Dvere wenge v interiéri bytu: foto, výhľady, dizajn, kombinácia s nábytkom, tapety, laminátové podlahy, sokel

Dvere wenge v interiéri bytu, vďaka drahému, jedinečnému odtieňu a dokonalému vzhľadu, vám umožňujú dosiahnuť potrebný kontrast v dizajne a je výhodné zdôrazniť akékoľvek nápady na dizajn.

Typy interiérových dverí

V závislosti od možností miestnosti je vybratých niekoľko typov návrhov:

  • Posuvné dvere (posuvné).
  • Mušle.
  • Louvered.
  • Harmonika.
  • Tsargovye.

Plátno by malo mať nielen estetický vzhľad, ale aj všestranné a harmonicky zapadajúce do interiéru bytu. Textúra rozlišuje matné a lesklé dvere, ktoré sú zdobené strieborno-šedými alebo žlto-zlatými kovaniami. Stavby z prírodného dreva majú veľmi vysokú cenu, preto sú vysokokvalitné náprotivky z materiálov ako MDF, dýha alebo ekologická dyha.

Na fotografii je znázornený interiér chodby s dverami s farebnými priehradkami.

Aký nábytok je vhodný pre dvere wenge?

Pomerne často je nábytok vybraný v rovnakej farbe odtieňov ako dvere alebo jeden alebo dva tóny ľahšie. Zaujímavou kombináciou je použitie predmetov so sklenenými prvkami, ako aj nábytok z ľahkého dreva, jaseňa, dubu, buka, javora alebo exotických drevín.

Aké tapety možno kombinovať s farbou wenge?

Väčšinou uprednostňujú svetlejšiu výzdobu stien, napríklad v ružovej, broskyňovej, béžovej, tyrkysovej, modrej, svetlozelenej a ďalších pastelových farbách. Šedé steny dodajú dverám farbu určitej elegancie, zdržanlivosti a pevnosti a umožnia umiestniť kompetentné akcenty do neutrálneho šedého interiéru. Takéto farebné kombinácie vytvárajú výnimočnú kontrastnú hru a prinášajú do atmosféry novosť a príjemné dojmy.

Vo fotografii sú dvere tmavej farby wenge v kombinácii so vzorovanou modrou tapetou v interiéri bytu.

Farebné kombinácie dverí wenge s laminátom

Pri výbere dverných panelov a laminovaní v jednej farbe je dôležité, aby boli navzájom v súlade, namiesto toho, aby sa spojili do jedného. Vynikajúcim riešením by bola podlahová krytina v svetlejších farbách, vyplní priestor sviežosťou, ľahkosťou a čistotou.

  • Gray.
  • Wenge.
  • Brown.
  • Bielu.

Dokonale sa kombinuje s takýmito dizajnom dverí, podlahou s laminátom alebo linolea, odtieňom tmavého orecha alebo svetlej čerešne, olše, bieleho alebo zlatého dubu.

Príklady kombinácií so soklovou lištou

Pomerne často si vyberte sokel, aby zodpovedal krídla dverí, môže byť, ako wenge, a ďalšie úzky odtieň. Môžete však použiť aj tandemový sokel s puzdrom bielej farby alebo inými jasnými farbami, tieto kombinované variácie vám umožnia vizuálne vytvoriť vzhľad miestnosti oveľa jednoduchšie a nezvyčajné na zdôraznenie jej geometrie.

Na fotografii je monochromatická kombinácia dverí wenge s podstavcom a platbands v interiéri chodby.

Možnosti dizajnu dverí

Zaujímavé možnosti dizajnu.

So sklom

Dizajny dverí s bielym sklom dodajú do miestnosti dodatočné osvetlenie a dodajú mu trochu svetla. Modely zdobené tmavým sklom sú výnimočné, ale zároveň veľmi estetické riešenie, ktoré zachováva ilúziu uzavretého priestoru v miestnosti.

So zrkadlom

Vďaka vložkám zrkadiel sa výrazne zvyšuje svetlo v miestnosti a opticky sa zdá byť oveľa väčšie. Tento dekor dáva situácii jedinečné vlastnosti a dáva jej určitú slávnosť.

Na fotografii je interiér spálne v mestskom byte a tmavé posuvné dvere zdobené zrkadlom.

vzorkované

Sú skutočným umeleckým dielom a kompletnou výzdobou celého interiéru, ktorý tvorí výrazný a jedinečný dizajn.

Ako to vyzerá v interiéri izieb?

Vzhľadom k širokej škále modelov sa ukazuje, že si vyberiete najoptimálnejšie riešenie pre konkrétnu miestnosť v byte, pričom plne zohľadní jeho účel, špecifickosť a interiérové ​​prvky.

Sála a salónik

Dvere v tieni wenge dodávajú interiéru obývaciu izbu s luxusom a nenapodobiteľným komfortom a bezchybný vkus je kladený dôrazne. Docela často, striktné a elegantné modely s vlnité, tónované, matné, transparentné alebo vitráže okien sa používajú na výzdobu haly, naplnenie atmosféry s osobitnou eleganciou a šľachou.

Na fotografii sa pohybujú tmavé dvere v interiéri obývačky v modernom byte.

Chodba a chodba

Takéto obliečky zdôrazňujú geometriu priestoru, dávajú hale postavenie a zušľachťujú jej vzhľad, vďaka čomu sú skutočne exkluzívne a elitárske.

kúpeľňa

Dvere farby wenge naplnia interiér kúpeľne špeciálnym šarmom a komfortom. Navyše, tieto návrhy sa neboja vlhkosti a sú dokonale kombinované s chrómovými a sklenenými prvkami.

Na fotografii je kúpeľňa so sklopnými dverami wenge.

kuchyne

Vzhľadom k svojej prirodzenej štruktúre a nezvyčajnej štruktúre, ako sú modely dverí, pridajte do atmosféry kuchyne úžasné poznámky, dávať priestor luxusu, bohatstva a zároveň asketizmu.

škôlka

Prirodzená krása dverí vo farbe wenge vám umožňuje dať deťom hlboký farebný obsah. Tu môžete použiť plátno v hluchej verzii, pretože pomáhajú lepšie udržiavať teplotu v miestnosti. Okrem toho, vďaka vlastnostiam tohto odtieňa, sa ukazuje, že tvorí veľmi pohodlný a útulný dizajn.

Na fotografii sú dvere tmavej farby wenge, štylizované ako vchod do kabíny v interiéri detskej izby v byte.

Nápady v rôznych štýloch

Tieňové dvere Wenge môžu byť vynikajúcou zložkou akéhokoľvek štýlového rozhodnutia, napríklad moderného, ​​klasického, orientálneho, barokového, moderného alebo high-tech. Tkaniny majú obrovské množstvo typov a majú najrôznejší dizajn, ktorý umožňuje brať do úvahy nielen vlastnosti zvoleného štýlu, ale aj účel zdobenej miestnosti.

Fotogaléria

Dvere Wenge perfektne zapadajú do estetiky interiéru celého bytu a sú perfektne kombinované s takmer všetkými farebnými riešeniami. Takýto dizajn nepochybne priťahuje pozornosť a predstavuje skutočné stelesnenie štýlu a prezentovateľnosti.

Zanechajte Svoj Komentár