Tapeta na steny s mestami: typy, nápady na dizajn, tapety, 3D, farba, kombinácia

Tapety na steny s mestami sú vynikajúce prevedenie a veľmi jasný veľkolepý prízvuk v miestnosti, ktorá zdôrazňuje celkový štýl a náladu celého interiéru.

Vlastnosti použitia v interiéri

Je potrebné zohľadniť niektoré črty dekorácie na stene:

  • Pri použití fotopapiera je žiaduce, aby boli kombinované so všeobecným štýlom a interiérom miestnosti.
  • Farba zvyšku obkladu steny by mala byť neutrálna, pretože hlavná pozornosť priťahuje fotopapier.
  • Pre malé miestnosti, nemali by ste si vybrať tapetu s veľkým vzorom, inak to bude ďalej zúžiť priestor.
  • Nemali by ste používať príliš dynamické a intenzívne obrázky s mestami v spálňach a škôlkach.
  • Je lepšie použiť tapetu s malým a farebným vzorom ako vložku, takže steny nie sú rozdrvené a nevytvárajú depresívne prostredie.

Typy tapiet s obrázkom mesta

Klasifikačná rada niektorých typov povrchových materiálov pre steny.

papier

Tradičný vzhľad, ktorý má nízke náklady, širokú škálu a jednoduchosť pri lepení, čo vám umožní krásne ozdobiť steny.

vinyl

Odolná, odolná voči vlhkosti. Majú reliéfnu štruktúru, príjemnú na dotyk. S ich pomocou môžete dať jedinečný dizajn a eleganciu miestnosti.

fleece

Spoľahlivé a elastické, nepodliehajú deformácii a nemajú strach z vlhkosti, čo umožňuje ich použitie v ktoromkoľvek z určených priestorov.

Nástenné maľby

Pridajte do interiéru dotyk originality a individuality. S pomocou fototapety môžete ľahko vybrať prízvuk stenu v miestnosti a pridať farebné škvrny do interiéru.

Na fotografii je jedáleň a stena s fotografickými tapetami s výhľadom z okna na mesto.

Nápady na dizajn

Originálne a neobvyklé kresby vám umožnia krásne ozdobiť miestnosť a vytvoriť v nej jedinečnú atmosféru.

moderný

Obrazy moderných a futuristických miest budúcnosti, najmä zdobiť a transformovať nudné steny a pomôcť aktualizovať ich vzhľad. Výškové metropoly, mosty s očarujúcou krásou blikajúcich svetiel, zrkadlové mrakodrapy, ktoré sa lesknú na slnku, budú vyzerať jednoducho úžasne.

Ulice starého mesta

Takéto tiché ulice starovekých a miest nenechajú nikoho ľahostajného a umožnia vám pohybovať sa v akomkoľvek časovom období. Do každej miestnosti prinesú pohodlie a teplo.

nočné

Nástenné maľby s nočnými mestami vyzerajú farebne a majú veľmi originálny a atraktívny vzhľad. Pritiahnu pohľady a dokážu premeniť miestnosť nad rámec uznania.

animácie

Jasné farebné alebo elegantné pastelové kresby miest vytvárajú jedinečnú atmosféru a zaplnia priestor svetlom.

Na fotografickej stene s tapetou s maľovaným mestom v interiéri kancelárie.

rozprávkový

Kúzelné farebné slnečné mesto prinesie nepopísateľné teplo a pohodlie do miestnosti. Takéto kresby premieňajú aj tie najnudnejší interiér a umožňujú mu hrať s novými farbami.

Na fotografii je detská izba so stenou zdobenou nástennou maľbou z rozprávkového mesta.

Foto tapetu

Môže opticky zväčšiť a rozšíriť priestor v malej miestnosti. Plátno s hladkou textúrou a vysoko kvalitnými obrazmi, veľmi prirodzene prenášajú farby a vyzerajú neuveriteľne realisticky na stenách.

Neón (fluorescenčný)

Vďaka svojmu vzhľadu je úplne ponorený do krásy obrazov a prináša do miestnosti jas a exkluzivitu.

podsvietený

Umožňuje najčastejšie fototapety vyzerať kreatívne a zaujímavé. Výkon podsvietenia je možné zmeniť pomocou diaľkového ovládača a zakaždým, aby sa tapety nový vzhľad.

Foto panorámy rôznych miest

Správne zvolená tapeta pre steny vytvára správnu náladu a dodáva svetlé farby do miestnosti.

Paríž

Krása a veľkosť tohto mesta je fascinujúca. Tapety na steny znázorňujúce nábrežie Seiny, Eiffelovu vežu alebo nádhernú architektúru Notre Dame de Paris zdôraznia šarm a zmysel pre štýl.

Na fotografii je obývacia izba a tapeta s obrazom Paríža na stene.

Londýn

Mlhavé mesto dažďa, červených autobusov a telefónnych búdok je veľmi populárny nápad na dekoráciu. Najznámejšia turistická atrakcia v Londýne, Big Ben, zdobí steny v mnohých interiéroch, vytvára vznešenú atmosféru v miestnosti a napĺňa ju aristokratickým anglickým duchom.

New york

Nástenná maľba s obrovskou metropolou prinesie do interiéru dynamiku a modernitu. Obrázky z New Yorku sa zmestia takmer do akejkoľvek štýlovej témy a stanú sa výrazným prvkom dekoru.

Na fotografickej stene s tapetou s obrázkom New Yorku.

Amsterdam

Mnohostranný a neobvyklý obraz amsterdamských prekvapení a pôžitkov. Tapety s takým orientačným bodom ako tanečné domy dodajú romantizmu, farebné, jedinečné tóny Európy a šarmu v interiéri miestnosti.

Na fotografii je obývacia izba a múr s fotografickými tapetami, na ktorých je zobrazený Amsterdam.

Barcelona

Obrázky architektúry Barcelony, ktorá sa nachádza na stenách, nenechá nikoho ľahostajného. Tapety zdôrazňujú štýl a luxus interiéru a určite sa stanú jeho vrcholom.

Izby s potlačou miest na stene

Tapety s mestami urobia vynikajúci dekor pre izby a vytvoria v nich potrebný prízvuk.

kuchyne

Ak chcete vytvoriť pokojný a útulný interiér kuchyne, pomerne často používané tapety s kresbami Benátky, Paríž alebo krajiny starovekých a starovekých miest. Tieto plátna dávajú dizajnu miestnosti zvláštnu jemnosť a sofistikovanosť.

škôlka

Pre detskú izbu by bola zaujímavá možnosť maľovania, čarovných alebo rozprávkových miest. Tapety s realistickou fotografickou tlačou mestských scenérií moderných metropolitných oblastí alebo s výhľadom na mesto zhora a zospodu sú vhodné najmä na zdobenie izby pre teenagerov. Pri prezeraní spôsobia skutočný pôžitok a úplný pocit beztiaže.

Na fotografii je miestnosť teenagera a čiernobiele tapety s obrázkom mesta na stenu.

Chodba a chodba

Využívajú rôzne mestské motívy, ktoré dobre ladia so všeobecným štýlom a umožňujú umiestniť malý kútik vášho obľúbeného mesta do miestnosti. V malých chodbách sa často používa tapeta rozširujúca priestor.

Obývacia izba alebo hala

Tam sú často širokoúhlé panoramatické snímky moderných miest, zdobené svetlé alebo čiernobiele. Budú zdôrazňovať najmä rafinovaný štýl interiéru obývacej izby.

spálne

Obrázky na tapete by nemali byť príliš jasné a dynamické. Vhodnejšie by bolo pokojné malebné panorámy mesta alebo čierno-biele mestá.

Na fotografii je spálňa a stena s nástennou maľbou z Eiffelovej veže.

Rozsah farieb

Vytvára psychologickú klímu v miestnosti, vytvára vizuálne efekty a tiež znižuje alebo zväčšuje jej veľkosť.

Čierna a biela

Vyzerajte sofistikovane a veľmi štýlovo. Harmonicky zapadá do interiéru v modernom štýle, hi-tech, podkroví alebo minimalizme.

Na fotografickej stene s čiernou a bielou foto tapetu s obrazom Ríma.

šedá

Tapety s mestskou šedou potlačou, vhodné pre hlavnú dekoráciu všetkých priestorov, dokonale ladia so zvyškom dekoračných prvkov a sú kombinované s inými farbami.

modrý

Šľachtické a diskrétne. Studené a krásne modré kresby ohromujú svojou filigránnosťou a krásou.

béžový

Táto mäkká, teplá, príjemná a zmyselná farba robí interiér miestnosti slávnostnou a obzvlášť elegantnou.

orgován

Hlboké, bohaté a dominantné. On je jeho prítomnosťou v miestnosti, akoby prechádzal do inej reality. Táto farba je veľmi silná a preto netoleruje konkurenciu.

nachový

Napriek tomu, že fialová je plná mnohých tajomstiev a protirečení, dokonale ozdobí každú miestnosť, dodá jej eleganciu, pôvab a jedinečný vzhľad.

Na fotografii je obývacia izba so stenou zdobenou tapetou zobrazujúcou mesto v purpurových tónoch.

hnedý

Tapety s mestom hnedé, vyzerať skvele, keď slnečné svetlo zasiahne, vo večerných hodinách, ich neodolateľnú krásu, tiež zručne zdôrazniť umelé svetelné zdroje.

Kombinácia tapety s panoráma mesta

Rôzne možnosti kombinácie poskytnú miestnosti skutočne originálny vzhľad.

Obyčajná tapeta

Kombinácia tapety spoločníkov vyzerá veľmi harmonicky. Monochromatické plátna vyhladzujú jas a sýtosť tapety mestskou tlačou, takže sa ukazuje, že je veľmi pôsobivé ozdobiť stenu a nepreťažiť miestnosť.

rolety

Je lepšie, ak je medzi týmito dekoratívnymi prvkami hladký prechod farieb. Pre tapetu s veľkým vzorom, je žiaduce zvoliť diskrétny záves bez vzoru.

Fotogaléria

Tapety s mestom na stene, s ich farebné krajiny, aby interiér zaujímavé a netriviálne, zmena atmosféry v ňom a nové poznámky v dizajne miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár