miestnostiach je taký dizajn veľmi rušivý. Príslušenstvo pre fialovohnedú farbu by sa malo zvoliť iným kľúčom. Je možné oslabiť účinky tohto farebného spojenia vďaka svetelným inklúziám a naopak, bude ešte silnejší z tmavých vložiek alebo sa nič nezmení.

So zeleným

Jedna z najviac harmonických kombinácií diktovaných tou istou povahou. Vynikajúce prostredie pre neho je ekologický štýl. Pre prirodzený efekt nemal príliš veľa intenzity, dizajnéri ponúkajú kombinácie s odtieňmi skôr vzdialené od štandardov. Všeobecne platí, že počet odtieňov v oboch tónoch je pomerne veľký a výber pôvodného spojenia netrvá dlho. Človek by však nemal rezolútne opustiť „prirodzenú“ situáciu. Niekto sa môže zdať primitívny, ale je ideálny pre pohodlnú zábavu, morálnu a fyzickú rekreáciu. Každá z farieb posilní vzájomnú úlohu v každom viacfarebnom interiéri. Tam je tiež jednoduchý vzor: ak nie sú žiadne iné farby v miestnosti, potom svetlo zelený tón by mal pár hnedý. Vhodné jablko alebo zelené a vápno.

Táto kombinácia vyzerá krásne v kanceláriách, a zelená - ako tapetu, a hnedé - v nábytku.

Oranžová a žltá

Táto "symbióza" už má hladký prechod, podobný transformácii zažltnutých listov do hnedej. Pomaranč dokonale dopĺňa hnedý a niektorý z jeho odtieňov. Kombinácie s ním sú nevyhnutné pre ľudí, ktorí uprednostňujú pohodlie a pokoj. Kombinácia zároveň šetrí energiu. Znakom spoločného použitia je úplná kompatibilita všetkých odtieňov oboch. Čo sa týka hnedej a žltej, samostatne, je to tiež časovo testovaná paleta. Dominantné by tu mal byť tmavší odtieň. Žlté vložky na hnedom pozadí vyzerajú ako drahokamy. Interiér môže byť vyrobený tak drahý a čo najjednoduchší a diskrétny. Druhou možnosťou je absencia tapety. Je potrebné pripomenúť, že žltá je dosť nepríjemná farba, aj keď nie je taká pocitu spolu s nahnedlými odtieňmi.

S modrou a modrou farbou

Hnedo-modrá povrchová úprava vyzerá chladne a môže spôsobiť apatiu. Neutrálna hnedá moc nepomôže. Preto existujú dve hlavné možnosti: naďalej držať palety, ktorá je získaná, alebo pridať teplé farby. Nebudete musieť hľadať riešenie na dlhú dobu: terakota, tmavo béžová, sienna, okr, tieň spálených tehál bude robiť. Modré a modré farby vyjadrujú vzhľad oblohy a mora. Toto je potrebné vziať do úvahy pri umiestňovaní akcentov. Modré vložky vyzerajú bezvýznamne, ak sú umiestnené na dne alebo sú prezentované vo forme nezrozumiteľných čísel. Hladký prechod medzi váhami poskytuje modré vzory na čalúnení. Pre záclony a tylu sa odporúča vybrať si mäkký modrý odtieň. Potom bude miestnosť ľahšie vnímateľná. Nepoužívajte hnedú s matne modrou farbou. Toto je nezaujímavá kombinácia.

S tyrkysovou

Zvláštnosťou tejto kombinácie je, že pri klasickom odtieni sú obidve zložky neutrálne v studenej / teplej škále. Okrem toho je to veľmi jemná a štýlová kombinácia. Existuje množstvo interiérových možností, kde by ste ju mohli aplikovať. Tyrkysová dodá miestnosti ženskosť a zároveň oslabuje vplyv na ľudskú psychiku iných farieb. Nie horšie ako klasické v tomto páre bude vyzerať šedo hnedastý odtieň. Ak je interiér plánovaný v duchu luxusu, exkluzivity, pompéznosti, potom s tyrkysovou by sa mal použiť čokoládový tón. Dizajn bude zároveň útulný a drahý. Táto kombinácia je už dlho známa dizajnérom. To je dôvod, prečo sa nachádza v hotelových izbách, módnych obchodoch a rôznych dekoráciách. Môžete tiež použiť túto paletu pre škôlku, riedenie je s niekoľkými jasnými akcentmi.

S ružovou a červenou

Zdieľanie s ružovou farbou je ideálne pre dievčenskú detskú izbu. Ružová v tomto prípade je spojená s ženskosťou, a hnedá - s detskými sladkosťami. Kombináciu je možné vylepšiť žltou farbou. V spálni je vhodná kombinácia ružovo-hnedá. Vo veľkých miestnostiach, ako je obývacia izba, by sa ružovkasté odtiene mali používať len vo forme úzkych pruhov, pretože vyzerajú veľmi infantilne. Hnedá vyzerá dosť agresívne s červenou, čo nie je pre ňu typické. Ak chcete použiť červenú ako dodatočnú, nie dominantnú farbu, nemala by byť pridelená viac ako 1/4 celého povrchu. Výhodou kombinácie je organický prechod, ostrý a hladký, prerušovaný. Otáčavosť hnedej až červenej jamky podčiarkuje detaily.

záver

Hnedá farba je dobre vnímaná človekom. Na jednej strane je to spôsobené tým, že je to jeden z najčastejšie pozorovaných odtieňov. Má však aj neutrálne vlastnosti a má relaxačný účinok. Postupom času sa tento tón stal súčasťou klasických spôsobov interiérového dizajnu a oblečenia. Návrhári vyskúšali mnoho možností použitia farieb. Teraz má každý možnosť vykonať kroky na usporiadanie rôznych miestností bez rizika, že sa mýli. Brown "vitajte" v obývacích izbách, kanceláriách, chodbách, spálňach. V škôlkach, kúpeľniach a kuchyniach sa používa ako pôvodná verzia. Brown sa najlepšie strieda s bielou, zelenou, oranžovou a žltou. Zvlášť krásne kompozície sú získané v kombinácii s tyrkysovou a fialovou. Môžete implementovať mäkké možnosti - s modrou, béžovou alebo ružovou.

Pozrite si video: Trendy odtiene hnedej vlasy letné 2017 (Január 2020).

Zanechajte Svoj Komentár