Tapeta pod kožou - výber z najlepších fotografických nápadov v interiéri

Tapeta pod kožou dnes je exkluzívny a pomerne módny náter. Tento moderný trend prináša dotyk jedinečnosti a exotiky.

Vlastnosti interiéru

Tu sú niektoré pravidlá, ktoré potrebujete vedieť, aby ste získali čo najúspešnejší interiér:

  • Podlaha so stropom by mala byť prednostne kombinovaná vo farbe s potlačou na tapete, je lepšie použiť pevné, lesklé textúry.
  • Kontrastné kombinácie tiež nie sú veľmi harmonicky zapadajú do vnútra miestnosti. Napríklad, ak ste si vybrali povlak na steny pod kožou plaza tmavej farby, a druhý povrch je vyrobený v bohatej červenej farbe, potom vás to veľmi rýchlo unaví.
  • Za dosť nešťastné riešenie sa považuje aj použitie dvoch rôznych výtlačkov v tej istej miestnosti.

Typy tapiet napodobňujúci kožu

Sú textúrované alebo hladké. Reliéf a drsnosť veľmi presne vyjadrujú štruktúru a prirodzenosť pokožky.

papier

Papier nemôže preniesť všetky odtiene a vôňu pokožky. Nebudú vyzerať realisticky a nebudete schopní dosiahnuť požadovaný efekt. Rýchlo strácajú svoj vzhľad a sú krátkodobé, často sa objavujú stopy nečistôt a poškodení.

Nástenné maľby

Nie každý si môže dovoliť prírodné dokončovacie materiály a zoodefenders pravdepodobne takýto nápad neschvália. Preto je nástenné nástenné maľby, ktoré pomôžu pridať štýl a slušnosť pre váš domov. Takéto obklady stien majú vysokú kvalitu, v ktorej nie je možné rozlíšiť obraz od skutočnej kože. S nimi môžete nielen ušetriť peniaze, ale aj transformáciu vašej obývačky alebo knižnice.

vinyl

Sú najlepšou imitáciou textúry kože. Najpresnejšie zobrazujú štruktúru, farbu a dokonca typický lesk.

fleece

Majú vysokú pevnosť a pružnosť. Vyzerajú celkom realisticky a skrývajú drobné chyby, ktoré sú prítomné na stenách.

Samolepiace

Najjednoduchší spôsob, ako navrhnúť steny v interiéri. Je to hladký a jednovrstvový náter, ktorý sa ľahko lepí. Navonok však vyzerajú dosť neprirodzene, a preto nedávajú veľké nádeje na samolepiaci materiál z hľadiska dekoru.

Foto nápady dizajn a kresby v interiéri

Prírodné materiály sa v poslednej dobe stali módnymi a populárnymi. Štýlová kožená mreža bude vyzerať harmonicky v každej miestnosti.

Pod hadí kožou

Najbežnejším a všestranným vzorom je python skin. Jeho hlavnou črtou je, že reliéf škály vizuálne vytvára objem. Tento typ povrchovej úpravy v akejkoľvek farbe je vhodný na zdobenie rôznych interiérov. Často boli zastúpené nielen v prírodnom mliečne zelenom pásme, ale aj v čiernej a bielej alebo hnedej.

Pod krokodílou kožou

Je to veľmi špecifický typ povrchovej úpravy. Môžete si vyzdvihnúť akúkoľvek farbu s rôznym jasom. Zastavte svoj výber na čiernej, hnedej alebo svetlej škále s matnou lesklou štruktúrou.

Na fotografii je obývacia izba zdobená zelenou tapetou z krokodílej kože.

3d foto tapetu

Pre tých, ktorí milujú výstrednosť a chcú vidieť dotyk neobvyklosti vo svojom interiéri, obráťte sa na 3D tapetu. Sú takmer nerozoznateľné od prírodného materiálu, váš stav a rafinovaný vkus budú výhodne zdôraznené.

Prešívaná koža

S ich pomocou môžete jednoducho dať svojmu domu originálny vzhľad s nárokom na kráľovský luxus. Tento kožený panel bude najlepšou voľbou pre registráciu v anglickom a klasickom štýle.

Vo fotografickej miestnosti a tapety s prešívanou kože efekt.

pásy

Štýlová povrchová úprava. Používa sa pre interiéry klasických a etnických štýlov.

Farebná škála kožených tapiet

Je lepšie premýšľať nad umiestnením takýchto tapiet v miestnosti, ako aj so zvláštnou pozornosťou na výber farby.

červená

Červená tapeta, ktorá napodobňuje pokožku, sa najlepšie používa pre priestranné izby. Vyzerá to dobre spolu s bielou alebo slonovinou.

biela

Jasná voľba pre nezávislých, oslobodených a slobodu milujúcich ľudí. V byte, kde prevláda biela tapeta, si môžete bezpečne všimnúť, že jej majiteľ je úspešná a sebavedomá osoba.

Na fotografii tapetu pod kožou v bielej v interiéri kúpeľne.

hnedý

Môže to byť domáce otepľovanie alebo naopak oficiálne a prísne. Každá izba v tejto farbe bude vyzerať naozaj elegantne a drahé a váš pobyt v nej je skutočne pohodlný.

Fotografia ukazuje interiér skrinky s hnedou koženou tapetou na stenách.

čierna

Nikdy a nenechá nikoho ľahostajného. Táto dekorácia na stene nesie symboliku nadradenosti, účinnosti a prísnosti.

béžový

Relaxačné a prirodzené, farba sebavyjadrenia a slobody v interiéri akéhokoľvek štýlu.

Príklady v interiéri izieb

Ak správne používate tento typ tapety, budú vždy vyzerať v celku a harmonicky.

V obývacej izbe

Svetlé farby sú vhodné na zdobenie voľnej steny. Ak chcete akcenty, potom použite tmavé odtiene alebo vytvorte originálny panel a malé fragmenty vo výklenkoch miestnosti. Koža prináša do interiéru poznámku exotiky a luxusu.

Na fotografii je obývacia izba so stenami zdobenými čiernou tapetou pod kožou.

V spálni

Ozdobte s tapetou vo forme koženého nábytku čalúnenia len tú časť steny, ktorá sa nachádza v čele postele. Táto technika je vhodná v štýloch neoklasicizmu a art deco. Môžete tiež doplniť miesto kravatu alebo perlové gombíky alebo kamienky pridať lesk a pôvab.

V chodbe a chodbe

Tento typ obkladu stien prináša do izby šarm a sofistikovanosť, ako aj druh farby a množstvo nepopísateľných pocitov. Tento štýl v prítomnosti masívnych a brutálnych dekoratívnych prvkov bude súčasťou mužského interiéru a prebudí primárne inštinkty so svojou špecifickosťou.

Do kuchyne

Dekoratívne nátery pod aligátorom alebo hadom vyzerajú úžasne. Aj keď vytvoríte iba jednu akcentovanú stenu zdobenú koženým lemom, v každom prípade vyhráte a dostanete skutočne drahý interiér.

Vo fotografii kuchyne s hnedou tapetou pod kožou na stene v podobe jedného prízvuku.

Fotogaléria

Správne a správne dávkovať tapetu pod kožu pomôže vytvoriť jediný unikátny dizajn vášho interiéru, ktorý sa stane exkluzívnym a umožní majiteľom byť naozaj hrdí na svoj domov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár