Stiahnuteľný stôl: fotografie v interiéri, typy, formy, materiály, vstavané možnosti

Zasúvací stôl je najbežnejším riešením pre malé priestory a pre apartmány, ktoré majú štúdio. Táto konštrukcia sa používa len v prípade, že je potrebná špecifická potreba, ktorá umožňuje ušetriť miesto v miestnosti.

Výhody a nevýhody

Výhody a nevýhody posuvného stola.

výhodynedostatky
Nie je neporiadok do interiéru, kvôli tomu, čo sa zdá byť priestrannejšie.Takáto konštrukcia je nevyhnutne potrebná na to, aby tlačila, takže sa nezasahuje a neuskutočňuje sa.
Umožňuje vytvoriť ďalšiu pracovnú plochu.Stiahnuteľné modely nie je možné presunúť do inej miestnosti.
Tieto produkty sa vyznačujú pohodlnosťou a spoľahlivosťou.

Stiahnuteľné typy tabuliek

Existuje niekoľko modelov so špecifickými konštrukčnými vlastnosťami a dizajnom.

písanie

Je to veľmi praktický nábytkový prvok, ktorý nielenže organicky zapadá do životného prostredia, ale umožňuje vám aj odborne zorganizovať pracovný proces. Písomný posuvný stôl má veľmi spoľahlivé mechanizmy, ktoré umožňujú pohodlné každodenné používanie.

transformátor

Je vybavený rôznymi formami, rôznymi rozloženiami a pokročilými funkciami na zníženie nákladov na nábytok.

počítačový

Vďaka pohyblivému prvku, ktorý je dodatočnou pracovnou rovinou alebo priestorom pre klávesnicu alebo notebook, sa ukazuje, že vytvára veľmi kompaktný a pohodlný dizajn, ktorý nezaberá veľa voľného miesta.

stolovanie

S pomocou tohto ergonomického stealth modulu, môžete nielen urobiť interiéru perfektné, ale tiež sa vyhnúť inštalácii objemné jedálenské modely.

Fotografia ukazuje dlhý výsuvný jedálenský stôl v interiéri modernej kuchyne.

V kombinácii s nábytkom

Kombinuje niekoľko funkcií, ktoré môžu výrazne znížiť náklady na nákup rôznych položiek nábytku.

Príklady stolov zabudovaných do nábytku

Populárne možnosti pre vložené zasúvateľné modely.

Posteľ

Podkrovie podkrovia s posuvným dizajnom zdola predstavuje najfunkčnejšie interiérové ​​rozhodnutie, ktoré ideálne zapadá do miestnosti dieťaťa študenta školy. Pri kúpe tohto modelu by ste mali zvážiť dostatočné množstvo voľného priestoru pre hladký pohyb stola.

skrinka

Rozšíriteľná doska, skrytá v skrini s možnosťami úpravy, je veľmi praktickým kusom nábytku. Takéto výrobky môžu mať tak uhlový, ako aj tradičný dizajn.

Policové jednotky

Pomocou takéhoto univerzálneho, štýlového a kompaktného modelu môžete efektívne využiť priestor a pohodlne usporiadať všetky potrebné veci na jednom mieste.

stoličky

Vďaka súčasnej existencii takýchto vysoko kvalitných nábytkových predmetov, ako sú stolička a posuvná pracovná doska, tento moderný stavebno-transformátor dodá do interiéru multifunkčnosť a zároveň atraktivitu.

uličné Patník

Považuje sa za veľmi racionálne riešenie, ktoré pri zložení vyzerá veľmi elegantne a pri rozložení je to veľký a veľmi priestranný model so stabilnými nohami.

Kuchynská súprava

Stolová doska na teleskopických koľajniciach, namontovaná na fasáde kuchynskej linky, dokonale dopĺňa interiér malej kuchyne bez preťaženia priestoru. Vďaka spoľahlivému spojeniu sa tento panel hladko, jemne a bez hluku rozprestiera.

Fotografia je kompaktná výsuvná doska zabudovaná do kuchyne.

ostrov

Táto konštrukcia s výsuvným podvozkom nielen dokonale ladí s dizajnom celej miestnosti, ale umožňuje aj usporiadanie pohodlného povrchu, pracovného, ​​jedálenského priestoru pre celú rodinu alebo dokonca úložný systém.

Barový pult

Je navrhnutý len vtedy, keď je to potrebné, a potom sa ľahko schováva späť, čím sa nepoškodzuje vnútorný priestor. Vďaka mechanizmu odchádzajúceho valčeka je povrch čapového pultu predĺžený a poskytuje dodatočné sedenie.

pohovka

Kombinácia týchto dvoch nábytkových predmetov je obzvlášť obľúbená a žiadaná. Stolové dosky rôznych veľkostí a tvarov možno umiestniť do lakťovej opierky pohovky, ako na pravej a ľavej strane.

Kuchynský kút

Mobilné prevedenie vďaka jednoduchým manipuláciám vám umožní správne vybaviť miestnosť a zároveň priniesť do sviežiho dizajnu určitú sviežosť.

Formy posuvných stolov

Z voľby formy závisí na vizuálnom vnímaní celého priestoru.

  • Round. Vzhľadom k nedostatku ostrých rohov, kruhový tvar vám umožní vytvoriť teplú a veľmi útulnú atmosféru.
  • Obdĺžnikový. Je univerzálny a ideálny pre akékoľvek riešenie interiéru. Obdĺžnikový model vizuálne koriguje veľkosť miestnosti a robí čo najviac z jej plochy.
  • Oval. Vyznačuje sa skutočne rafinovaným vzhľadom, ktorý dodáva atmosfére určitý šarm a statizmus.
  • Roh. Má mnoho pozitívnych výhod a vďaka svojej uhlovej polohe zaberá oveľa menej miesta ako iné produkty.
  • Neobvyklé návrhy. Originálne dosky s komplexnými a neobvyklými tvarmi vytvárajú jedinečný a jedinečný dizajn.

Fotografia zobrazuje malú kuchyňu v jasných farbách s oválnym výsuvným stolom v bielej farbe.

Určitá forma pridáva do interiéru nové farby a dáva mu určitú náladu.

Na fotografii je úzky výsuvný obdĺžnikový stôl v interiéri kuchyne.

Stolový materiál

Najčastejšie používané druhy materiálov:

  • Drevené. Drevené konštrukcie sú pozoruhodné svojou mimoriadnou ekologickosťou, trvanlivosťou, rafinovanosťou a harmonizáciou vzhľadu každého interiéru.
  • Glass. Modely odolného tvrdeného skla, chránené špeciálnym filmom, vyzerajú veľmi jednoducho, vzdušne a vizuálne nezaťažujú situáciu.

Na fotografii je kuchyňa s otočným posuvným stolom z dreva.

Fotografie v interiéri

Fotografie posuvných stolov v interiéri priestorov.

kuchyne

Vďaka tomuto modernému dizajnovému riešeniu sa ukázalo, že je správne optimalizovať kuchynský priestor a maximalizovať využiteľnú plochu.

Obývacia izba

V obývacej izbe môže byť výsuvný stôl nielen nevyhnutnosťou, ale aj skutočným dizajnom miestnosti. Tradičné drevené modely, zložité sklenené, plastové alebo kovové výrobky s najneočakávanejšími a originálnymi tvarmi, dosky zapustené do regálov, stoličiek alebo pohoviek, sa stanú skutočne užitočným nábytkovým prvkom haly.

škôlka

Výsuvná kompaktná konštrukcia uvoľní viac priestoru v detskej izbe, ktorá môže byť ozdobená ďalšími rozmernejšími objektmi alebo ju ponechať voľnú a tým dodať miestnosti ďalší priestor.

Na fotografii je výsuvný stôl, zasúvateľný pod posteľ v detskej izbe pre dve deti.

študovať

Tieto transformačné stoly poskytujú možnosť usporiadania pohodlného pracoviska v každom rohu a tak ľahko nahrádzajú statické objemné konštrukcie.

Na fotografii, interiér skrine a nástenný zasúvateľný stôl hnedej farby

balkón

Takéto výrobky, najmä organicky zapadajú do balkónovej plochy. Roll-out alebo skladacie vzory sú ideálne aj pre malú lodžiu a umožňujú organizovať pohodlné stolovanie, pracovný priestor alebo sa jednoducho stávajú originálnym dekoratívnym nábytkom.

spálne

Zasúvateľné dosky sa nepochybne stávajú zaujímavým a neobvyklým doplnkom interiéru. Môžu mať držiak na stenu, čím sa vytvorí ilúzia objavenia sa, akoby sa nachádzala zo steny alebo sa pohybovala z akéhokoľvek kusu nábytku, čo by bolo obzvlášť vhodné pre malé spálne.

Fotogaléria

Výsuvný stôl je kompaktný, ale zároveň dosť priestranný nábytok, ktorý umožňuje nielen ušetriť využiteľný priestor, ale aj vytvoriť stručný a veľmi štýlový dizajn.

Zanechajte Svoj Komentár